0 oy
510 göst.
Aile kategorisinde (7 puan) tarafından

kizlar gözümde göz arpacigi cikti ne kullansam faydasi olmadi 2 doktora gorundum verdikleri krem ve damlalarin hic faydasi olmadi en son bugun bi doktora gittim igneyle deldi sıktı cok neşterle deldi sıktı okadar su akti gozumden cok canim yandi cirpindim ama gene inmedi gene inmedi ilaç verdi gönderdi salı sezeryan oldum zaten bebegimde kuvezde hastahanede onun yaninda kalıyorum halim içler acisi vereceginiz her tavsiyeye açığım 

image

11 Cevaplar

0 oy
(11,505 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım. Ben sarımsakla geçirtmiştim sarımsağın suyunu ya da kendisini oraya sür geçiyor
(11,505 puan) tarafından
Evet böyleydi ama bu kadar şiş değildi erken fark ettim direk yaptım geçti
(7 puan) tarafından
sadece dışınami surdun canim içinede surdunmu
(11,505 puan) tarafından
Dışında o şiş yerlere sür içine olmaz fazla yakar dışını bile yakıyor bayaga bir
(7 puan) tarafından
sağol canim denicem Allah razı olsun
(11,505 puan) tarafından
Amin cümlemizden. Geçmiş olsun çok tekrardan
-Reklam-
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canim  bi bilgim yok 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Benim iki gözümde böyle olmuştu düzenli çay pansıiumanı geçirdi ilaç kullanmadım hep yıkayıp temiz tuttum eşim okudu suya o suyu gözüme sürdüm bir haftada geçti 
(25,224 puan) tarafından
Demlenmiş çayı pamuğa dök azıcık ılınsın pamukta ılık bir şekilde gözünün üstüne koy beklet, aynı şekilde silebilirsinde
(7 puan) tarafından
poşet çay koysam sıcak ayni işlevi görürmü acaba
(25,224 puan) tarafından
Tabi görür koyun geçmiş olsun
(7 puan) tarafından
sağol canim Allah razı olsun
(25,224 puan) tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
0 oy
tarafından
canım eşimin üst göz kapağı aynı böyle olmuştu gözü kapanıyodu nerdeyse. 2 hafta uğraştık en sonunda geçti ama geçene kadar neler çektik. günde 3 defa ılık suyla ya da çay demiyle pansuman yapıcaksın, günde bir kere de yarım kestiğin sarımsağı kirpik diplerine gezdirip sürüceksin. zor bi şey ama imkansız değil geçicek korkma
(7 puan) tarafından
poşet çayla sarimsaga basliyorum bugun denicem insallah bende bulurum şifa sagol canim
0 oy
(240 puan) tarafından
Bizim komşunun aynı böyleydi canım da kar ne yapti yavru köpeğin diline parmak surup iki üç sefer gözüm e yedirdi aksama kadar yıkamadı hurafe ni dersin ne dersin bilmem ama 1 hafta sonra gözü düzeldi 
(1,186 puan) tarafından
Hurafe tabiki ya mikrop kapsaydın Allah korusun en hassas organ
(240 puan) tarafından
Evet bende söyledim mikrop kapar diye ama onlar öyle şeylere çok inanıyorlar 2 yasinda cçocuklarına da yaptılar ben asla yapmam doktor var hangi devirdeyiz dedim ama dediler iyi geldi
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Aynı benim gözüm gibi olmuş ben atlattım canım 2 yıllıktı biri diğeri belki 3ü bile geçiyordu 
(7 puan) tarafından
nasil atlattiginida anlatsan :)
(1,186 puan) tarafından
Dr a gittim tabiki krem ve damla verdi düzenli kullandım ve sıcak suda ellerimi yıkayıp sıcak masaj yapıyordum ama bayaa üstüne düştüm ben öyle masala geçti hiç kalmadı
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun kuzum hiç böyle bişey gelmedi
0 oy
tarafından

Canım sarımsak sarımsak sarımsak ..<3 bende çok oluyo hemen sarımsak suruyom gün içinde üç kez suruyom . Soyup başını azcik kes ki suyu yaksın . O arpacık olan yere güzelce deydir sür. Geçmiş olsun. Cnm ama göz nezlesi olmasın Allah korusun göz doktoru na gitsen

(7 puan) tarafından
sağol canim denicem aksam sarımsağı
tarafından
Dene cnm rica ederim
0 oy
tarafından
Ahh canim geçmiş olsun. Benim universitede olmustu toplandi bi yerde küçük bi operasyonla aldilar iğne yapip uyuşturdular once sonra kapagi ters cevirip arka taraftan aldilar. Benim ust kapaktaydi
(7 puan) tarafından
bugün uyusturmadan kestiler neşterle sıktılar canımdan can gitti ya mahfoldum boyle bisey mümkünse niye yapmadılar keske yapsalardı kurtulsaydim of
tarafından
Ayy senin cok zor olmustur canim. Beni ameliyathaneye alıp yaptilar o halde bile acıdı igne yaptiklari halde
0 oy
(5 puan) tarafından
Suyun içine oku üfle birazını iç birazını da gozunu yıka geçer 
(7 puan) tarafından
tmm canim bunuda yapip denicem
(5 puan) tarafından
Tm geçmiş olsun inşallah biran önce gecer
(7 puan) tarafından
sagol canim insallah ya
0 oy
(849 puan) tarafından
Benim de çok olurdu canım sarımsak sür 3 4 güne bayağı fark eder çok geçmiş olsun 
(7 puan) tarafından
sağol canim denicem

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 61 göst.
0 oy
6 cevap 147 göst.
26 Ekim 2022 Diğer kategorisinde nehir2020 (798 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 216 göst.
29 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Dileksdilek (31 puan) tarafından soruldu
0 oy