0 oy
63 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
2 ay once atlattik tamamen bitmisti. Iki gundur yine basladi kasintilar yine olduk. Ilaca baslicam. Kukurtlu sabun da alayim mi etkisi oluyir mu. Acaba 1 yil boyunca hep korunmamiz mi gerek bir seylerle. Losyonlar falan var hangisi iyi alayim lutfen yazin. Basimizin belasi oldu

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
2ay önce ne sürdün tekrar onu kulan belki yine faydası olur 
tarafından
Öyle birseyki bitti artık diyorsun yeniden başlıyor.
-Reklam-
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Normal losyonlar fayda etmiyor pek aile hekimi kükürtlü bir ilaç yazıyor 3 gün kullanıyorsunuz o etkili baya bide evde ne varsa hepsini kaynar suda yıka. Allah yardımcın olsun. 
tarafından
Sağol cnm. Losyonu arada bir kullanırız diye istiyorum. Yeniliyor cunku
(40 puan) tarafından
Cnm belirtileri neler acaba kızım iki yaşında sırt bölgesinde biseyler çıktı doktor alerji olabilir uyuzla alerji benzer birbirine dedi alerji kremi verdi bir hfta kullan gel öyle bakalım egerki uyuzsa çoğalır dedi çok şükür sırt bölgesi hariç sıçrama olmadı bizdede bişey yok pazartesi bakicak aşırı kirkuyirum krem biraz geçirdi ama iki tane var böyle değişik bir yars gibi geçmedi daha onlar sizde belirti neler bu arada kızım oyke aşırı kasinmiyor günde iki üç kez fln kaşıyor orayı
0 oy
(671 puan) tarafından
Bizde geçirdik 20 gün sürdü bebeğimi de Kükürtlü sabunla yıkadım kendimizde yıkandık faydasını gördüm 
(671 puan) tarafından
Biz ağustos sonu Eylülde olduk şuanda olmadı çok şükür inşallah tekrarlamaz:)
(40 puan) tarafından
Cnm koltukları fln sildin mi uyuzken genel temizliği nasıl yaptın koltuklardan fln tekrar bulaşır diyolar dogrumu
(671 puan) tarafından
Ben günlük koltukları halıları süpürüp sirkeli su ile sildim
tarafından
Koltuklarin ustundeki ortuyu ykiyorum ben. Birde sirkeli su sıkıyorum etrafa
(671 puan) tarafından
O örtüleri günlük yıkamalısın ben çarşafları kaldırsam bile koltukların üzerine sirkeli su sıkıyordum

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 142 göst.
2 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 210 göst.
19 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selda41 (438 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 106 göst.
6 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatya43 (524 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 87 göst.
24 Kasım 2023 Aile kategorisinde Oykum0 (271 puan) tarafından soruldu

380,907 soru

11,404,108 cevap

34,942 kullanıcı

...