0 oy
132 göst.
Aile kategorisinde tarafından

image

prenseslerim ayıcıkla köpek olmadan uykuya dalamazlar bebeklikten beri hep yanlarına bişi koydum güven veriyor onlara

16 Cevaplar

0 oy
(813 puan) tarafından

Bebeğimin uyku arkadaşı benim canım göğsüme kafasını koyar öyle uyur :) 

tarafından
Uyanınca agliyomu seni yanında görmeyince
(813 puan) tarafından
Gece göremezse ağlıyo
Temasımız olmazsa da yokum sanıyo tam ağlayacakken burdayım annecim diyorum uykusuna devam ediyo
Ama sabah uyanınca umurunda olmuyorum kalkıp gidiyo :)
-Reklam-
0 oy
(119,338 puan) tarafından
ben hic alistirmadim uyku arkadasina ama kresten uyku arkadasini istediler yok dedim nasi olmaz falan dedi ogretmen kuzey boyle uyumazki zaten daginjk yatiyo boyle bisiye sarilamaz
tarafından
Ben baktım bebekken uyandikca beni istiyodu kafasını koyunca rahatliyodu bu peluş ayıcıklar da buldum çözümü sarılıp uyuyolar gece bazen birakiyolar
0 oy
(469 puan) tarafından
Benim 10 yasindayken bez bebeğim vardı onunla uyumaya başlamıştım büyümüştüm ama ben de bağlanmış geceleri onsuz yatamaz olmuştum. Bebeğim 2.ayından beri uyku arkadaşıyla uyur o pek takmıyor ama ben illa yanına iliştiririm. 
tarafından
Benim de hala koca bir bebeğim var sarılır uyurum eşim gece çalışır o olmayınca ona sariliyorum
0 oy
tarafından
14 ve 28 aylıklar. Kızım yüzüme dokunarak uyur birbirimizi öperiz severiz dalar.  Oğlum da emerek uyur :)) hiç alismadilar 
tarafından
Benimkiler de 20 ve 35 aylıklar cabuk alıştılar çok seviyolar
tarafından
Allah bağışlasın canım
tarafından
Saol kuzum Allah razi olsun
0 oy
(4,390 puan) tarafından
benim de uyuyasım var ;d 

maşallah onlara
tarafından
Aynen ama gece temizliği beni bekliyo
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Uyku arkadaşı bizzat ben oluyorum:) 
0 oy
(12,646 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
İnş sarılıp uyuyacagı gunlerde gelir
(4,174 puan) tarafından
Yaa masallah ne tatlı bal yanak. Allah esirgesin:)
(12,646 puan) tarafından
Teşekkürler hepimizin canım ❤
0 oy
tarafından
Vardı. Birkaç kere evde unutmuşum kıyamet koptu. Daha da sabit birşey vermem. Bazen çorapla bazen bebekle bazen yastıkla uyur. 
0 oy
(2,687 puan) tarafından
1 yaşina girdi henuz biseye alişmişligi yok :) uykuyu hatirlatsin diye surekli beşige bi peluş tosbacik koydum yuzune bakmadi 
0 oy
(11,217 puan) tarafından

Buyuk kızım 3 yıldır uyur. Kucuk kızımında yatagında var ama o hala memeyı arkds edınmıs :)

0 oy
(6,724 puan) tarafından
Oğlum hiç sevmiyor böyle şeylerle yatmayi genelde benimle uyuyor ☺️
0 oy
tarafından

image

evet şu anda onunla uyuyor 
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Nerden alıştırdım bilmiyorum amigurumi tavşan ördürdm Allahm elinden düşürmez Bi yre gidince bazn unutyorm inan almk içn dönüyoruz 21 aylık rüya rüya diye yarattıryo valla :) 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Hayır böyle şeylere alışnasını doğru bulmuyorum o yüzden alıştırmadım beraber sohbet ederek uyuyoruz 
0 oy
(484 puan) tarafından
Evet muslin örtüsüyle arkadaşlar :Dd ama unutursam başka bir örtuyle de dalıyor dışarda genelde evdeyiz uyku saatlerinde
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Hiç sevmedi birşeyle biriyle uyumayı aynı benim küçüklüğm ;) benle bile uyumaz zor kötek tek yatmayı sever :D

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 160 göst.
30 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Ikiz anne adayi (1,113 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 65 göst.
15 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Masallinam38 (676 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 611 göst.
29 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Meleklerim3 (285 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 355 göst.
17 Şubat 2021 Aile kategorisinde Kübra Ö. (813 puan) tarafından soruldu

380,046 soru

11,376,493 cevap

34,862 kullanıcı