+1 oy
1,331 göst.
Diğer kategorisinde (603 puan) tarafından
Bebek olduktan sonra gecelerimiz kaydı resmen ya oğlum 1 yaşına geldi biz hala aynıyız, yani beraber olmak için benden süs püs bekliyor kocam bey cezbetmemi istiyor, bebeklede eskisi gibi olmuyor çok yoruluyorum yine saçlarımı topluyorum bazen hafif makyaj parfüm sıkıyorum,bende ondan beklenti içindeyim beni her halimle beğenerek severek aldı aramızda bişey olması için illa süs püs açıklık mı gerekiyor yani, sinirlerimi bozuyor ya bunları birileriyle paylaşmazsam patlıcam, bu erkekler neden bu kadar zor varlıklar

37 Cevaplar

+3 oy
(162 puan) tarafından
Kız ben evde. Dilenci gibiyim ahhaha ama adamın eli ayağı durmuyo herkesin zevki başka  demk ne bilim :D
(8,326 puan) tarafından
Dilenci gibi seviyosa zahir :D
(1,037 puan) tarafından
Al bendende o kadar
(565 puan) tarafından
Benı anlatmıssın
(6,724 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️ahhaah
(162 puan) tarafından
Valla öyle eve geldiğim gibi üstündekileri çıkarmaya gidiyom giyinip geliyom diyo aaa gene dilenci oldu haha
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Kocamın umrunda olmaz valla gecelik giymem bile fırsat vermiyor çünkü :D canı ne zaman isterse o an oluyor 

0 oy
(1,448 puan) tarafından
Yoo bence gerek yok süslemeye doğaçlama da güzel 
(603 puan) tarafından
Öf evet ben öyle istiyorum genelde yorgun oluyo o yüzden süs püs bekliyor benden
0 oy
(880 puan) tarafından
Kız biz kanmaya bağladık resmen çocuktan sonra :)
(603 puan) tarafından
Anlamadım kanmaya mı:D
(880 puan) tarafından
Ay kanka yazacaktım:)
(603 puan) tarafından
Ahahahahah:)
0 oy
tarafından
Fantezi istiyor bey efendiler benim kocamda isterdi baktı köpek gibi yoruluyorum beklentileri Baya azaldı 
tarafından
Yok bizde azalma yok olsun da nasıl olursa olsun :D
(603 puan) tarafından
İyiymiş :D biz mal gibi birbirimize bakıyoz bekliyoz öyle,ikimizinde bişeye mecali yok heralde ama erkekler daha istekli olur ya
tarafından
Hahaha:D ne bakıyorsun tamam gel güreşelim de Hahaha
(603 puan) tarafından
Hahahah ay yorumlar süper ya burda bari yüzüm gülsün xD
(285 puan) tarafından
Bu yorumuna çok güldüm :))))
0 oy
(917 puan) tarafından
Geldi gecenin cinsellik postu;) yok ya bence o adamın isteğiyle alakalı,her erkekte farklıdır bence 
(603 puan) tarafından
Ahahah bu gecede benden olsun dedim,evet olabilir
(917 puan) tarafından
Ohhh iyi yaptın bosver;)))
0 oy
tarafından

Al banyoya götür bacım en doğalı orası :D

(603 puan) tarafından
Banyoyuda hiç sevmiyom ya ıslak ıslak :D
tarafından
Banyo mu yatak varken
(8,326 puan) tarafından
Bende hıc hoslanmıyorum banyodan
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Benim eşimde istiyor ama öyle kuru kuru değil. Bana arada para veryor sırf fantezi gecelikler almam için bende onun hoşuna gidecek şeylerden alyorum onları giyyorum zaten ilişki için makyaj yapılmaz adama makyajmı yedirtecen onun senden beklentisi fantezi sçık saçık gecelikler. Sende kocandan para iste istediğin şeyi alim de.
(603 puan) tarafından
He makyaj yedirtcem xD kıyafet varda geceye giymeye mecalim kalmıyor ,yorgunluktan yan geliyorum
0 oy
tarafından
Yoo bizim ülkemizde hayvana ağaca damacanaya bebeğe tecavüz eden çok yaratık var
(603 puan) tarafından
Ay töbest ya konunun dışına çıktınız bence biraz,Allah öylelerini bildiği gibi yapsın
tarafından
Amin canım başlığı görünce öyle yazasım geldi merak etme kendini eksikde hissetme hepsi öyle ben tuvalete bile kucagimda çocukla giriyorum eşim diyoki ben eski karımı istiyorum anlamazlar onlar için sen akşama kadar Bi çocukla evde oturuyorsun
(603 puan) tarafından
Aynen ya
0 oy
(2,474 puan) tarafından
Yooo hicte oyle bir beklenti yok 
0 oy
(1,484 puan) tarafından
Benimki istemez şahsen hatta epilasyon yapma zamanı oluyor mesela yapamıyorum hemen 2 bebisle söylüyorum hatta bişey olmaz der 
(603 puan) tarafından
Ya o konuda benimkide takılmıyor hatta ben takıldığım için kızıyor ama süslenip onu cezbetmemi istiyor bende yorgun olduğum için doğaçlama olsun istiyorum işte ikimizde birbirimizden beklenti içine giriyoruz sonra hiçbir halt olmuyor yani
(1,484 puan) tarafından
O bıraksın isteklerini bence halden anlasın 2-3 banyo saçımı tarayamadigimi bilirim zamansizliktan saçım da belime kadar aç açabilirsen o saçı
(603 puan) tarafından
Yani beni olduğum gibi beğenip istemesini istiyorum ama süspüs yapmayınca dikkatini çekmiyorum beyefendinin
(1,484 puan) tarafından
Sende haklısın ona sorsan o haklı ama
(603 puan) tarafından
Evet bu yüzden işin içinden çıkamıyoruz
0 oy
(7,300 puan) tarafından

Çocukta mi bilmem ama bize bu sene yaramadı ikimizdede tık yok:woot:yata zor atiyoz kendimizi bırak suslenmeyi

(7,300 puan) tarafından
Bn gecelik giydimde gülmekten olmuyor o iş :D kocaman gobekle çok komik duruyorum ondan giy suslen demiyor :D
(603 puan) tarafından
Hahahaha o göbek hepimizin baş düşmanı :D
(7,300 puan) tarafından
Kız hamileyim ben daha büyük benimki :) bikere giydim aman allhaim kendime gülmekten bişi yapamadım :D shsjsj
(603 puan) tarafından
Yaaa bende doğum sonrası göbek zannettim xD
(7,300 puan) tarafından
Yok kzi :D
0 oy
(13,088 puan) tarafından
Süse püse gerek yok bence ama maalesef biraz planlı oluyor her şey bende onu sevmiyorum o ne öyle randevu verir gibi sinir oluyorum alışamadım daha üç kişi yaşamaya 
(603 puan) tarafından
Ay aynen bende öyle sevmiyorum,bizde anca alışıyoz galiba oğlumun uykuları düzenli olsa herşey düzene gircekte gece çok kalkıyor haliyle benimde hiç enerjm olmuyor
0 oy
(13,702 puan) tarafından
Offff valla pestilm cikiyo kaldı bide gece gece suslenem
(603 puan) tarafından
Of evet
0 oy
(606 puan) tarafından

Benimkiide sever isterde bende internetten günlük kisa kollu dizlerde  falan elbiseler oluyoya çicekli falan onlardan  aldım evde hem günlük giyiyorum hemde onun istediği olsun ve adana sıcağındada çok işime yaradı gecede ayrıca bi elbise giyecek değilim:Delbise elbisedir 

(603 puan) tarafından
Aynen öyle xD
0 oy
tarafından
Canım ondan beklenti içindeyse. Sen başlat neden bekliyorsun ki. Zaten süs püs o an gidiyor hep. Gerek yok bence. Ben istiyorsam gidip sırnaşıyorum :) :) 
(603 puan) tarafından
İstiyorum ama mecalim yok o beni her halimle istesin istiyorum :)
tarafından
Belki o da sen yoruluyorsun diye düşünüyordur canım. Belki de ikinizde bir birinizden yeşil ışık bekliyorsunuzdur :) :)
(603 puan) tarafından
Evet belkide:)
0 oy
tarafından
Benimki için benim nefes alıyor olmam yeterli 
(660 puan) tarafından
Hahshahajaj buna güldüm ya
0 oy
(3,767 puan) tarafından
Biz valla zor sabrettttik 40 kadar çıkınca hicde süs püs beklemedi 
0 oy
(3,101 puan) tarafından
O suslensin  hayirdir 
(3,767 puan) tarafından
Bı degisklik yapsın iyi fikir :)):):
0 oy
tarafından
Benimki süse püse bile tav olmuyor bazen. Benimde 8 aylık kızım var herşey tepetaklak olmuş halde ona rağmen hazırlanıyorum ama adamda tık yok.
(603 puan) tarafından
Maşallah kız sana, işte herkesin imtihanı farklı

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 482 göst.
27 Haziran 2023 Aile kategorisinde Minikii (492 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 963 göst.
6 Kasım 2021 Diğer kategorisinde ✨Lavinia✨ (5,323 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 72 göst.
27 Mayıs 2022 Aile kategorisinde mehal (618 puan) tarafından soruldu