0 oy
120 göst.
Aile kategorisinde (1,369 puan) tarafından
Valizlerinizi hazırlamaya ne zaman başlayacaksınız ya da başladınız mı Özellikle de çocuklular valiz düzenini nasıl yapıyor Çok merak ediyorum

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
1 hafta önce geldik,oğluma yazlık kışlık bütün kıyafetlerini koydum,arabası vardı onu aldım oyuncak olarak bir de kovasini.valize dolaba dizermis gibi dizince daha rahat oluyor.atesolcer,güneş kremi bunları da aldım yanımıza 
(1,369 puan) tarafından
Ayy evet ya ateş ölçer şart. Güneş kremi hiç kullanmadık daha
(1,369 puan) tarafından
Bende valşzedizer gibi yapıyorum
tarafından
Nereye gidiyorsunuz bilmiyorum ama güneş kremi genelde kullanıyoruz biz,bir de şapka.benim aklıma gelenler bunlar iyi tatiller :)
(1,369 puan) tarafından
Sağol canım sizede iyi tatiller
-Reklam-
0 oy
(2,785 puan) tarafından
9 temmzuda akşam yola cikcaz allahdan bişey olmasa ben haftaya Çarşamba hazırlarim ateş düşürücü surubunu burun aspiratörünü tırnak makasıni şampuanini (benim kızımda egzama var onun şampuanı özel oluyo ) ayakabsni terligni havlusunu alıyom canım 
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Eşim yıllık izinini bayram tatili arkasına bagladı. 18 temmuz da izinimiz baslıyor. 20 temmuz da gidicez Allah izin verirse. Oradan da tatile. Bayram da annemlerle kesicez kurbanı. Yola çıkmamıza 2 üç gün kala hallederim canım. Ateş ölçer, oyuncak, ağrı kesici, ateş düşürücü vs unutma. Ben küçğk bir çantaya da tıbbi malzemeler koyacağım. Yara bandı, batikon, gazlı bez, yanık kremi vs.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 69 göst.
9 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Duruu12 (265 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 559 göst.
0 oy
6 cevap 210 göst.
17 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 125 göst.
13 Eylül 2022 Diğer kategorisinde birminikanneyimm (484 puan) tarafından soruldu

379,702 soru

11,366,394 cevap

34,846 kullanıcı

...