0 oy
139 göst.
Diğer kategorisinde (501 puan) tarafından
Oğlum 1.5 yaşında memeyi biraktirmak istiyorum. Ne is ne banyo hiç bisi yapamadığım gibi kendi de yemek yemiyor boyu uzamamis beslenmedigi için. Nasıl yöntemler önerirsiniz. Acı ve bant hariç. Bebek bakımına sordum cevap gelmedi burda deneyimli daha çok olur orası yeni dogurmus:)

7 Cevaplar

0 oy
(3,457 puan) tarafından

Post yukarı çıkan benimki devamke:D

(501 puan) tarafından
:) Nekadarlik
(3,457 puan) tarafından
8.5 aylık bir bebe
(501 puan) tarafından
Küçükmüş masAllah
-Reklam-
0 oy
(84 puan) tarafından
2 yaşında hala emiyor Bırakmıyor 
(501 puan) tarafından
Valla acı sürdüm ya napiimm 1 ağlar 2 ağlar artık eskisi gibi sütte yok faydasida Bi hastalandi mi iyi olurdu artık bıraksın. D vitamini de almıyor yesin artık.
0 oy
(796 puan) tarafından
Kelin ilaci olsa basina surermis cnm benimki 26 aylik hala  emiyo 
(501 puan) tarafından
Benim ilki de 26 Ay da bıraktı sütüm azdı onda emsin 1 damla da olsa alsın diye uğraştım.ama bu kereta iyi aldı anne sütü şifa olsun. O yüzden bıraksın da yesin bisiler artik
(796 puan) tarafından
Bende oyle dusunuyorum da gecenlerde eltim artik zarari olur kemimleri erir gibi bisey dedi tam hatirlamiyorum lafini buna benzer bisey dedi korktum acikcasi
(501 puan) tarafından
Bıraktığında mi kemikleri erirmis. Yani yemiyor ki uzamamis beslenemedigi için 1 yaşta Bi gittik Bi de buçukta uzamamis sınırın altında. Babası 1.71 ben 1.61 kısa olsa bukadar mi kısa kalir
(796 puan) tarafından
2 yastan sonra emerse  zarar veriyomus oyle dedi
(501 puan) tarafından
Yok daha 18 aylik
0 oy
tarafından
Sabır taşı var aktarda onu kullanabilirsin bı tanıdım kullanıyor çokta faydasını gordu onun bebeğimde bı meme bağımlısı bıraktı 
(501 puan) tarafından
Acı sürdüm ya almaz babası öyle şeyler:(
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Meme istediğinde oyala canım parka götür gezdir oyun oyna uyutmadan öncede karnını güzelce doyur ben öyle bıraktırdım ama sana nacizene Bi tavsiye birden değik yavaş yavas bıraktr azaltarak.

Gündüz 6 kez se 5 indir daha kolay olur 
(501 puan) tarafından
Birden yaptım pul biber sürdüm valla kimseden ses çıkmayınca ilkini de öyleydi neden birden değil ki
(2,565 puan) tarafından
Sürekli emen Bi bebekse sen zorlanırsın diye
(501 puan) tarafından
Gece sürekli emiyo yoksa uslu cocuk
0 oy
(5,558 puan) tarafından
Ev yapımı biber salçası sürdüm.biber parçaları göğsüm de duruyordu birde kıpkırmızı olmuştu. Gördükçe kaçıyordu. İlk gece bir kere verdim sadece . Sonra hiç vermedim. Ama iki hafta falan gündüz vermeyi kesmiştim 
(501 puan) tarafından
Bende vermedim bakalım uyuturken de vermedim. Bianda kescem galiba
0 oy
tarafından
Acı - bant falan bunlari yapma zaten canım.

Azaltarak kes. Birden kesersen boşluğa düşmüş gibi hisseder ve seninle de arasında güven bağı zedelenebilir. Atıyorum günde5 defa mi emiyo günde 3e düşüneceksin. Her meme vaktinde oyunlar bulacaksın dikkatini dağıtacaksin azaltarak kes. Korkutarak falan kesme sakın 
(501 puan) tarafından
Biber surmustum bende :( öyle istemiyor ki asla dikkatini dagitamiyorum dağılmıyor ille de istiyor hele ki bilerek gidince yakama asiliyor
tarafından
Ay lütfen ya biber falan sürmeyin
(501 puan) tarafından
Azaltarak denicem teşekkür ederim
tarafından
Rica ederim canım ❤️

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 58 göst.
23 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Birbalannesi (13,089 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 139 göst.