0 oy
524 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
Kizlar biz en üst katta oturuyoruz bizim ustumuz çatı ama çatıya çıkılıyor teras gibi kapalı heryeri zindan gibi yer üst taraf çatı. Saat 12bucuk gibi yattık catida birisi gezdi orda da bizim alt komşu ile bizim fazlalık eşyalarımız var. Eşyaları çekme sesi falan geldi baya ugrasti. Ben alt komşunun kocası sandım hemen ona yazdım oda değiliz biz eşim evdeymis uyuyormuş dedi ben öyle yazınca aradi kocasını (kadın kızında kalıyor birkaç gün) . Neyse bekledik belki diğer iki kattaki insanlardır diye ko çatı katı bizle alt komsumuza ait çıkmıyor onlar. Baya cebellesti sonra ses kesildi ya birisi çıktı orda mi uyuyor acaba çok korkuyorum oraya pusmus olabilir ben çocukla evde kalıyorum gündüzleri kimdir necidir bilmiyoruz ama insan olduğuna eminim ya . Çıkıp baksaydiniz diceklerinjz olursa bakilcak durumda değil yani gündüz bile flash açıp çıkıyoruz gece zindan gibidir ayrıca ne ile karsilasacagimizi bilmiyoruz. Polisi aramayı düşündük alt komşu yandan girmiş olabilirler belki geri çıkmışlardır dedi kaldı öyle beklioz midem çok ağrıyor ya 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ayy korkunç gerçek ten kilidi falan yokmu 
tarafından
Kilidi vardı da kullanmiyorduk bizden başka çıkan yok diye ya
tarafından
Bence artik kilitleyin ne olur ne olmaz dediginiz gibi biri yer edinmiş te olabilir Allah korusun ne olacağı belli olmaz ki komsunuzun esine soyleyin kilitlesin
tarafından
Şu olay çözülsün ilk işimiz kilit almak olacak ya
tarafından
Sabah gözüyle komsunuzun eşi çıksın biriyle bakinsin iyice sonra kapatın canım Allah korusun korkunc
tarafından
Eşim çıkacak canım sabah bakalım
-Reklam-
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Ay gerçekten korkunç ya 
tarafından
:((((
0 oy
(5,558 puan) tarafından
Polis çağırsaydnz
tarafından
Düşündük.. alt kattakiler belki anten düzeltmeye falan çıkmıştır diye düşündük
(5,558 puan) tarafından
Merak ettim acaba neydi
tarafından
Blmiom ses kesildi ya yan apartmandan birisi girdi ya birisi uyuyor .
0 oy
(481 puan) tarafından
Bizde en üst katta oturuyoruz korktum şimdi okuyunca yarısında bıraktım
tarafından
Ya inşallah ben yaniliyomdur kedi falandır ama eşyaları çekti etti kedi nasıl suruklesin esyalari
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Ay korkutma ke dini hanife ya bisi olmaz
tarafından
Ne bileyim ya ben çok korkuyorum böyle şeyden kaçtır tuvalete gidiyorum bayadir ses yok anlamadım olmadı polis cagircaz
0 oy
(306 puan) tarafından
Esin evde degilmi? Ben olsam emniyeti dokkmuştum oraya :))) arasanizaa polisi yav
tarafından
Eşim evde. İhtimaller olduğu için dokmedik alt komşular belki anten düzeltmeye çıkmıştır diye
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Polisten başkası çözemez arayın baksın 
0 oy
(119,333 puan) tarafından
harbi korkunc ama polis aransa iyiydi
tarafından
Polisi neden aramadık bilion mu canım yukarda antenler var burda hava fırtınalı belki alt kattakiler anten düzeltmeye çıkmıştır diye düşündük. Ses bayadir yok ya indiler aşağı ki çıkacaklarını sanmıyorum yada birisi uyudu kaldı bilmiyorum ya alttaki adam ben ilgilenirim dedi girdik biz eve
(119,333 puan) tarafından
kiz bu saatte antene cikmaz kimse zift karanliknyere
tarafından
Ya bazen çıkıyordu alttaki adam fırtına var ya anten dönüyor TV çekmiyor duzelteyim diodu amann ne bileyim ya
0 oy
tarafından
Yaa inşallah kötü bir şey yoktur canim tek başına misin evde 
tarafından
Yok kuzum eşim evde . Evde olsa da korkuyor insan ya belki ben evham ediyorum ama bilmiyorum
tarafından
Korkma kuzum inşallah kötü bir şey yoktur Rabbım korusun inşallah
0 oy
tarafından
Ay ne ki acaba yaaa kedidir kedi demek istedim
0 oy
tarafından
Keşke polisi arasaydiniz Allah korusun hirli mi hırsız mi bilemiyor insan 
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Bende merak ettim valla yarin bakınca birisi kendine yer mi yapmis yatmaya söyleyin bizede hem korku hem merak var icimde bende soyle anlatım esim askerde ben odada tek kaliyorim ailesiyle yasiyorim ama tek uyuyorim tamda balkon olan oda hirsiz girsin saat 1 falan bende kedi sesi diye cami açıyorum Allahtan korkukuk var neyse emin olim diye tlfom isigi onuda emin olamiyorim odanij isigi birisni görüyorum ama yuzunu göstermiyo egilmis yere hemen tulbent etek giyim derkrn gitmis ben yine kayinpederime falan soyledim baktik yok kimse inanmadilar 3 gjn sonra tencere vardi kullanmadigimiz lazim oldu baktik yok öyle inandilar 
tarafından
Tövbe estağfurullah ayyyyyy deliririm galiba akla zarar Allah karsilastirmasin
(1,048 puan) tarafından
Evin altinda kömürlük var bi gece kilitmeledik ordan da esya calmislar emanetti bide adam isterse sifirini alip vercez mecbur
(1,048 puan) tarafından
O gece zor uyudum valla tek basima evde gorumcem kaynanam falan varda yatalim bırlıkte dediler de ben istemedim
tarafından
Aman hayatta yatamazdim kaynanamın veya gorumcemin koynunda uyurdum ben :)
0 oy
(1,301 puan) tarafından
Kedi olabilir mi canım
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Ayy yerinde olsam uyuyamam korkutucu yani eşin evdeyse sıkıntı yok evde degilse polisi ara
0 oy
(135 puan) tarafından
Oldu mu şimdi gece gece korkudan uyuyamam of 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 144 göst.
27 Haziran 2023 Aile kategorisinde Sulemhmt (732 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 760 göst.
28 Haziran 2022 Aile kategorisinde Hdyemahsun (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 651 göst.