0 oy
427 göst.
Aile kategorisinde (283 puan) tarafından
Öncelikle limçlicekler Allah askına uzak dursun bırda içizimizi döküyoruz dertleşmek için sizin linçleriniİ hakaretlerinizi dinlemek için degıl şimdi benı anlıcak ve candan cevap verebilcek bacılarım eski postalrıma denk gelmişsinizdir mutlaka 1 yıldır eşime karşı cok sogugum an helıyokı yuzunu gormeye dpkunmaya felan katlanamaıyorum eşim ( cok cabuk sınırlenir agzı bıraz bpzuktur ) falat ıyı bı ınsan ıyı bır baba cok severek evlendık sıkıntılar yasadık ettık hamd olsun düzelmiştik iyiye gidiyodukta ama nolduysa bianda esımden sogudum o cok sevdıgom adama an gelıyokı katlanamıyorum içimde bi sıkıntı var böle kaya oturmuş gibi içime dayanamıyorum içim acıyo iyi yanlarını düşünüyorumki iyi bi insan zaten eskisi gibi olmaya calısıyorum eski mutlu zamanlarımızı düşünüyorum ama sanki içimde eskisi gibi olmamı engelleyen bişey var napıcam böyle eşim cok uzuluyo eski neşeli ben gittim soguk donuk bi ben geldim oda üzülüyo istemsizce aklıma bişeyler geliyo napıcam böyle Allah askına cok caresızım kimi hormonlarına baktır dıyo hormonlardanda olur dıyo kimi gecicidir dıyo herkez farklı bişey diyo ama bana bı sekılde yasamak cok zor gelıyo eşime ıhanet edıyomuşum gibi hissediyorum lütfen içinizden heleni yazın belki bi yol olır uzun yazdım hakkınızı helal edın

11 Cevaplar

0 oy
(14,032 puan) tarafından
Bir değişiklik yapsanız belki iyi gelir maddi durum varsa 2 günlük bir tatil iyi gelebilir. Onun haricinde evde Bakara suresi açabilirsin ya da okumayı biliyorsan sen oku. Aklıma gelenler bunlar canım. Rabbim eşine karşı sıcaklık versin. Ne oldu da böyle oldun bunu merak ettim bir anda mı böyle değiştin?
(283 puan) tarafından
Bakara suresi acıp dinliyorum ediyorum ama bı fayda goremıyorum evet bianda sogudum yanı pek ınanılcak gıbı degıl gerckten ama malesef öyle :(
(14,032 puan) tarafından
Destek mı alsan bilmiyorum ki çok üzüldüm durumuna.
-Reklam-
0 oy
(913 puan) tarafından
Bence sen eşinin sana yaptığı haksızliklari affettin zannetsen de affedememissin o da birikmiş ve birden soğumuşsun. Bende öyleyim Allah a şükür eşimle öyle bişey yaşamadım yani soğuyacak kadar ama bi insana çok değer verdiğimde affederim affederim çok ufak bişeyde de tamamen uzaklasirim artık dolmuşumdur çünkü sende de o var bence
(283 puan) tarafından
Yani blmiyorum acaba gerckten oyuZdenmi içimde hala kırgınlıklar var evet ama benım için eşim mıtlugum herseyden önemliydi takılmazdım ben o tarz seylere :(
0 oy
tarafından
hormonla alakası yok.

kalbini çok kırmış. 2gün iyi oldu diye o kırıklıklar onarılmıyor. unutmuş gibi yaparsın. Sonra bi anda hatırlarsın. çok zor bir duygu bu. gerçekten unutmak ve gerçekten konuyu kapatmak çok zor.
(283 puan) tarafından
Blmiyorum inanınki eşim hep iyi bi insandı bız ailesi yuZunden yasadık ne yasadıysak ve o skkıntlı zamnlarda bıle cok sevıyordum eşimi
tarafından
ama çok üzülmüşsün. Sevgi başka,üzülmek kırılmak başka. insan en çok sevdiğinden kırılırmış
(283 puan) tarafından
Ahhh ne cok severdım hemde eşim benim dünyam derdim simdi dünyam dedigim insana yabancı gıbı olmak benı parcalıyo :(
0 oy
(866 puan) tarafından
Eşine ihanet ediyor hissi yaşadığını yazmışsın acaba o arana kötü olduğu zmnlarda birine yakınlık mı duydun acaba ondan mı eşinden soğusun hani Bi problem belşrtmediğin için soruyorum kusura bakma kırıcı yada seni yargılandığım için değil, 
(283 puan) tarafından
Yok hamd olsun öle bişey olmadı ama bu soguma hissi bana geldiginden berı böle sankı başka erkekler dikkatımı cekmeye basladı yanı cok utanarak ve üzülerek söylüyorum ama böle bı erkege yakışıklıymış ya demek bile benim için ıhanet demek ve benim aklıma istemsizce bu tarz seyler gwlıyo sonra hemen sılkelenıyorum napıyorum rabbım ben dıye yanı blmıyorum pakolojıkmen rahatsızlıklarım var acaba oyuzdenmı böyleyım ya :(
tarafından
Canm dikkat et bu sayfayı eşin görmesin
(866 puan) tarafından
Aranızda ki kırgınlık büyük tü demkki geçmesi kolay olmayacak gbi sen yinede tövbe et kocandn iyi yönlerini düşün sıcak yaklaş yoksa iş kötüye gider
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Yaşadıklarını unutamıyorsun içinde bastirlmis bir öfke var patlayamiyirsun ve içten içe kendini yiyip bitiriyorsun ve buda istemsizce eşine soğuk davranmana neden oluyor eşinle konuş içindekilerin hepsini şöyle unutamiyorum de sınırlı bir insanla geçinmek çok zor benim eşimde seninki gibi çok çabuk sinirlenir bende beklerim sınırı geçer oturum karşına bu nedenden dolayı sana karşı soğuyorum derim oda en başta bir sinirlenir sonra hatasının farkına varır düzeltmeye çalışır 
(283 puan) tarafından
Eşimle konusuyorum zatwn içimdeki herseyı anlatıyorum bı aoguma seyı işte bana böle yaptı ben oyuZden spgudum gıbı bısey degıl cok tuhaf ama gerckten öyle bi neden bulamıyorum ben ua dusunuyorum dusunuyorum yok
(7,036 puan) tarafından
Büyü felan yapılmış olmasın cnm
(283 puan) tarafından
Ya gerckten buyuzdende olabilirmiş ama kimi inanmıyo fakat ben inanıyorum büyü muska diye bişey var fakat kpnduramıyorumda ama böle olmakda normal gelmıyo bana canım :(
(7,036 puan) tarafından
Evini kontrol et ve eşinin ayakabisina biraz sizrke koy evini kapının eşiklerini sirkelyle sil evde bakara suresi felak nas oku okuyamiyorsan telefondan yada TV den aç sesini yukselt
0 oy
tarafından
Sevmediğinden eminsen yazık etme ona boşan bence yada Bi aile terapistine gidin Bi psikiyatri ye görün senin içinde onun içinde iyi değil bu
(283 puan) tarafından
Şöleki ne sevıyorum ne sevmıyorum yanı ne sevıyorum dıyebılırım nede sevmıyorum cok Zor bı durum bu ya :(
tarafından
Bi aile danısmanına görünün bence
0 oy
(873 puan) tarafından
Bence atladığın bir şey var büyük birşey değildir belki ama sen o an ondan soğumuşsun bi adam gözünden düşmüş onu bul Bakalım otur ilk nerde kopmalar başladı yaz bi boş vaktinde. Eğer ağızdan çıkan bir laf hareket ise ona göre bedenen bişey seni soğuttuysa ona göre çare düşünürsün 
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Bazı şeyleri unutmak zor malesef unutamadıkça da katlanmak da zor geliyor kendine başka meskaleler bul başka uğraşlar bu iki kişilik yaşantıdan sıyrıl biraz imkanın varsa  bir hobi kurşuna falan git sürekli evdeysen mesela insan oturup düşün düşün temelli çıldırıyor 
(283 puan) tarafından
Düşünmek ayrı benım içimde bı kaya var bı sıkıntı var asıl benı mahveden yiyen bıtıren sey bu
0 oy
tarafından
Bence anlatmadigin biseyler va ro yüzden yorum yapamicam 
(283 puan) tarafından
Esimden suguduma kadar anlatıyorumda baska seylerımı anlatamıcam canım keşke olsada detaylıca anlatsamda sızde ona göre bana bısey soylesenız ama yok
0 oy
tarafından
Bunu bende çok yaşadım eğer birşeyi unutamıyosan mektuba içini dök ona karşı ne hissediyorsan neden böyle olduk aklına ne gelirse yaz tarihini de belirt sonra sakla bı yere çok iyi geliyor ben aylar önce yazdığım mektubu buldum geçen gün elime geçti okuyunca yine kötü oldum ama o gün ki kadar zor gelmedi bana büyük kırgınlıklar olunca o eski sevgi o ilk heyecan kalmıyor malesef
(283 puan) tarafından
1 sene kadar uzun bi süre yasadınızmı peki gerckten kafayı yocem ben evet eşime karsı kırgınlıgım var ama onu sevdıgım zamnlardada vardı bu kırgınlık sonradan olmadıkı benı hemen bıanda sogutsun ve ben dusunuyorum gerckten bu duyguya kapılfıgım donemde esımle bı sıkıntımız yoktu :(
tarafından
Zaten insan bı anda soğumaz yavaş yavaş olur herşey ben çok kindar biriyimdir unutmam asla hiç birşeyi çok üzülüyodm bı ara kendimi başka yöne verdim yoksa insan düşünmeden kafayı yer olan sana olur kimseye değil namaza başladım bol bol Allah'a dua ettim eşimi Allah'a şikayet ettim o şekil içim biraz daha soğudu eşim toparlamaya çalışıyor ama yapılan unutulmuyor malesef
0 oy
(450 puan) tarafından
Acaba evliginizin uzerinde buyu nazar gibi biseymi var eski postlarinizi okumadim birdenmi boyle oldunuz nazar varsa yada buyu esler aradi sogutma gibi bir suri sey yapiyorlar cok sey duyuyoruz 
(283 puan) tarafından
Bilmiyorum gerckten bı hocaya sorduk oda var üstünüzde bişey demişti ama nekadar gerck blmeiyorum konduramıyorum daha dogrusu kim yapar ki dıye

İlgili sorular

+1 oy
11 cevap 268 göst.
2 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Mlknkrc (296 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 298 göst.
4 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ilknur1998 (6 puan) tarafından soruldu
+1 oy
44 cevap 1,497 göst.
25 Ocak 2024 Diğer kategorisinde uldgdml (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 443 göst.