0 oy
1,121 göst.
Aile kategorisinde (506 puan) tarafından
tarafından kapalı
Merhaba arkadaşlar niye buraya yazıyorsun demeyin canım çok sıkkın konuşacak hiç kimsem yok. Eşimle kaç gündür kavgaliyiz herşeye küser eder kızıma sinirliydim o gün tersledim diye büyük bı kavga ettik neyse. 2 yıldır evliyim 3 aylık bebeğim var. Evlendigimden beri annemin tanidiklari mahalleden eş dost hayırlı olsuna gelmek istiyorlar. Ben her seferinde müsait değilim isim var gibi şeyler ile gecistiriyorum. Çünkü eşim izin vermiyor. Zaten kendi akrabalarım ile gorusmuyoruz. Akrabalarım hiç gelmedi evime.Şimdi de kızım oldu diye insanlar gelmek istiyor malesef yine yok diyorum biri gelmek istese evde kavga çıkıyor çünkü. Bende bütün gün hiç bı yere çıkamıyorum izin vermiyor eşim anneme bile tek başıma gidemiyorum izin vermiyor yanlış anlamayın sevdiğinden değil mutlu keyifli olmami istemiyor eşim. İnsan sevildiğini kiskanildigini anlar. Ailem geliyor anca bana. Ama eşimin teyzeleri tanıdıkları geldiler hayırlı olsuna ona hiç bişey demedi. Bugün annem ve annemin arkadaşı kizida benim arkadaşım bebeğimi görmeye geldiler hediye getirdiler sagolsunlar eşime demiyecektim geldiklerini ama yan binamda kaynanam oturuyor olurda görür diye söyledim. Kavga çıktı akşam kimse gelmiyecek etmiyecek sen çok istiyorsan defol git ananın evine kızım burda kalacak hediyelerini s.kim gibi laflar söyledi çok zoruma gitti tartıştık biraz. 

Neyse yatak odasına geçtik kızımı uyiyacaktim eşim beyaz eşya tamiricisi bu arada bize klima taktı ama klima demeye 100 şahit lazım o derece su akıyor halilarim carsaflarim yatağınız ıslanıyor hep olmaz böyle diyorum onun içinde kavga çıkıyor tabi. Bide üçlü prize bağlı o olmadan çalışmıyor yani banada üçlü priz lazım oldu diye aldım tekrar yerine koymayı unuttum diye bağırdı bende dedim lanet olsun boyke klimaya böyle klimami olur Allah aşkına dedim geldi bağırdı yatak odasında yatmiyacaksin dedi bugün sana klima yok s.ktir git koltukta yat dedi bebeğimi aldı besigine koydu beni odaya almıyor koltukta oturmuş sessizce ağlıyorum buraya yazıyorum eşiniz eve gelene gidene karışır mi ondan izin alır mısınız birini cagirmak için moralim çok bozuk mutlu değiliz ama herkese karşı gelip evlendim akrabalarim o yüzden konuşmuyor benimle geri gidemiyorum baba evine 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

36 Cevaplar

0 oy
tarafından
3 aylık bebeği senden nasıl ayırır annesine ihtiyacı var emzirmen beslemen lazım o sa.lak kocan nasıl yapacak bunları afedersin ama ne ger.zek kocan var
(506 puan) tarafından
Kapının önünde yerde yattım gece sesini duyamam ağlarsa diye beni gördü gel yat dedi yatakta ge.rizekali misin diyor
tarafından
En geri.zekalı senin kocan dengesiz
-Reklam-
0 oy
(1,448 puan) tarafından
Uzule uzule okudum canım benin kıyamam sana Allah onun belasını versin.
(506 puan) tarafından
Napacam böyle bilmiyorumm
0 oy
tarafından

Valla canım seni  adına çok üzüldüm Allah yardımcınız olsun inşallah :'(:'(

(506 puan) tarafından
Amin inşallah Allah razı olsun canım
0 oy
(190 puan) tarafından
O kadar iyi anlıyorum ki seni :( ne zamandan beri böyle eşin
(506 puan) tarafından
Evlendikten sonra çok kavga etmeye başladık beni çok kısıtlıyor gelene gidene evden hiç çıkamıyorum markete bile inan burayı bilse buraya bile yazmama izin vermez
(190 puan) tarafından
Canım bende 1.5 yıllık evliyim severek evlendim bizimkiler o Zmaan zorluk çıkardı vermek istemediler ben çok isteyince bisey söylemediler. Evlendikten sonra herşey alt üst oldu sanki ilk günden itibaren kavgalar başladı kaç defa bana babanın evine git dedi hatta bi kere ciddi ciddi çıktım gidecektim bazı şeyler oldu gidemedim her neyse daha sonra düğün günü bize muska yapıldığını öğrendim normalde çok inanmazdım öyle şeylere hoca bi muska yazdı bana yastığının altına koydum adam gerçekten düzeldi.  Bilmem inanır mısın böyle şeylere ama gubendiigin bi hoca varsa bi git derim
(506 puan) tarafından
İnanırım evlenmeden önce böyle değildi yani çevremde kötülüğe yapan çok insan var bilmiyorum evim var esyam var  herkes imreniyor ama evde mutlu değiliz
(190 puan) tarafından
Bence sana da muska tarzı birşey yapılmış olabilir güvenilir bi hocaya git bence
(506 puan) tarafından
Bildiğim yok ki
0 oy
(1,462 puan) tarafından
Bnce sorun eve gelene gidene karışması değil.sana olan tavrı haksizligi. Kötü huyu. İnsan olmayışı 
(506 puan) tarafından
Bana hiç saygısı yok
0 oy
(661 puan) tarafından
Bazı huylar aynı bizimki ama eşin biraz ileri gitmiş dur demen gerek yoksa daha çok ezikler seni 
(506 puan) tarafından
Beni ezik görüyor zaten geçen kavga ettik ne varsa kırıyor evde babami annemi ararım Diyor kaynanam gil de yan binamda oturuyor
(661 puan) tarafından
Öyleleri gerçekten hicbirseyi haketmijo asla değer verme değer görmüyorsun çünkü ben artık öyle yapıyorum kafam daha rahat
0 oy
(1,849 puan) tarafından
Okudum hepsini kaç kurtar kendini diyesim geldi. Sana resmen şiddet uyguluyor psikolojik olarak. Bu ortamda ne kadar durabilirsin ki. Annenlere haber ver bir süre zorlanırsın belki ama yol yakınken dönersin normal gelmedi eşinin davranışları ben okurken korktum endişelendim senin adına.
(506 puan) tarafından
Gidemem ki baban da kabul etmez alkolik çalışır eve para vermez. 2 engelli kardeşim var annem ev temizliğine gidiyor öyle geçiniyorlar
0 oy
(4,274 puan) tarafından
Böyle bi adamla gün geçirmek gerçekten zor 3 aylık bebeği kendimi emzirecekmiş allah sana ilk önce sabir versin daha sonra yardımcın olsun canım 
(506 puan) tarafından
Amin gece merak ettim onu gidip gidip baktım sürekli sonra uykum geldi sesini duymam diye kapınin önünde yattım odanın gördü beni çağırdı gel dedi ger.xeakli misin diyor
(4,274 puan) tarafından
Ayy kıyamam canım yaa asıl gerizekalı bence o bide hiçbişey olmamış gibi bide öyle diyor demi bence onun aklından şüphe ederilir
(506 puan) tarafından
Anneme anlattım benim kapım sana açık diyor. Ama burasıda ordan farksız değil diyor
(4,274 puan) tarafından
Hem açık deyip hemde nasıl farksız diyebiliyor evladın o senin kimseden kimseye fayda yok allah yardımcın olsun canım
(506 puan) tarafından
Saol canım
0 oy
(14,837 puan) tarafından
Sen o evde eziyet çekiyorsun bildiğin. Hayır eşim asla böyle bişey yapmaz
(506 puan) tarafından
Cezaevi gibi
0 oy
tarafından
Ben eşime kötü derdim de beterin beteri varmış hele çocuğumla beni sınamaya kalksin parcalamiyom mu ben onu. O senin bebeğin evi inlet vurursa da Çığlık at komşuları topla beyinsize bak hele benim eşim de misafir sevmez ama gelene gidene hiçbir şey demiyor dengesiz olduğu ivin bazen atar tutar ama senin eşin aşırı igrenccc karakterli çok pasif kalma canım bunu diyen den mısın diyenler olacaktır ben de eşimden çok çektim ve direniyorum umarım huzura edersin pasif olma kalk o kapıyı kir gerekirse bebeğinin yanına al
(506 puan) tarafından
Yan binamda kaynanam gil oturuyor sürekli tehdit ediyor beni babanı ariyacam seni alsin diyor istemez babam alkolik eve bakmıyor 2 engelli kardeşim var annem ev temizliğine gidiyor öyle geçiniyorlar
0 oy
tarafından
Ulan maddi sıkintidanmı genetik bozuk psikolojidenmi ülkedeki heriflerin yarısı piskop.at artık verecek tesellide bulamıyorum bir ana çocuğuyla sinanirmı Allahtan korkmaz o bebe sana büyüyünce hak sorsun inşallah sanki analarımız dediki al oğlum tepe tepe kullan ulan nikahıniza alıyorsunuz üstünüze değil 
(506 puan) tarafından
Gidemiyorum ki baba evine burdan farksız değil alkolik bı baba 2 engelli kardeşim var annem ev temizliğine gidiyor geçim için. Kızımı vermem diyor ya ölürüm ya öldürürüm seni diyor
tarafından
Vuvv canıni yediğim yiğidim hem çocuğuna hem anasına bunlari yaşatıyor hemde kızından ayrilamiyor ben sana baba evinegit demem kuzum o hakkı kendimde görmem ama kurtulmak istersen sizi bulamayacağı Bi yere gidersin Bi düzen kurarsın kendine bebeği senden alamaz zaten ana kuzusu o Rabbım yar ve yardımcın olsun canım
0 oy
(8,226 puan) tarafından
Canım canımm vallahı benım kanıma dokundu.sen basarısızlıklarınla da basarınla da evlatsın canımmm.Aılenın yanına donmekten korkma.Allah belasını versin de su mubarek zamanda canıyla ugrasıp sana yetısmesın eli ayagı.Vallahı cok uzuldum Allahım cıkıs yolunu sana bı an once gostersın aılene acsan bu durumu ne derler acaba :( hapıs hayatı yasıyosun 
(506 puan) tarafından
Babamda alkolik 4 kardeşiz 2 kardeşim engelli babam çalıştığını eve vermez annen ev temizliğine gidiyor öyle geçiniyor nasıl gidim oraya
(8,226 puan) tarafından
Senın neden kactıgın bellı yada herkese ragmen evlenme nedenin o evde sıkıntılıymıs Allah kolaylık versin canım dua et
(506 puan) tarafından
Napacam bilmiyorum
0 oy
(6,859 puan) tarafından
İyi tahammül ediyorsun başta nasıl giderse hep öyle gider Cnm yaptıkları çok yanlış. Eşim karışmaz hiç. 
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Böyle adamların utanıpta bi yerini kapatmayacaksın canım madem gidemiyorsun hiç ses etme kızınla mutlu yaşamak için bi süre sus millete de mahcup olma gelmek isteyene de onun ayıbını kapatmak için bahane söyleme direkt bu yaptıklarını söyle bırak millete rezil olsun ayıplasın ki tüm eş dost kaynananın kulağına nasıl ahlaksız insanlık bilmez bi oğul yetiştirdiği gitsin koca falan demeyeceksin herkesin hakkını verecek olan neyse onu söyleyeceksin ki o utansın 
(506 puan) tarafından
Ben hep sakladım içime attım kimseye demedim. Ama gitsem bile kızımı vermem diyor ya ölürüm ya öldürürüm diyor baba evide burdan farksız değil alkolik bı baba annen ev temizliğine gidiyor 2 engelli kardeşim var
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Üzülerek okudum canım benim Rabbim esine akıl fikir versin böyle olmaz 
(506 puan) tarafından
Umrunda bile değilim gidebilirsin diyor
0 oy
tarafından
Bu evlılık degıl kı cezaevınden farkı yok
(506 puan) tarafından
Eğer işime gelmiyorsa gidebilirmisim öyle diyor ama kızımı vermezmis ya ölürüm ya öldürürüm diyor zaten baba evide burdan farksız babam alkolik 4 kardeşiz 2 kardeşim engelli babam çalıştığını içkiye veriyor annem çalışıyor temizliğe gidiyor gitsem bile babam sıkıntı
0 oy
(154 puan) tarafından
Öyle üzülerek okudum ki :(( birde 3 aylık bebegin varmış gözünü seveyim katlanma ezdirme kendini al çocuğunu yarın kocan gittiği gibi ailenin evine kocan değil psikopat  öylesindrn babada olmaz yavruna allahim yardımcın olsun canm 
(506 puan) tarafından
Gidemiyorum baba evinde burdan farksız değil.kizimi vermem diyor ya ölürüm ya öldürürüm seni vermem diyor babam alkolik eve bakmıyor 2 engelli kardeşim var annem ev temizliğine gidiyor kabul etmez babam
0 oy
(12,561 puan) tarafından
Kolay kolay kimseye boşan demem ama al kızını da git ailenin yanına o da s.ktirsin gitsin anasını evinde otursun o.c
(506 puan) tarafından
Gidemiyorum baba evinde burdan farksız değil.kizimi vermem diyor ya ölürüm ya öldürürüm seni vermem diyor babam alkolik eve bakmıyor 2 engelli kardeşim var annem ev temizliğine gidiyor kabul etmez babam yoksa çoktan giderdim artık dayanamıyorum içime ata ata yoruldum evlenmeden önce böyle değildi
(12,561 puan) tarafından
Rabbim seni o ruh haftasından kurtarsin canım
0 oy
(917 puan) tarafından
Kocan çok acımasız,3 aylık bebeği nasıl ayırdı senden inanamıyorum ya git bebeğin yanına yada al getir cekyatta beraberinde yatin,o bebeğin emmesi lazım ya bu nedir nasıl bir gorgusuze düştün bacım yaa
0 oy
(7,197 puan) tarafından
Tamam.bu gelen gidene biraz esimde birsey der ama bu kadar degil tabi yine gelir misafirlerim gitmemede kulp bulur ama yine bu kadar degil hepsini gectim 3 aylik bebegi annesinden ayırmak nedir vururum valla elimde kalir boyle adamlarin kafasini duvara sürtesim geliyor kendi mi emzirecekmis ne halt yicekmis s.lak herif tövbe ya aģzımı açacam simdi

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 982 göst.
0 oy
5 cevap 256 göst.
28 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Bicirik1 (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 198 göst.
0 oy
17 cevap 771 göst.
4 Nisan 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,324 soru