0 oy
1,145 göst.
Diğer kategorisinde (350 puan) tarafından
Oğlumla yakından ilgileniyor eşimle görüntülu konusuyorum bi bakıyorum kamerada o oğluma hediyeler almak istiyor evde ki seyleri biliyor resmen eşimde sürekli o kızdan bahsediyor sizce artniyet aramalı miyim bu durumdan 

40 Cevaplar

0 oy
(1,569 puan) tarafından
O bahseden agzini yirtarim is arkadsi ise iş de kalsin mevzu evimin icine girmez
-Reklam-
0 oy
(1,569 puan) tarafından
O bahseden agzini yirtarim is arkadsi ise iş de kalsin mevzu evimin icine girmez 
0 oy
(409 puan) tarafından
Görüntülü aramanıza atlaması oldukça saçma fakat ilk önce eşinize bu rahatsızlığınızdan bahsetmelisiniz. Arkadaşlık konusunda ben yanlış bir şey görmüyorum, "arkadaşlık" kavramı gerçekse eğer, üstelik evli bir insanın bekar arkadaşı olabilir herkes evlenmek zorunda değil.

Ayrıca oğlunuza hediye almak istiyormuş diye diyorum, çocuk hasreti varsa eğer eş seçeneklerini değerlendirsin, kimsenin çocuğuna hediyeler almasına gerek yok
0 oy
(48,735 puan) tarafından
evli veya bekar olmasi farketmez evdeki seyleri biliyosa esinde sorun var gevşek agzinu tutacak bide tamam sever ederde yigeni gibi sürekli ilgi ve hediye almak istemeside abarti 
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Ben şimdiye köpürmüştüm valla ne art niyeti :)) olmamalı böyle durumlar bekarken çalışırken evli çalışma arkadaşlarımızla iş konusu dışında muhatap olmamaya özen gösterirdim sırf böyle yanlış anlaşılmalar olmasın diye 
0 oy
(11,217 puan) tarafından
daha oncede boyle bir post acmis mydin. 
0 oy
(1,505 puan) tarafından
Asla izin vermem o da neymiş oyle daha neler kuzenleriyle bile o şekilde konuşmasına izin vermem evdeki herşeyi bilecek kadar vala kıskanç olduğumu başta soyledim ben gelemem oyle şeylere evliyse her şeye bi nokta koyacak yani 
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Ben aramam eşime güveniyorum 
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Eşine sordun mu niye bu kız herşeyi biliyor diye ayy bilmiyorum benim esuminde konuştuğu bekar bayan var ama tanidgimiz biliyrm ama bunu bilemedim eşinle konuş bence niye herseyimizi biliyor yani 
0 oy
tarafından
Art niyetli yada kıskanç değilsin olmaması gereken bir samimiyet bu
0 oy
(590 puan) tarafından
ne olursa olsun bizde calışıyoru belli bi mesafe olur iş ortamında..

biraz fazla lakayit gbi geldi iletişimleri artniyet aramalısın
0 oy
(17,881 puan) tarafından
Art niyet aramaktan ziyade bence uzak durması lazım sakıncalı
0 oy
tarafından
Herkes de aynı şeyleri yazmış yok art niyet yok bilmem ne! Eşimin var bekar da evli de iş arkadaşları, aynı zamanda benim de var erkek arkadaşlarım bekarı da evlisi de. İş hayatında olmadığınız için bilmiyorsunuz sanırım, bu gayet normal! Eşimin iş arkadaşları da oğluma bayılıyorlar, hediye bile alır yollarlar. Benimkiler de aynı şekilde hatta bir arada da görüşürüz sürekli. Güvenin varsa, eşini iyi tanıyorsan neden dert ediyorsun ki? 
0 oy
tarafından
En en basiti iş yerin de eşim bir tek erkek diğerleri kadın hepsi 38 40 45 yaşlarındalar ama ben bile kıskanıyorum yani beni alakadar etmez bayan bayandir evlisi bekarı olamaz. Dulu da olamaz onlar daha beter Allaha şükür eşim çok tipsiz bir insan değil boyu vücudu gayet yerinde bir yerinde .. baya oldu kavga ettik ya bu işi bırakır düzgünce çalışırsın başka yerde yada benim dediğim olup devam edersin dedim. 

Şuan benim istediğim gibi birde hepsiyle tanistim yani hepsi eşime ablam sunu söyle yapalım falan filanlar. Birde üstüne çok kıskanç oldugmu belirttim evde sözün benim geçtiğini şey ettiğim ortalığın ağzına sicicahini şey ettim .zaten bir tane örs.... vardı patronu çıkarttı onu hatta eşim dede uzak tuttu onu baya baya..  

Eşim ticaret işinde emlak piyasasinda ne karşı taraf ne eşim böyle bir *** yediğinde tüm şehre rezil olacağını biliyor hayatta yapamaz yaptirtmam zaten beni çok seviyor sagolsun ..

Emlak piyasasi orus... işidir fazla kimse laf kalmaz..
0 oy
(1 puan) tarafından
Ayyy aynısııı yaaaa
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Hiç kabul edilebilecek bişey değil. Hayatta istemem öyle arkadaş 
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Ben kabul etmem edemem yani bana göre saçma tavrını belli et bence 
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Valla kimse k.bakmasin evli bi adam.ne kadar yakin arkadas olursa olsun bi kadinla ayni dekilde kadin da öyle kseyle konusamaz tavrini koy
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Ben rahatsızlık duyarım 
0 oy
(1,165 puan) tarafından

Evli bir insanın karşı cinsten bu kadar samimi bir arkadaşı olması hiç normal değil hiiiççç:ermm:

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 591 göst.
18 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Lovelyyyy (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 334 göst.
26 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 1,147 göst.
10 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Smyyee (808 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 1,049 göst.