0 oy
511 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar eşimle hiç anlaşamıyoruz evlendik hep ailesine gider gelirdik gitmeyince küserdi taşındık başka şehire kaynımı başıma bela ettiker 2 senedir bizimle yaşıyo sürekli kardeşiyle vakit geçiriyo dısarda arkadaslarıyla vakit geçirmek istiyo benide götürüyo faakt ben dersem pzara gitmek isterm markete gitmek isterim kardeşiyle gider çocuğumu gezdirmeye bile onunla gidiyo benimle mutlu değil gibi kardeşi başka yere gidince davranısları değişiyo bana karşı cok iyi oluyo bu arada mesela ne desem alınıyo sabah cocugun agzına dogru konusma sıgara içiyorsun sabahları kokuyo dedm küstü bana magazaya gideriz istediğini almazsam küser bi yere gittiğim zman hep bi sorun cıkarıyo ve ben onlara bakabilmek için yetebilmek için cok ugrasıyorum emek veriyorum genede benden kötüsü yok niye benim eşim böyle boşanmak istemiyorum mutlu olmak istiyorum birde ben sinirli bi insanım alttan alamıyorum hiç bşyi sabredemiyorum öfke nöbeti geçiriyorum bu adamı nasıl yola getirebilirim ne yapsam da bana bağlansa 

15 Cevaplar

+2 oy
(1,659 puan) tarafından
Evden kaynini göndererek huzuru bulabilirsin ancak evde bir yabancı var sonuçta siz karı kocasiniz biraz yalnız kalmanız lazım 
-Reklam-
0 oy
(913 puan) tarafından
Zaten evde kayın var diye aranıza mesafe girmiş. Kanepede oturduğu yerde gidip sarılmak istesen sarılamoyosun. Siz birlikte zaman geçirmeye çalışın kayın'ın olmadan
tarafından
Aynen öyle kaynım olmadan kocam tuvalete gitmiyor nerdeyse
(913 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun.
0 oy
(1,448 puan) tarafından
Zor bir durum Allah yardim etsin 
0 oy
(7,579 puan) tarafından
Resmen kuman olmuş kaynın canım onu uzaklaştır hayatınızdan.
tarafından
2ay snra düğünü var
(7,579 puan) tarafından
Ayy iyi bari kız defolup gider.
0 oy
(657 puan) tarafından
Koskoca 2 senedir neden sizinle yaşıyor kaynın? Çalışıyor veya okuyorsa gitsin kendine ev bulsun. Yoksa da annesiyle gitsin. Resmen düşüncesizlik
tarafından
Allah kaynanamı bilidği gibi yapsın kocası burda kaynım burda kendi diğer oglunun okulu var diye gelmedi memleketten oglu da 8e gidiyo düZeni bozulmasınmış hayatımı zehir  ettiler
0 oy
(2,277 puan) tarafından
5senedir  kaynimla yaşadım ewlendigim ilk günden itibaren ewde eşimle rahat oturamiyodum eşimle sohbet edemiyodum sürekli dibimizdeydi eşimle biyere gideriz yanimiza gelirdi artık o kadar sıkılmıştim ki bu durumdan kaynım oruçta geldi bana yenge sen beni istemiyomusun dedi cevap vermedim eşim yok aman işte ewlenene kadar bizimle yasicak diye tuturdu halada öle baktı artık kaynım benden yüz bulmuyo onla konusmadim aynı sofraya dahi son zamanlar oturmadim istemedigimi anladı çıktı gitti 3aydir bahanesiyle kaliyo valla kusura bakmasın bende rahat edemiyodum bide kapaliyim sürekli kafamı kapat üstüne düzgün birşeyler giy yazın sicaginda evde bişey olur sanki kocam gibi her halta karışır dedim noluyo yani sonra çekti gitti hiç umrumda değil yani sana diycem o ki canım aynı ewde olmuyo yani nap ne et bence gönder aynı ewde asla olmuyo 
tarafından
Düğününe 2ay kalmasaydı yapardım ama sabrediyorum suan kayınla cok zor bende kapalıyım gerçekten artk canıma tak dedi
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Kaynini gondermeye bak one oyle ya 
0 oy
tarafından
Kaynin var diye senden uzaklaşmış 
0 oy
tarafından
2 ay sonra gidecekti kaynın galiba düğünü vardı az daha sabrer
tarafından
Aynen  canm inşallah düzelir eşim
0 oy
(873 puan) tarafından
Okurken içim şişti. Suç kaynınızı başınıza bela edende. Evlenmiyor mu evlenip gitsin 
tarafından
2aya gidiyo
0 oy
(339 puan) tarafından
Canım eşiniz kaç yaşında kaynınız kaç yaşında 
tarafından
Eşim 29kaynım 25
(339 puan) tarafından
Araları da uyumlu ya ondan arkadaş gibi olmuşlar ama sen biraz daha her fırsatta baş başa olsak diye cümleler kur bence oda ister diye düşünüyorum
0 oy
(710 puan) tarafından
Senin kaybını başına bela eden kaynana suçlu burda yılanın başı o onun düşünmesi lazım karı koca arasında ne işi var benim oğlumun çifte kumrular in arasında üçüncü bı kişi olmaz . Hani kalinmaz değil abisinin evi kalınır da  2 sene olmuş dile kolay . Ay kaynana benim yanımda sezeryan oldum 1 hafta kaldı boğazını sikacaktim en son her bo.ka karıştırdı  lohusa bı kadına direk  senin sütün yok mu  çocuk aç doymuyor yazık işte ne bileyim memenin ucu çok buyukcocuk ağzına nasıl alsın deyip gelene gidene arayana herkese bunları anlatıyordu  . Çok yatma  kalk az iş gör yatmak iyi olmaz işte onu yeme bunu yeme  diye. Ama.en sonn yeme dediği ne varsa hepsini gözümün onumde yedim bida seslenemedi yüz verdikçe astarı i istiyorlar  O var diye mecbur düzgün giyinmek lazım ev sıcak psikyon illaki gayri son günler kısa kolluyla gezdim saçı başı açık gezdim eşim kafanı ört uzun kollu giy demeye başladı banane ya yeni doğum yapmışsım zaten bunalım geçirecem anam var diye niye rahatsız şekilde oturayım ki dedim gayri sustu evde üçüncü kişi oldu mü  huzur düzen bozuluyor ya  dis gostertmek lazım ben onu anladım . Çok yüz vermeye gelmiyor bu insanlara. 
0 oy
(10,320 puan) tarafından
Ben eşime çocuğun ağzına konuşma desem o da küser. Babası sonuçta ben kadar hakkı var
0 oy
(2,224 puan) tarafından
Canım büyük konuşmak istemiyorum ama ben  bekar kaynımla aynı evde yaşamak istemezdim ve bunu  dile getirirdim esim kabul etmiyorsa yaşım çok büyük sorunlar çıkarırdım dinen de doğru değil zaten. Diyelim ki eşin kabul etmiyor ben olsam ailemi arardım bekar kaynıma getirirler başıma rahat edemiyorum evde istediğim gibi yiyip içemiyorum dolaşamıyorum ve kendimi rahatsız hissediyorum diye ailemi arardım aileler araya girince iş büyürdü kaynım da gitmek zorunda kalırdı
0 oy
(1,462 puan) tarafından
Kaybını yollayarak. Ne işi var ya elin adamı sizde. Kaynanana şöyle. Ya da davranışlarına belli et. O adam evde olduğu sürece seni sallamayacak bnce

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 335 göst.
23 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Simsek21 (1,342 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 906 göst.
28 Eylül 2023 Aile kategorisinde Aslicikk (802 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 583 göst.
20 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Nagiiiss (96 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 276 göst.