0 oy
610 göst.
Diğer kategorisinde (285 puan) tarafından
Kızlar annem gildeyim kaldm 1 hafta eve geldk eşim beni özlemiştir falan zannettim ama 3. Günüm oldu geleli daha 1 kez bana sarilmadi öpmedi zoruma gidiyor açıkçası dün hatta dile getirdim dedim çocuklarını öpüyorsn seviyorsun hiç dedin mi eşimi de 1 kere öpeyim diye oralı olmadı smdi yine uyumaya geçtim ama hiç oralı olmuyo acaba beni sevmiyormu artk yani kendimi kötü hissediyorum. 31 haftalık da gebeyim.

Eskiden yine sarılır uyurdu falan

24 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Giz amannn daha Allah ömür verirse 30 40 sene berabersin herif bu salonda kızar odada öper bugün durur yarın sever norecen ne üzülüyon
-Reklam-
+1 oy
(7,682 puan) tarafından
Annene gittiğin için trip atiyo herhalde
(285 puan) tarafından
Hayır tam tersi o istiyordu gitmemi git kal iyi gelir diye
(7,682 puan) tarafından
Sıcaklar geldi belki ondandır
+1 oy
(1,389 puan) tarafından
Aynı böyle bişey duymuştum 1aylık tatile gidiyor bayan döndüğünde eşi yaklaşmıyor hiç bir sevgi belirtisi yok fln sonra aldatıldığını öğrenmşti. Adam başka kadınla birlkte olmş karısı gelnce onu istememş. Sonra boşandılar. Evlerden uzak inşallah bişey yktur altnda
(285 puan) tarafından
Ben artk bekliyorm canm çünkü bayadr yanaşma da olmuyor afedersn de
(1,389 puan) tarafından
Valla aynı böyleydi. Erkek temel ihtiyçlarnı gdrdiği için anlamış ztn kadın yanşmıyor diye. İnşallah öyle deildir sen dikkatli ol. Bırak yanaşmasın hamilesin ztn uğrşma ama ne yapıyor ediyor kontrl et
(285 puan) tarafından
Canm yanaşma dediğim bı kere öpse yada sarilsa tm dicem çocukları oluyo habire bana gelince sanki düşman gibi. Yani anliyamadm sebebi ne
(1,389 puan) tarafından
Sen tetikte ol bnce herşey olablr hamileymişsn byle zmnlarda erkekler kadının değişimi üstüne maalesef ki byle bi şerfsizlik yapabliyolr
0 oy
(245 puan) tarafından
Benimki yıllardır aynı odada ayrı yerde yatıyoruz nasılsın bir akılsa anlamadım gitti
tarafından
O niye kız niye ayrı yatıyorsunuz
(245 puan) tarafından
Evet doğru duydun hemde aynı oda içinde
(1,601 puan) tarafından
Niye kiz
(245 puan) tarafından
Inanki sormayın eşim çok farklı bir cins
(1,569 puan) tarafından
Bu da farklı bi durum mus
0 oy
tarafından
Annene gitmene hiç karışır mıydı 

Eşimde beni uyurken resmen boğacak o derece sarılıyor ben kaçıyorum
(285 puan) tarafından
Hayır kendi git diyordu bana hiç karismaz
0 oy
tarafından
hic sarilarak uyumadik cnm yani oyle uyuyamiyorum o da ayni sekilde.. ama senin ki tavirli sanki
0 oy
(331 puan) tarafından
Canım sarılarak yatmalar bı zman sonra azalıyor yada bitiyor ama 1 hafta ayrı kalmışsınız hadi sarılarak yatmayı birak normal sarilmamasi çok garip bende olsam takılırım yani 
0 oy
(8,326 puan) tarafından
Valla canım ne zamandır bızde sarılıp yatmıyoruz kaybettık o şeyi ıcerde kanepede uyuyo kalıyo alıp yatagada getırmıyorum artık ustunude örtmüyorum ne zaman geliyo yatıyo onu bıle bılmıyorum.Halbukı bu bızım rutınımızdı yıllardır cocuk oldu olalı kavgalarımız felan hep cocugun yuzunden bende 20 gun gittim annemlere gecende o zaman ozlemıstı uzun surmesı lazım ki ozlesın bazı erkek oyle gıtsınler kafa dınleyım modunda gerı gelmemızı istemiyolar içten içe bazı erkekte cok duramıyo ayrı gel gor ki o iki erkek bize denk gelmemiş imtihan.Sarılmıyosa sende takmıcan yapcak bısey yok 
(285 puan) tarafından
Evet bana kal kafa dinle gelme diyordu. Bide kan değerlerim düşük diye annen sana iyi bakar diyordu. Bnde çocuğa kızdım hadi uyu diye oda senin sesinden uyuyamıyoruz dedi bnde kizdm koltuğa gectm yüzüme bakıp gel yatağına bile demedi. Smdi uyuyo
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Ne sarilmasi ayrı yatıyoruz :((
(285 puan) tarafından
Siz neden oylesnz :((
(7 puan) tarafından
Niye ki kız
(7,249 puan) tarafından
Kizim 2 yasinda sesine uyanip uyuyamiyormusta geri doğdugundan beri bòyle canim
(7,249 puan) tarafından
İlk bas cok takiyordum sonra araya soguklukta giriyor tabi bende istemez oldum simdi odasini ayiricam insallah basarabilirsem de benim hevesim kalmadi tabi yatsada olur yatmasada olur artik
0 oy
tarafından

Beni annemgilde bırakmaz özlüyorum seni der gelincede dibimden ayrilmaz hatta iki kızım var ilk başta bana sarılır öper sonra çocukları öper 

Belki senin eşin trip arıyordur sana senden bekliyordur falan git sen sarıl özledim seni falan de 
(285 puan) tarafından
Az önce dedi ki arkadan sarıl dedi daha dokundum oğlum su istedi verdm geldm az kay diye laf etti bnde sarilmadm
tarafından
Ayyy zıkn yahaa sarılma kız sinir oldum
(285 puan) tarafından
Çok zoruma gidiyo inan et. Yani okadar çok ihtiyacım varki sarılmaya ama anlamiyo dün dile getirdim yine yapmadı galiba bizim evlilik bitmiş ,:((
tarafından
Dikkatini çekecek biseyler yapsan nasıl olur acaba hasta numarası falan yap
Yani ben olsam bı tekme atarimda :) sen duygusalsın biraz dediğim gibi dikkat çekecek şeyler yap bide evde bakara suresi dinle
(285 puan) tarafından
Canm ben annem gildeyken aşırı kan değer düşüklüğü için 2 ünite kan taktırdım yani hasta olduğumu biliyor onun için içim sızlıyor ya insan hicmi teselli vermek istemez hani gündüz peşine çıkıyorm kapıyı kapatmak için dönüp bı kere öpebilir
0 oy
(2,226 puan) tarafından
Yok ben sarılmadan uyuyamam
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Rahatına duskun galıba. Bende hıc sarılmayı falan sevmem. Esım sarılır ama bunalıyorum elımde degıl. Belkı oyle bıseydır. 
0 oy
(917 puan) tarafından
Kız ben annemgilde kalıyorum adam daha garaja beni alıp arabayla eve getirirken öpmeye sarılmaya başlıyor,ayrica hep sarılarak uyumuyoruz
0 oy
(38 puan) tarafından
O soğuksa sen ondan soğuk ve esrarengiz davran gör bak nasıl geliyor
0 oy
(7 puan) tarafından
Artık cicim ayları geçmiş kuzum öyle oluyor uzun ilişkilerde normal. O sarılmıyorsa sen git sarıl bir cilve yap kocan değil mi
0 oy
tarafından
Peki ne cevap verdi ? 
(285 puan) tarafından
sen sarıl ozaman dedi sarılınca da bı şekil kayiyo öteye gibi geliyor bana Ama eskiden eve geldiğim gibi akşamı iple çekerdi afedersn de.

Bilmiyorum belki aldatıyor
tarafından
Hemen aldatmayı düşünme biraz takip et bakalım
0 oy
(48,683 puan) tarafından
6 yildir hic sarilip uyumadik sıkıntı geliyo bana oyle 

ama eve gelince sarilir sende ustune dusme özlemems gibi yap
0 oy
(661 puan) tarafından
Biri olmasın yani bı erkek bı hafta görmediği karısını ne biliyom bana bile tuhaf geldi en azından ilişki için ister 
(285 puan) tarafından
Yok canm ilişki falanda yok bayadr istemiyo zaten bende gebeliğe bağlıyordm ama öpme sarılma engel deilki
(661 puan) tarafından
Evet ama belki sen agarlastin diye sıkmak istemiyodur ay valla ben bu erkekleri anlamıyorum valla anlamiyorum
0 oy
(288 puan) tarafından
Biz bı aydır ayrı yatioz sarilmayida gectim
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Benimki de temas bağımlısı bensiz bana sarılmadan töbe uyumaz. Bazen hele sıcak havalarda hiç çekilmiyor. Her gece illa beni çekecek yataga. 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 65 göst.
15 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Masallinam38 (674 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 132 göst.
28 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 355 göst.
17 Şubat 2021 Aile kategorisinde Kübra Ö. (813 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 658 göst.