0 oy
124 göst.
Diğer kategorisinde (484 puan) tarafından
Esimle cok istiyoruz yurtdışında calismak yasamak bebegimizi orda büyütmek Türkiye'nin hali malum fikirlerinize ihtiyacım var kizlar olumlu olumsuz bilgilendirir misiniz 

3 Cevaplar

0 oy
(11,217 puan) tarafından

Gidebiliyorsan hic durma:)

tarafından
Hoşgeldin Zelal nerelerdeydin geçen gün aklıma geldin hatta :)
(11,217 puan) tarafından
O yol cok zorlasmis. Yani davetiye gonderdigim kardesime bile vize vermediler ki vatandasim.
(11,217 puan) tarafından
Hosbulduk aysenur istanbuldayim inan hic vakit olmuyor. Simdi disardan geldim pert oldum simay uyuyo anca bnde dinlenmeye firsat buldum
tarafından
Sen geleli baya oldu galiba ne zman döneceksin :))
(11,217 puan) tarafından
Yani 2 ay olucak bakalim esimi onden gonderdim ben daha doymadim: D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence tek olumsuz yanı gurbet , sosyal cevren burda kalmış olacak.

Gerisi +++++++++ dolu ins bizim de imkanımız olur gideriz yaşanacak gibi değil artık maddi manevi yoruyor insanı.
(484 puan) tarafından
İnşallah o kadar çok istiyorum ki artik midem bulaniyor burda kalmaktan suriyelilerden onlardan bunlardan heryerden çıkıyorlar
0 oy
tarafından
Kesinlikle fırsat bulunursa yurtdışında çocuk büyütmek, sosyal imkanlar, yaşam şekli çok daha iyi. Ama pek kolay değil artık, sağlam bir işteriyle görüşüp davetiye çıkarttırmasını sağlamanız gerek. 
(484 puan) tarafından
Onun icinde tanıdık gerekiyor galiba demi :\
tarafından
İşçi arayan firmalar var, mesela işkurla çalışan. LinkedIn ya da Xing gibi sayfalardan yabancı firmalara başvuru yapılabilir. Onun dışında malesef evet genelde tanıdıkla oluyor.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 143 göst.
29 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Minalya (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 120 göst.
28 Haziran 2022 Aile kategorisinde clk38 (1,369 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 185 göst.
23 Haziran 2021 Aile kategorisinde dorugunannesi04 (202 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 171 göst.
9 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Bebegmbebk (2 puan) tarafından soruldu

379,698 soru

11,366,248 cevap

34,846 kullanıcı

...