0 oy
418 göst.
Aile kategorisinde (2,525 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Hayırlı geceler olsun sinirlendiğiniz zaman nasıl sakin olmaya çalışıyorsunuz özellikle eşinize ailenize bebeğinize çocuğunuza karşı banada akıl verin yahu biraz yöntem deneyim burdan mesela ben derin nefes alırım ama pek işe yaramıyor 

13 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Ayetel Kürsi oku ihlas oku istigfar cek rahatlarsın 
(2,525 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım ♥️
-Reklam-
+1 oy
(1,381 puan) tarafından
Temizlik yaparak ☺️
(2,525 puan) tarafından
Güzel ama çocuk mesela hiç susmadinda gece sürekli uyandı zaman geriliyorum ben nasıl kendimi kontrol edebilirim acaba
(1,381 puan) tarafından
Bu günlerinde geçeceğini herşeyin güzel olacağını düşün ve her kes bu yoldan geçiyor tek sen değilsin . Kendi kendine moral verip kendini kontrol altına alabilirsin
(6 puan) tarafından
Euzu besmele çek kovulmuş şeytanın şerrinden sana sığınırım Rabbim de gerçekten işe yarıyor birde kime sinirlendiysen empati yap
(2,525 puan) tarafından
Doğru söylüyorsunuz bunuda deneyeceğim teşekkür ederim ♥️
0 oy
(5,261 puan) tarafından
Cam açarak balkona çıkarak biraz rahatlıyorum 
(2,525 puan) tarafından
Oda güzel ♥️
0 oy
(2,040 puan) tarafından
Ayy bugun anneler hep bebişlere mi sinirli yaa :) yaa yapmayın çocuk konusu çok hassasım 

Müzik aç cnm dans edin bebişle
(2,525 puan) tarafından
Hayır canım genel olarak soruyorum sadece bebek değil. Eşim çevrem bazı durumlar insan sinir olabiliyor ve o an sakin olması için nasıl yöntemler var mesela ben AVM de sinir olunca dans edemem
(2,040 puan) tarafından
Kıyafet bak cnm makyaj malzemesi parfum bak oradan kendine
(2,525 puan) tarafından
Deneyeceğim teşekkür ederim ♥️
0 oy
(551 puan) tarafından
Arkamı dönüp hemen ordan kaçıyorum bol bol derin nefes artı olarak müzik 
(2,525 puan) tarafından
İşte bekarken bende oldum ortamdan uzaklaşirdim ama şimdi bebiş var sorumluluk oluyor her zaman uzaklaşamıyorum yoksa en mantıklısı bencede bu
(551 puan) tarafından
Evliyim ikide çocuğum var :D
0 oy
tarafından
Gözlerine bakıyorum kiyamiyom ya :)☺️
(2,525 puan) tarafından
Ya tabi öyle ama bazen insan çok doluyor
tarafından
Aynn kız totosuna yapistryom bn:))
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Gece ağladığında Ben onu sakinleştirmeye calisiyorum:) gündüz ağladığında da o beni sakinleştirmeye calisiyor canim oğlum:) Çok sinirlendiğim zaman bSka odaya geçiyorum yoksa çok kızıp bagiricam bazende temizliğe vuruyorum kendimi camlara giriyorum bi kahve yapıp paşalar gibi oturuyorum
(2,525 puan) tarafından
İşte annelik zorlu bir süreçmis çok şükür yinede
(1,946 puan) tarafından
Gerçekten çok sorumluluk gerektiriyor.her şeyi annelikte öğreniyor insan resmen sabrı neşeyi üzüntüyü vs.O yüzden hep dua ederim Rabbım evlatlarımıza hayırlı anne ve baba olmayı nasip eyle ki evlatlarimizda bize hayırlı evlatlar olsun
(2,525 puan) tarafından
Amin canım amin inşallah öyle olabiliyoruzdur♥️
0 oy
(1,448 puan) tarafından
Sabır çekerim  geçiyorum hamdolsun :)
(2,525 puan) tarafından
Bende içimden ya sabır ya sabır diyorum bazen
0 oy
tarafından
Valla ben sakin kalamiyorum ben hep boyleydim tezcanli anında herşey olsun istiyorum. 
(2,525 puan) tarafından
Ay galiba bende öyleyim biraz♥️
0 oy
tarafından
Kahve yapıp iciyorum
(2,525 puan) tarafından
Oda güzelmiş ♥️
0 oy
(7,219 puan) tarafından
Bol la havle çekerek :)
(2,525 puan) tarafından
Ya sabır ya sabır sürekli diyorum bunu da diyim biraz:)
(7,219 puan) tarafından
La havleee diyorum kesmeyince la havle vela kuvvete illa billahül alüyyül aziim diyorum sakinlesiyorum :))
0 oy
(913 puan) tarafından
Valla kuzum yapı biraz ben çok sinirlendigimde yada kırıldığımda susmayi tercih ederim biraz zaman geçtikten sonra rahatlarim ama sana bu iyi gelmeyebilir biraz yapı meselesi
(2,525 puan) tarafından
Asla iyi gelmez bir susarım iki surarim üçüncü konuşmam daha da ağır olur o yüzden çok susmam evet biraz yapı genetiklede alakalı bir durum galiba ♥️
0 oy
(230 puan) tarafından
 İçimden konuşurum...içime.atarim snra sabır sabır çekiyorum.. snra.dolarim.aglarim.rahatlarim..
(2,525 puan) tarafından
Bende öyleyim çoğu zaman canim

İlgili sorular

+14 oy
21 cevap 747 göst.
18 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Bayannn1 (1,138 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 249 göst.
26 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 379 göst.
16 Mayıs 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde aysegulayse (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 355 göst.
14 Mart 2020 Diğer kategorisinde Prensesmr (290 puan) tarafından soruldu

377,817 soru

11,308,427 cevap

34,739 kullanıcı

...