0 oy
1,571 göst.
Diğer kategorisinde (830 puan) tarafından

Kızlar yatak odasında namaz kılınır mı???

Evimde holde ve çocuk odasında müsait yer var en olmadı salon var yani her geldiğinde odan müsaitmi diye soruyor bende artık pes dedim ya 

Ben onlara gidince çocuk odasına geçiyorum orada kılıyorum çocuklarıyla oğlum odasına gidicek hayır oğlum orası bizim değil giremeyiz dediğimde oğlum girmiyor bu kadın neden benim odamda ısrarla namaz kılıyor anlayamıyorum ya gerçekten sinirim bozuldu artık bir tek o benim odama giriyor az önce gittiler mutfakta isim vardı gelmiş bana odan müsait mi diye sordu hangi oda dedim senin oda dedi evet dedim böyle istemeye misafir diye yanii ben her geldiğinde odayı kitlesm anlar mı ya gerçekten sinirim bozuldu ben kimsenin yatak odasınn önüne bile gitmem müsait değildir belki rahatsız olur diye amaç ne birde namaz kılan biri değil bize geldiğinde böyle odaya girme cabası beni vesveseye itiyor.

Eşime çattım oda sende onunkine girersn diyor saçmalığa bak

Benim kız kardeşlerim bişey lazım olunca git sen getir derler girmezler annemde asla girmez kaynanamda bu kadın beni sinir ediyor 

67 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Soruyormuş işte müsait mi diye sende yok değil de 
tarafından
A
Bencede
-Reklam-
+1 oy
(57 puan) tarafından
Müsait değil de direk canım yaptığı terbiyesizlik
(830 puan) tarafından
Yaaa yok hiç düşünmüyor
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Vallahi eltimle biz uzak oturuyoruz ama geldiginde hic bole seylere takilmam oda gttgimde takilmaz kapilarimiz aciktir yani oyizden uprum yapamurm herkesin iliskisi farkli cunku
(830 puan) tarafından
Uzak olduğumda evime gelemedi yanına geldim herşeye yorum her yere izinsiz slmsiz girmeler mesela elti olarak düşünmesi lazım benim odama girmese düşünürüm rahatsız oluyor demek ki derim bende onunkine girmem bunda o yok hadi onu geçtim yatak odasında namaz kılınmaz ya
(13,821 puan) tarafından
Yani istemiyorsan evet dusunmesi lazim o ayri tbi
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Müsaitdeğil çocuk odasında kıl de ve kitle kapını
(830 puan) tarafından
Çocuklar odada değildi eşi vardı namaz kılıyordu baya önce eşi kılarken gidip dibinde kıldı normalde erkeğin arkasında kılınır yol yordam bilmiyor .
Gayet geniş aslında çocuk odasına yani 4 yıldır evliyim bir kez odamda namaz kılmadm bekarkende annemin evindede kılmadm neden başkalarinın evinde bunda gördüm
(7,768 puan) tarafından
Bna güvenilir gelmedi eltin kitle kapını
0 oy
(1,448 puan) tarafından
Ya evet haklısın davanda ama belki namazı orda daha rahat kılıyordur bir de bu açıdan düşün. 
(830 puan) tarafından
Kız rahat kilinicak alan yok ki odamda ona şaşırıyorum normalde çocuk odasında sadece yatak var hiç bişey Yok yatağıda kaldırmıştm düşün bomboş oda üstüne çocuklarda salondaydi eşinin arkasında yada baya çarpraznda kılınacak yer var yatak odam sıkışık gidip yinede orada kılmak istiyor ona artık taktım
(1,448 puan) tarafından
Tuhaf gercekten belki inatlasiyordur
0 oy
tarafından
Müsait mi diye sorduğunda odam pek müsait değil buyur diğer odalardan birinde kıl de 
(830 puan) tarafından
Sinirlendim suratım asıldı yinede anlamadıysa artık dicek bişey yok cnm
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Kız Benim eltimlerde öyle ya benimkiler daha beter elti görümce hiç sirmaz müsait mi direk odaya dalar nasıl sinir oluyorum geçen dedim ben sevmiyorum yatak odama hiçbir şekilde girilmesini inşallah anlamışlardır 
(830 puan) tarafından
Yok ya ben daha uyarmadm ama zamanı geldi herhalde
(606 puan) tarafından
Ya ya anlarlar hemen bide üste çıkarlar ne olacak sanki benim görümcem eşiyle kalmaya geldi beklediki kendi odamızı onlara vereyim sonra biz onlara gittik kendi odasını  bize verdi Allah m girdim yatakda çarsaf yok üzeride nasıl lekeli sabah akşam açık üzeri çocuk ustünde ger içer yastık getirdir ter izi hep eşime dedim yatmam ben banane eniştenin teri bulaşmış mahrem ya ne adap var ne mezhep ertesi gün kalmadık zaten
(316 puan) tarafından
Oh..aaa yani kusura bakma ama sabaha kadar uyanık kalsam yinede bırak yatağı o odaya bile girmezdim o ne demek öyle ya başka yer mi yok ,hadi onlar düşüncesiz siz nasıl kabul ettiniz yatak odasına eşlerden başka kimsenin girmesi doğru değil ben asla izin vermem kim olursa olsun biri geldi mi kapımı kapatırım kimse kusura bakmasın, nasıl anladıkları çokta umrumda değil açıkçası.
(606 puan) tarafından
Yatmadım ki  kendi yatağımıda vermedim düşünmesi bile midemi alt üst ediyo eşim dedi ablasına  biz koltukda yatarız oda yok olmaz siz icerde yatakda rahat rahat uyuyun  bilmiyor ki rahatlıktan daha önemli şeyler var eşimde kabul etmedi çok titizdir kendisi bendede görüyor evde haftada nevresim değişir terlesek yastık kılıfları hemen değişir oda alıştığı ićin midesi kaldırmadı sabaha kadar koltukda kıvrıldık bebeğede kemdi battaniyesiyle yer
(316 puan) tarafından
En iyisini yapmışsın canım olması gereken de bu yani
0 oy
(917 puan) tarafından
Odanın kapısını kitle girmeye calisirsa müsait değil de bu kadar 
(830 puan) tarafından
Hep kapalı cnm birde benim oğlum girmez artık uyardm başkasının evinde giremessin diye oda girmez 3 yaşında çocuk girmiyor düşün bunlarda yok patndiye girip yatağımın üstüne bile çıkıyorlar
(917 puan) tarafından
Gerçekten ayıp yatak odası insanın mahremidir madem anlamıyorlar sen kapını kitle kapın acilmayinca anlarlar
0 oy
(1,316 puan) tarafından
Müsait değil de
(830 puan) tarafından
Ayy sinir oldum şuan demedigime
(1,316 puan) tarafından
Zaten gelip gidiyormuş size anladığım kadarıyla sürekli birdaha sorarsa müsait değil hoşlanmıyorum ben dersin olur biter
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Canım uyarabilirsin aslında nazikçe. Canım bu zamana kadar söylemedim ama ben başkasının yatak odasına girilmesini uygun bulmuyorum bizde girilmez gelenektir de. Allah  bilir niyeti ne. Büyü mü yapıyor ne bileceksin 
(830 puan) tarafından
Ayy sorma birde benim odam sıkışık alan dar ve kible olan yerde Gardırop var kocaman aynası var hemen karşısında aynalı makyaj dolabı var annem görmüş namaz kılarken uyarmış hatta kızım aynada kendini görüyorsun olmaz namazın diye ona rağmen hala kılar ve üzerinde dar eşofman var pantolon gibi  nasıl kılıyor anlayamıyorum o kadar soruyor etek istese veririm ama istemez
(202 puan) tarafından
Var bu eltide bişiler. Sen dikkat et evine aldoğın insanlara. Kıskançlık herkese herşeyi yaptırır unutma.
(830 puan) tarafından
Valla işte artık art niyet aramaya başladım kocası çocuk odamda namaz kılarken gidip yanına seccadeyi serdi eşi arkama geç diyor yok üstüne zaten orada oğlumun tavşanlı bir sandalyesi vardi ****** figürü var diyorum banamisin demedi bişey olmaz diyor yanii ne taraftsn baksam hiç mantıklı bir şeyi Yok
(202 puan) tarafından
Sen dikkat et dediğim gibi fazla görüşmemeye çalış. Gelcem falan derse işimiz var falan de yani. Sen de fazla gitme onlara. Yani bu söylediklerinden ben şüphelendim. Eğer yapabilirsen dip köşe temizlik yaptığın bir gün yatak odanı komple kontrol et. Muska vs büyü falan çıkmasın. Pek güvenemedim ben bu eltiye
0 oy
tarafından
Canım sende cocukodasina  serim orda kıl.orasi daha müsait de olsun bitsin sende her istemesinde açmışsın kapini
(830 puan) tarafından
Aaa olur mu öyle şey herşeyin yerini öğrenmiş küçük sandığım var içine seccade koyarım ordan alıp geliyor seccadeyi gelip sorar bende biliyorum yerini ama yinede sorarım nerede alayım mı diye
0 oy
(3,902 puan) tarafından
Anammmmm kiyamam ne ince ELTIN VAR BAK SORUYORMUS MUSAİT  MI DIYE :D    

Musait  değil  de başka yer göster. Bir iki anlar herhalde. Acaba onun  inancina göre  yatak odasinda kılmak en eftal olani gibi bir sey mi yer edindi. Tamam yataak odasi kadinin en gizli mahrem yeri ve orda kilmasi en güzeli  ama bu başkasinin odasi için  geçerli  degil.
(830 puan) tarafından
Bilmiyorum valla cnm benim odam sıkışık alan dar ve kible olan yerde Gardırop var kocaman aynası var hemen karşısında aynalı makyaj dolabı var annem görmüş namaz kılarken uyarmış hatta kızım aynada kendini görüyorsun olmaz namazın diye ona rağmen hala kılar ve üzerinde dar eşofman var pantolon gibi  nasıl kılıyor anlayamıyorum o kadar soruyor odamı hani etek ver dese istese veririm ama istemez.
0 oy
(48,690 puan) tarafından
ee sorunca musait degil de kapisini kapali tut sende
(830 puan) tarafından
Hep kapalı oğlumda girmez kapıyı vurup girer 3 yaşında çocuk onun çocuklarıda 7 yaşında neredeyse akşam oğlumun üzerini değiştiriyim.diye bir gittim odamda yatağın üstüne çıkmışlar hadi çocuklar çıkalım dedim zar zor çıkardım. Anneside böyle hiç düşünce Yok
0 oy
(996 puan) tarafından
Normal de 5 vakit namazını kılan biri mi peki normalde pek namaz kılmaz demissin de normalde kılmayıp senin evine gelince kılıyorsa değişik cidden
(830 puan) tarafından
Hayır kılan biri değil üstüne üzerinde gece yatmalık dar paça bir eşofman vardı hadi odaya girmek için soruyorsun etek istese veririm
(996 puan) tarafından
Şu dediklerinden sorma iyi niyet aramam ben de yani cahil değil ya nasıl namaz kilinmasini gerektiğini bilir ben evde tayt falan giyerim ama namaz hep kilmam ne yazık ki ama kıldığım zaman mutlaka etek falan giyerim sırf bunun için eteğin var evde
(830 puan) tarafından
Heh demi ya madem bu kadar biliyorsun ayy bende müsait yer olduğu halde girmesi bana tuhaf geldi art niyet aradım birde keşke arada gidip baksaydim aksine ne oluyorsa o gidince ben oraya gidemiyorum bişey yapıyorsa Rabbim onun niyetini başına geçirsn
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Kılınır ben takılmam böyle şeylere arada kayınvaldem de kılar 
(830 puan) tarafından
Evim kalabalık değildi çocuk odası yatak bile yok bomboş olduğu halde kılmıyor yani eltim girmese düşünürüm rahatsız oluyor demek ki bende girmem annem kayınvalidem girmez mesela
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Iyi niyet kesinlikle aramam ve girdirmem degil de sende ne diye girdiyorsun kilitle kapinida insan az utanir be 
(830 puan) tarafından
Ya cnm normalde mesela girişimde müsait alan var eve geldiğinde direk odama girip üzerindekini oraya koyuyor slmsiz sabahsiz
(7,249 puan) tarafından
Valla hiç kimsenin odasina dalmisliğim yok ablamin abimin odasina bile girmem kaldiki eltimin odasina giricem birinde misafiri vardi o ısrar etti orda giy üstunu diye ona rağmen baska odada olur diye ben cekindim bununkinde asla iyi niyet arama kilitle anahtari baska yere koy çizgini çek neler neler duyuyoruz muska bisey koysa ne haberin olacak girdirme sakin
(830 puan) tarafından
Valla artık öyle düşünmeye başladım bende gerçekten düşündükçe başka şeyler hatırlıyorum sinirimi bozdu en son eşime patladım oda napim diyor
(7,249 puan) tarafından
Esinin yapacak birseyi yok canim sen yapican kilitle kapini
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Yatak odasında namaz kılınmaz orası senij eşinle özelin halıya bişey damlar vs mahrem yeridir artık seninde eltin gelince yatak idani kirlemen lazim
(830 puan) tarafından
Heh demi böyle birşeyde olabilir mahrem bir her sonuçta çok şükür temiz a ben normalde evimde namaz kıldığım kıyafetle lavaboya gitmem temiz olduğu halde bu nasıl düşünmüyor anlamadım
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Kapisini cek girmek isterse yatak odasina girilmesini pek sevmiyorum salon da kilabilirsin  de
(830 puan) tarafından
Kapı kapalı hep cnmona rağmen gelip giriyor
(1,569 puan) tarafından
Ne tuhaf insanlar var ya
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Soruyor en azından :)  müsait değil çocuk odasında kıl de olsun bitsin
(830 puan) tarafından
Kız olay şu mesela onun evinde çocuk odasında çocuklar olduğunda müsait alan açıp kılıyorum yada onun eşi kilicaksa beklerim öyle kılarm ona rağmen odasıni bile kullanmam bu akşam odada yatak bile yoktu bomboş ve eşi vardı sadece başka Zaman gidip boş olduğunda eşinin yaninda kılar normalde arkasında kılması gerekir yada beklersin biter gidersin ama yok bu direk kimse olmasada benim odamda namaz kılıyor anlayamıyorum
0 oy
(13,089 puan) tarafından
Yatak odası müsait değil çocuk odasında kıl namazını de sert olmayan bir ses tonuyla bir kaç kez bu şekilde tekrarlasan bir daha demez. Neden her şeye peki diyorsunuz anlamıyorum ki ben kayinvalideme bile derim yatak odasının bir mahremiyeti var yol geçen hanına dönmesin diye 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 260 göst.
10 Ekim 2023 Aile kategorisinde 20188 (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 730 göst.
12 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Pimpirik anne (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 266 göst.
11 Mart 2023 Aile kategorisinde KEBELEK (1,733 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 113 göst.