0 oy
760 göst.
Aile kategorisinde (48 puan) tarafından

Kızlar uzun olucak ama yazmak istiyorum dün bobreklerim ağrıyordu bende esimle beraber sağlık ocagina gittim doktor idrar testi istedi neyse verdim taş yada kum döküyosun ben sana ilac yazmicam randevu aldı doktor bana git yarın bi görün dedi neyse gittik meğer yanlış almış eşim küfür ede ede yürüdü yolda tam hastaneden çıkarken eski sevgilisinin ablasını ve annesini gördü bu arada eski sevgilisinin ablası eşimin erkek kuzeniyle evli her neyse selam verdi esim bende verdim gitiler bana diyor bak o kadın sana pis pis baktı iste senden nefret etti eve gelene kadar bana bu muhabetti yaptı kavga ettik ve bana el kaldırdı anneme gidemiyorum çünkü daha önce babam arkamda durmadı hala etkisindeyim ve hicbisey olmamış gibi dalga geçiyor benimle bak sana nasıl vurdum falan filan napcam bilmiyorum evi terk etsem gitcek yerim yok:(

9 Cevaplar

0 oy
(137 puan) tarafından
Duramıyorsun qrtik o evde kadin sığınma evine git.
-Reklam-
0 oy
(913 puan) tarafından
Bu nasıl bi karaktersizlik yaa Allah yardımcın olsun bacım affetme kesinlikle onun öyle bi derdi olsa dalga gecmezdi gerçi de ne diyecegimi bilemiyorum 
(48 puan) tarafından
Sinirden elim ayagım titriyor kızım için kavgayı uzatmadım korkmasın diye ama aklımdan çıkmıyor bide erkek kardeşim de bizde napıcam bilmiyorum
(913 puan) tarafından
Sakin ol kuzum benim ya kiyamam sana.
0 oy
(5,848 puan) tarafından
Kadın sığınma evi var Allah aşkına kafayı mı yedin napıyosun böyle bi adamın yanında? Git temizlikçilik yap kölelikten daha iyidir 
0 oy
(618 puan) tarafından
Valla cnm ben olsam gerçi benim ailem arkamda ama çocuklarımı kabul etmiyor neyse baba evi elendi gidecek yerimde yok ya susar alttan alır otururum ki bu bana Göre değil sen eşinin damarını biliyorsun bir kelime derim susup otururum o kudurduguyla kalır 
(48 puan) tarafından
Çok büyük kavga ettik eski sevgilinisinin ablası ve annesiyle konuşmak için nasıl heyecanlandı gözümün önünden gitmiyor bide benle dalga geciyor onuda geçtim bide vurdu bana nutkum tutuldu
(618 puan) tarafından
Valla cnm yerinde olsam içinden kalmış birşeyler git kabulet kendini ama unutma ben senin gibi karaktersiz değilim ama yarattığını yaşaman dileğiyle der susarım onunede bir taş çorbayı bırak ölse bir bardak suyu uztmam
0 oy
(2,366 puan) tarafından
İnanmıyorum mm yaaaaaa Allah ıslah etsin inşallah o kcani pislikk
(48 puan) tarafından
Çok üzülüyorum bitirmek istiyorum ama ailem arkamda deil daha doğrusu babam değil
(2,366 puan) tarafından
Ailenin arkanda durmadigini bildiğinden böyle zaten babanla konuşsan baba göz dağı vereyim en azın size geleyim desen
(48 puan) tarafından
O kadar kafam karışık ki napıcam bilmiyorum
0 oy
(1,736 puan) tarafından
Kendinizi illa bi erkeğin gölgesi altında olmak zorunda hissetmeyin. Babanız da dahil. Kadın sığınmaya gidin, sürekli böyleyse. Bi iş bulur çıkarsınız sonra., kızınıza iyi bi örnek olmak için ezdirmeyin kendinizi. Çok üzülüyorum böyle şeyleri okuyunca 
(48 puan) tarafından
Çok zoruma gidiyor durduk yere ***** karı falan deyip duruyor bana bide bugün olanlar tahammul edemiyorum artık
(1,736 puan) tarafından
Pislik herif. Hem fiziksel  hem psikolojik şiddet uyguluyor.
(48 puan) tarafından
Özellikde psikolojik şiddet çok fazlaaaa
0 oy
(1,257 puan) tarafından
İyi sakin duruyorsun Ben Anne baba dinlemem O adamı mahvederim evden kovarim gücüm yetmezse Ben giderim Aaapppttt alll Adam Ne bu rahatlık yaaa Pesss 
(48 puan) tarafından
Bende gitmeyi denedim kızımı vermemekle tehdir etti
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Baban şiddet gördüğünü duysa hemen kabul eder bence erkek kardesinle kızını al git böyle ömür geçmez Allah yardımcın olsun erkek kardeşinin haberi var mi o söylesin babana 
(48 puan) tarafından
Yok haberi canim söylemedim
(1,013 puan) tarafından
Söylesen seni orda birakmaz söyle bence haberi oldun ona ragmen gelme derse
0 oy
(833 puan) tarafından
Sana nasıl vurdum diye dalgamı gecti 
(48 puan) tarafından
Evet canım

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 144 göst.