0 oy
92 göst.
Diğer kategorisinde (503 puan) tarafından
Kızlar kızım 19 aylık hatta temmuzun ikisinde 20. Aya giricek. Ama tek kelime konuşmuyor. Her isteğini işaretle anlatabiliyor,çok rahat göz teması kurabiliyor,motor becerileri gayet iyi. Normal oyuncaklarıyla oynamıyor,sürekli puzzle yapıyor. Ama hiç konuşmuyor ve bu durum eşimle benim kafamızı çok kurcalıyor. Bu durumda olan var mı?

1 cevap

0 oy
(2,423 puan) tarafından
Komut aliyo mu getir götür al ver gibi.

Yada temas etmeye karşı mi sarilmajo vs seviyo mu.  Arkadaş olunca oynar mı tek mi takılır. Bunlar önemli. Ama gerçekten her çocuk kendine özel..geç konu san bir sürü insan var
(503 puan) tarafından
Yapıyorum herşeyi hatta kitaplar aldık ona bana getirip getirip oradan nesneleri gösteriyor onun ne olduğunu söylememi istiyor. Ben söyleyince diğerine geçiyor falan. Ama yine de çok takılıyorum yani
(2,423 puan) tarafından
Takılma canım stres yapma oda hisseder. Bak benim kız çok erken konuştu ama mesela çok geç emekledi geç yurudu geç döndü. Yani hepsinin kendine özgü şeyleri var bizim nasıl karakteristik özelliklerimiz var. Ben bebeklerinde öyle olduğunu düşünüyorum. Sonuçta senin bebisinjn tepkileri çok güzel. He desen ki korkuları var iste goz temansi yok tuhaf hareketleir var vs vs ni göster derim ama gerseyi normal maşallah. Hiç düşünüp de üzülme. Ben kuzum yürümüyor diye ağlardım sonra bi otur diye ağladım. Sende ilerde artık Bi sus diceksin unutma bunu :D
(503 puan) tarafından
Yaa inşallah canım bir nebze de olsa içimi rahatlattın çok sağol.
(2,423 puan) tarafından
Ne demek güzel anne hersey güzel olacak  :))
(503 puan) tarafından
İnşallah canım çok teşekkürler:-)
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 74 göst.
14 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kadriye 35 (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 261 göst.
27 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Ecrin6516. (187 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 222 göst.
25 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Beratcinar (2,474 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 205 göst.
20 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Eda-HiraNur (404 puan) tarafından soruldu

379,360 soru

11,355,536 cevap

34,831 kullanıcı