0 oy
1,136 göst.
Diğer kategorisinde (350 puan) tarafından
Oğlumla yakından ilgileniyor eşimle görüntülu konusuyorum bi bakıyorum kamerada o oğluma hediyeler almak istiyor evde ki seyleri biliyor resmen eşimde sürekli o kızdan bahsediyor sizce artniyet aramalı miyim bu durumdan 

40 Cevaplar

+10 oy
(4,426 puan) tarafından
Bekar adamın ya da kadının evli bir adam ya da kadınla işi olmaz olmamalı ben kabul etmezdim kıskancım ve hödüküm 
(4,426 puan) tarafından
Kıllı bacak kıllı döş seven çok kadın ve kendini kadın hisseden erkek var ama lütfen ")))))
(6,053 puan) tarafından
Abooo lan hic o acidan dusunmedim benim herif az killi ya zaar aklima gelmedi ☺☺☺☺ Allah da sizi guldursun git cok guldum☺☺☺
(4,426 puan) tarafından
Gsjahsg amin inşallah canım gülen yüzümüz solmasın inşallah "))
(6,053 puan) tarafından
Aminnnnn aminnnn canim❣❣❣
tarafından
❣❣❣❣❣❣❣❣
-Reklam-
+2 oy
(3,230 puan) tarafından
Erkek adamın yada kadının fark etmez karşı cinsten bekar biriyle arkadaşlık etmesine karşıyım iş arkadaşı bile olsa merhaba merhaba yeter yani 
+1 oy
(13,040 puan) tarafından
Evlendik ben bekar evli hiç fark etmez çevremdeki bütün erkeklerle arama mesafe koydum çocukluk arkadaşlarımda da dahil eşimde aynı şekilde ilk okul orta okul arkadaşlarına dahil daha nişanlı iken bu böyle başladı böyle de devam etti hiç konuşmadan bu şekilde bir tavır aldık ki olması gereken de budur karşı tarafın bekar olması da önemli değil karşı cins olması yeterli. Kesinlikle eşinle konuşmalısın empati yaptır tam tersi olsa ne hissederdi bir düşünsün ona göre ayağını denk alsın 
0 oy
tarafından
Bn olsam rahatsiz olurdum
0 oy
tarafından
Ben çoktan arardım.ne bu samimiyet hayirdir
0 oy
tarafından
Eşim böyle yapmaz yapsa da art niyet aramam ama tavrımı koyarım. 
(1,448 puan) tarafından
Art niyet aramiyorsan niye tavır koyuyorsun :)
(3,230 puan) tarafından
Sana artı Imagineperest:)
(1,448 puan) tarafından
Benden de sana gercek +1 maya :))
(3,230 puan) tarafından
:)) sağol canım
tarafından
Canım sana bunu nasıl anlatayım ki şimdi ben.
0 oy
(888 puan) tarafından
Kesinlik le kabul etmem böyle bisey ne olacağı belli olmaz
0 oy
(710 puan) tarafından
Ben de çok rahatsız olurdum sürekli dilinde kocamın başka kızı anlatması ni falan aşırı kıskanç bı insanım ben 
0 oy
(3,046 puan) tarafından
Art niyet var mı yok mu bence bu o kadınla değil de kocanla ilgili bence. Mesela kocan sen bi erkekle böyle bir yakınlık kursan yada bu kadar olmasa selamlaşıp konuşsan tepki gösterir mi. Bence bu çok önemli. Sana tepki gösteriyorsa demekki kendisi de o kızla art niyet besleyerek konuşuyor. Kişi kendinden bilir işi. Hee yok eşin normalde de sıcakkanlı insan canlısı bir insansa o zaman art niyet aramana gerek yok. 
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Kafani karistrmak icin demiyorum ama ben bi kadinla bu kadar samimi olmasini istemem
0 oy
(157 puan) tarafından
Ben olsam eşimi uyarırım öncelikle çünkü ne olursa olsun ister istemez rahatsız olurum ne gerek var ki fazla samimiyete. 
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Asla kabul edemem bu durumu çok sıkıntı olur aramizdaa
0 oy
(2,040 puan) tarafından
Aşağıyı okuyana kadar erkek sandım resmen art niyeti çoktan araman gerekirdi cnm görüntülü konuşması zaten art niyetli amaç ne ki
0 oy
(2,801 puan) tarafından
Acayip rahatsız olurum valla kimseye güven olmaz.
0 oy
(657 puan) tarafından
Ben rahatsız olurum o da bilir zaten 
0 oy
(830 puan) tarafından
Ben daha başlığı görünce art niyet aradım sen geç kalmışsın 
0 oy
(5,882 puan) tarafından
Ben asla izin vermem oyle birşeye. Ortak arkadaşımız olsa bile kabul edemem Bi de benim tanımadıgım bilmedigim biriyle görüntülü konusacak kadar samimi olması hiç normal ve hoş birşey degil. Eşinin art niyeti var mı yok mu bilemem ama kadını tanımıyorsun sonucta ne amacla evli barklı adamla bu kadar Samimi oluyor yani? 
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Evet aramalısın ki var gibide bence nefret ederim böyle anlamsız samimiyetlerden
0 oy
(331 puan) tarafından
Kusura bakma canm eşinden yüz buluyo demekki bu kadar aile içine girmiş art niyetinde daha ileri boyutu bu benim için eşim asla böyle bsy yapamaz yapmaz da eşinle alakalı bı durum kıza kuyruk sallamış ki bu kadar samimi olmuşlar ben buraya bu soruyu sormaya bile vakit harcamam eşime agirlimi koyardim 
0 oy
tarafından
Benim eşim arkadaşı görüntülü arasa başka odaya gider yanımda konuşmaz 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 585 göst.
18 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Lovelyyyy (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 321 göst.
26 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 1,144 göst.