0 oy
223 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Kizlar 30 mayista 76.400 dum bugun tartildim 73.900 u gordum bundan 6 ay once 73 lere dusecegimi soyleseler asla inanmazdim :) yavas veriorum vucut yavas verio bunu anlamis oldum ama 1 sene sonra vucudum bana tesekkur edecek bununda farkindayim :) esim bile dio senin bu kadar istikrarli olacagina asla inanmazdim die ama insan isteyince gercekten basariyormus ya :) hedefim 65 olmak ondan sonra korumaya gececegim insallah. Cok mutluyum bu mutlulugumuda sizinle paylasmak istedim :)

10 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Ve ve sonunda 72.900 goruldu :)) cok mutluyum ya cok bnki 90 kilolardan gelmis bi insanim baslarken yapabilecegine inanmiyorsun ama insan yaptikca daha da hirs ve azim ediyo ;))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bravo bende 1 aya yakın oldu 81 kilodan 77 ye indim hedefim şimdilik 70 
tarafından
Lesie YouTubedan mı yapıyorsun bakıp
tarafından
Aynen cnm lesie 30 dakika yaziorum mavi atletli bi videosu var 3 gun haftanin onu yapiorim vucudum toplandi resmen
tarafından
Link atma şansın varmı ?
tarafından
tarafından
Bunu yapiorum bn cnm :)
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Maşallah tebrik ederim ağır kilo bedenlerde gerçekten çelikten bir sabır ve istikrar olması lazım bende 2.5 haftadır diyet ve spor yapıyorum 98 den 93 e düştüm 
tarafından
Tebrikler cnm bnimde 6 ay kadar oldu saglikli beslenmeye baslayali :) 92 kilolardan geldim buralara ve bugun genc kizlik kiyafetlerimi denedim hepside harika oluyo :) inan daha hirsa geliorum boyle olunca bn ki 34 bedenden asagi pantolon giyemezdim simdi 31 30 beden :)
(4,426 puan) tarafından
Darısı bana olsun o zaman "D şimdilik ilk hedef 80
tarafından
Insallah cnm biz kadinlar n3 istedikte basaramadik :)
(4,426 puan) tarafından
Dimi valla ")) zayıflamak ne ki
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Maşallah maşallah devamke
tarafından
Kesinlikle cok azim ettim :) o 65 buraya gelecek :)
0 oy
(11,217 puan) tarafından
bende 2 martta basladim. 10 aylikta emziriyorum. gebelikten 5 kilo fazlam vardi verdim. simdide 2 ekime kadar hedefim 62 olmak yani gebelilten onxesinden bile daha zayif olmak :) bnde 1 yilda sende 65 i bile gecersin eger istikrarli olursan
tarafından
Bnde tek ogun besleniorum haftada 3 gun lesie gunluk 3 litre su gunde iki fincan yesilcay aksam 6 dan sonra asla bisi yemiorum iste bu kadar :)
(11,217 puan) tarafından
Yavas ilerliyor ama bence en sagliklisi :) bide sporla destekliyoruz sklasiorz da
(174 puan) tarafından
Kaçamak yaptığınız oluyor mu
tarafından
Coooook ama birakmak yerine ertesigun hemen toparliyorum :)
(11,217 puan) tarafından
aynn bendebirgun ucu kavtiysa obur gun ceza : D en zor donem mens donemleri
0 oy
tarafından
Ve 73.200 :)
0 oy
tarafından
Yavaş giden kilo geri hızlı alınmaz canım.

sen hızlı giden kilodan kork. Hadi bol şans.
tarafından
Saol cnm haklisin :)
0 oy
(913 puan) tarafından
En sevdiğim post kilo vermeler:) bende 40 günde 82 den 76 ya düştüm ama biraz yıldım abur cubur istio canım fakat pantolon ve şortlarıma pens attırmak da çok hoşuma gdio inşallah devamı gelir canım:)
tarafından
Ay sende cok guzel vermissin cnm :) sen neler yapuosun :) bnmde en sevdigim postlar valla kadin isterse neler yapio diorum ;) bnm icin 73 ler hayalin vok otesindeydi ama simdi butun genc kizlik kiyafetlerim gelio asiri mutluyum ;)
tarafından
Bu arada bn abur cuburda yiyorum sabah erken saatlerde azicik boylece nefaim koreliyor cnmda istemiyor
0 oy
(863 puan) tarafından
Bende başlamıştım ama diyetisyene gitmedim evde kendime göre ayarladım sonra bıraktım. Sen nasıl yapıyorsun saat kaç arasi aç öğün yiyorsun  nasıl bir düzen oluşturdun
tarafından
Kac kilosun cnm basla hatta eslik et bana :)
(863 puan) tarafından
65 kiloyum şuan. Baslicam bakalım akşam 8 den sonra bisey yemeyebilirm ancak eşim o saate yetişiyor yemeğe
tarafından
Ay bn kendim 5 te son ogunumu yapiorum 7 gibide esim cocuklar yiyo bnde yesilcay iciorum o zaman
(863 puan) tarafından
Olmazsa bende öyle yapayım korkuyorum bu kez yine onlarla yeim diye :)))
tarafından
Korkma korkma bi haftadan sonra cnn cekmio zaten
0 oy
tarafından
Tam gaz devammmmm
tarafından
Aynen bu yola bas koyduk artik :)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 206 göst.
29 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Reyna (665 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 187 göst.
23 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Jiyan35 (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 105 göst.
24 Aralık 2022 Aile kategorisinde kardeleneb (16 puan) tarafından soruldu
+1 oy
39 cevap 625 göst.
18 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,421 soru

11,419,031 cevap

34,975 kullanıcı

...