0 oy
395 göst.
Aile kategorisinde (47 puan) tarafından
Yüzüğü parmağıma taktığımdan beri ailesinden çekmediğim kalmadı hepsi başıma koca oldular herşeye sustum başıma gelmeyen kalmadı çok yoruldum artık. Ya çarşıya gidicez işimiz var hazırlanmışım işten gelmesini bekliyorum arabada babasında sabah alıp gitmişti çarşıya bu saat oldu hala gelmediler babasını aradı baba geldin mi falan die yok çarşıdayım daha dedi ağzını açıp ta baba işimiz var çarşıya gidicez işin yoksa gel demedi ya kafayı yiicem hazırlandım ettim deli oluyorum ya nie babana işimiz var çarşıya gidicez demedin diyorum diyemezmiş öyle birşey. Benim en ufak şeyde ağzıma sıçıp ta afedersiniz babasına sesini bile yükseltmemesi benim artık çok zoruma gidiyor çok yoruldum 4 gün kaldı Doğumuma kasıldım canımı sıkmaktan çok canım yanıyor karnıma sancı girdi ne benim bu çektiğim bıktım yoruldum ne yapacağımı bilmiyorum gözünüzü seveyim bir akıl verin kafayı yerim yoksa ben 

5 Cevaplar

0 oy
(13,797 puan) tarafından
Sancim var de arasin babasini getirsin arabayi. Doğumun bu kadar yakinken niye alip gidiyor arabayi düşüncesiz adam. 
(47 puan) tarafından
Birde o konu var diyorum babana söyle arabayı almasın artık otobüsle halletsin işlerini her an sancım falan gelebilir günüm bitti diyorum. Babasına bunu demiyorda ben araba bulurum sancın tutarsa diyor. Ya ne demek ya senin kendi araban varken baban keyfi için arabayı alacak bende milletin arabasuyla mı gidicem doğuma. Babası da işsiz güçsüz bir hastalığı yok birşeyi yok çalışmaz etmez iki güne bir çarşıya gider boş ya boş bıktım artık
(13,797 puan) tarafından
Kaynanan da mi akil etmiyor gelinin sancisi gelse napariz diye. O söylesin kocasina götürme arabayi diye.
(47 puan) tarafından
Söylemiyor kaynanam. O kadar düşünceli bir kaynanam olsa evlerimizin arasında 4 ev falan var 9 aydır bir günden bir güne çıkıp gelip te kızım hamilesin birşeye ihtiyacın var mı biryerin ağrıyor mu derdi o kadar düşünce olsa zaten
-Reklam-
0 oy
(881 puan) tarafından
Hiç kimseyi duyma sadece kendine ailene odaklan kapını kapattığında herkes dışarda kalır sen eşinle iyiysen gerisini boşver eşinde belki saygısızlık olmasın diye seslenmiyordur babasına sonuçta yüz yüze bakacaksınız gene canim
(47 puan) tarafından
Bana nie saygısızlık oluyor ben nie her lafı yiyorum bana hiçimi saygısı yok çok zoruma gidiyor. Bizi kendi halimize bırakan yokki iyi geçinelim. O kadar çok şey yaşadım ki hepsini de gözüyle gördü o kadar çokki amaa hepsini unuttu herkesin yaptığını unuttu ben kötü oldum şuan benden kötüsü yok
0 oy
(2,903 puan) tarafından
Kocanda bitiyor iş o söyleyecek. Kayinpeder dusunemeyebilir düşünmesi gereken kocan 
(47 puan) tarafından
Suçun hepsi benim kocamda zaten ben kimseye suç bulmam o düşüncesiz birde gelmiş yanıma senin yanına gelmedim oğlumla oynicam diyip karnımla uğraşıymaya çalışıyor ya bu daha çok zoruma gidiyor her lafı sayıp 5 dk sonra hiçbirşey olmamış gibi davranamaz ya bir insan aklımı kaybedicem
(2,903 puan) tarafından
Ailesi problemli mi yani cok tartışan kavga eden insanlar mi
(47 puan) tarafından
Ya ortalık karıştırsınlarda nasıl karıştırırlarsa karıştırsınlar. Yani sırf bunun için gelmişler dünyaya
0 oy
tarafından
Babalarindan evlenince bu erkekler daha bi korkak oluyorlar cevremde bunun ornekleri var disarda erkek arkadaslariyla gezseler arar hemmen isterler karilariyla bi yere gidecegi zaman isteyemezler kedi olurlar
(47 puan) tarafından
Çok yoruldum çokk bir bu değil o kadar şey yaşadım ki hangisini sindireyim bn
0 oy
(213 puan) tarafından
Ben ayrıldım kurtuldum çekemem ben anası ayrı babası ayrı ablası ayrı eniştesi ayrı dediğiniz gibi ailesine ufacık bir şey söylemez söyleyemez maddi manevi hep zararda olan ben ve ailesini susturacagina bana bağırması istemesi vs böyle aileler gerçekten Allah akıl fikir versin 
(47 puan) tarafından
Ne yapacağımı şaşırdım iyice çok yoruldum kaç kez ayrılma derecesine geldik ağladı bayıldı hastanelik oldu ama barışınca yine aynı anlayamıyorum artık
(213 puan) tarafından
Böyleler hemen seviyorum tapiyorum derler takla atarlar canımı veririm derler ama hikaye suçlu da sensin hatalı da yanlışta o yüzden dedim ben bununla ömür geçmez
(47 puan) tarafından
Bilmiyorum ne yapacağımı bıktım iyice yoruldum daha yaşım kaç ki nasıl yoruldu bünyem
(213 puan) tarafından
Onlar seni yıpratmis canım niye karışırlar anlam veremiyorum ben
(47 puan) tarafından
Hemde çok çok yıprandım

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 760 göst.
6 Nisan 2024 Aile kategorisinde Asilomm (326 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 352 göst.
29 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy