0 oy
999 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Yastık değişir kader değişmez derler sizcede öylemi ikinci evliliği yapıp ta mutlu olan varmı yada daha kötü olan soruyu sormaktaki amacım maksat muhabbet olsun bir gün boşanırsam evlenmeyi düşünmüyorum zaten artık 

18 Cevaplar

+1 oy
(6,681 puan) tarafından
Çocugum varsa asla 2ci evliliyi yapmam çocuklarimla kendime hayat kurar yaşarim
tarafından
Bende birgün eğer boşanırsam çocuğumla yaşarım boşanmazsam zaten çocuğum için yillarimi bu evde veririm
(6,681 puan) tarafından
Sorunlu bir evliliyiniz varsa kendine yazik etme boşan kurtul zaten sen mutsuz olduktan sora çocuklarinda mutsuz olur
Ayrilip çocuklarinla yeni bir sayfa aça bilirsin
(770 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum çocuk olunca asla evlenmem ayrıldıktan sonra
-Reklam-
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Görümcem 2 . Eşinden de ayrıldı Cnm. Tabi her erkek bir olmaz herkesin kaderi farkli
tarafından
Aynen haklisin
0 oy
tarafından
Ben cok şükür ikinci evliliğimi yaptım ikide kızım var eşimle annesi benide onlarıda el üstünde tutuyolar Bi dediğim iki olmuyo kaynanam akşama kadar bıkmadan kızlarımla oynuyo git dinlen diyo
tarafından
Benim iş yerinden arkadaşımın komsusuydu kendisi yıllarca tanıyo onları dedi bir anası bir kendisi hiç bişey demiyom konuştukça tanicaksin dedi 5ay konustuk ortada hep Bi risk var tabi ama ben öyle Bi güven aldımki huzur verdiki geri tepemedim cok şükür kendini nasıl ifade ettiyse dahada fazlasını görüyorum
(2,062 puan) tarafından
İyi ya çok sevindim❤️
(11,217 puan) tarafından
gözum seni aradi kiz masallah :)
(4,889 puan) tarafından
Benim de gözüm seni aradı. Cok anlatma ya nazar olur:/
tarafından
Allah nazardan korusun inş
0 oy
(19 puan) tarafından
Canım benim ablam ikinci evliliği eşinin üçüncü evliliği ablamın çocuğu yoktu ama eşinin vardı kocaman iki tane kızı anlasamiyodu kızları yüzünden alkol şiddet ne ararsan su yolu etti yolları gel git ikizleri var ablamın şimdi  bide hamile gene aynı yani tabi her insan bir değil ama gelen gideni aratıyor  
tarafından
Anladım Allah iyi etsin inşallah
0 oy
(1,257 puan) tarafından
Beeen .

Çok iyiyiz
tarafından
Ne güzel senin adına çok sevindim
0 oy
(2,947 puan) tarafından
Yakın bir arkadaşımın 2. Evliliği masallah çok da mutlu. Bir akraba da 2. Karısından da boşandı. Nasip jsi
0 oy
(229 puan) tarafından
Herkes bir olmuyor canım yakın arkadaşım 2 kere evlendi yüzü gülmedi başka bi arkadaşım 2 ci ye evlendi kız el bebek gül bebek yaşıyor 
tarafından
Doğrudur şans meselesi
0 oy
tarafından
Bizimde ikinci evliliğimiz çok şükür mutluyuz.keske daha erken tanisaydik birbirimizi 
tarafından
Ne güzel senin adına çok sevindim
tarafından
Teşekkür ederim.
0 oy
(1,000 puan) tarafından
Ben varım... Daha kötü diyemem ama çokta mutlu değilim... İlk çocuk yok ..  burdan bitane oğlum var ama ne bileyim muhakkak biseyler eski hayatlar yaşananlar bir şekilde önümüze çıkıyor ve buda kavgaya sebep oluyor... Buna inanırım yastık deyisir kader değişmez 
tarafından
Eskiyi hatırlamamak lazım daha iyi olursunuz inşallah
0 oy
tarafından
2. Evliliğim eşimn iyi tarafı da var kötü tarafı da ama şimdiki aklım olsa evlenmezdim
tarafından
Bencede en iyisi
0 oy
(171 puan) tarafından
Benim ikinci evliliğim ama cocuk yoktu eşim ise hiç evlenmemiş biri idi tanıştık netten sonrası vesselam.mutluyuz çok şükür bir tane de kizim var 3.5 yaşında çok şükür. :)
0 oy
(854 puan) tarafından
ben canim ikinci evliligim kizim 2 yasindaydi oglum da8 haftalikti karnimda ilk esimden bosandim bir hafta sonra ikinciyle evlendim bir hafta tanismayla kendi de evlenip ayrilmisti coxugu yoktu benim iki tane vardi biri karnimda biri yanimda kizimi vermek zorunda kaldim esimden dolayi deil onceki sere.fsiz in yuzune huzursuzluk cikmasin die oglum yanimda simdi 17 aylik kizim babasinda bende ucuncuye simdiki esimden hamileyim rabbim mutlulugumu bozmasin o kadar mutluyum ki rabbim bozmasin tek dilegim duam bu cok sukur el ustundeyim bir dedigim iki olmaz ayni sekilde oglumun da her isdedigini elinden geldigince yapmaya calisir allah razi olsun ayni sekilde bende
tarafından
şimdiki eşin biliyordur ama kendi oğlu olmadığını değilmi?
(854 puan) tarafından
biliyor canim simdiki esime soyledim hamileyim aldiricam die o aldirma dedi ben olurum babasi dedi kimligini filan kendi uzerine cikartti girme o bebegin gunahina sucu ne dedi dogmasina o vesile olldu yoksa ben aldiricaktim haberi de vardi iyi ki de izin vermemis aldirmama simdi dunyalar tatlisi masallah iyikim oldu
(776 puan) tarafından
Kiz ikinci evliliği yapmadan önce test yaptirilmiyomu gebelik testi onu nasıl yaptın bubarada eşini tebrik ederim maşallah Allah herkese böyle vicdanlı insanlarla karsilastirsin
tarafından
Allah huzurunu daim etsin bacım.
Herkesin sınavı başka
(854 puan) tarafından
benim resmi nikahim yoktu canim yasim kucuktu ailem de ayriydi babamda alkolikti yasimi bekledim bi nevi yine nikah yapmadilar siddet filan da artti aldatmalar artti bende ciktim gittim o evden
allah razi olsun canim cumlemizden
0 oy
(1,437 puan) tarafından

Benim de eşiminde ikinci evliligimiz eşimin iki çocuğu var annesindeler benim bir kızım var yanımızda kalıyor ve oz babasından daha iyi davranıyor elhamdülillah iyi ki Rabbim karşıma çıkardı eşimi şimdide 38 haftalık hamileyim ortak çocuğumuz olacak gün sayiyoruz esimle iyikim benim <3

0 oy
(13,131 puan) tarafından
Düzelmedi mi senin loca 
0 oy
(809 puan) tarafından
Benim de kayınbaba 3.bosanmasi :)) adamla geçinene bravo . 
0 oy
(1,862 puan) tarafından
O biraz şans işi 
0 oy
tarafından
Yani şöyle düşünüyorum kocamdan ayrilsam ikinciyi istemem birinden ne buldum ki ikiden ne bulayim dusuncesindeyim bir de iki cocugum var biri kiz oldugu icin ne bileyim guvenemem herhalde zaman kötü 
0 oy
tarafından
Kardeşim ikinci evliliğini yaptı. Hiç mutlu değil ama artık ayrılamam diyo bazı sebeplerden dolayı. Yalnız ben ikinci evlilikte mutlu oluncagini sanmıyorum ya nedense 

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 600 göst.
17 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 161 göst.
22 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (893 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 411 göst.
25 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Isteoylesine (177 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 349 göst.