0 oy
228 göst.
Aile kategorisinde (48 puan) tarafından
Kızlar ablam 37+5 hamile sezeryan olacak geçen gittiğinde cuma günü yani bugün gel sezeryan günü verelim demişler aç gel dememişler bugünkü başka doktor aç olmadığı için pazartesi gününe atmış Ankara şehir hastanesinde bu arada sizce böyle bise olurmu 2. Sezeryan  olan kişiler cevap verjrmisinjz 

6 Cevaplar

0 oy
(4,875 puan) tarafından
Sezeryan olacaksa bir gün öncesinde gece 12 den sonra hiç bişey yememesi su dâhi icmemesi gerek 
(48 puan) tarafından
Sadece bugün gün verecekti bugün sezeryan olacaksın dememişler şimdi aç gelmesi gerek anestesiye gönderecekler kanı falan filan ama çocukla perişan oluyorlar sinirlendiler yani
(4,875 puan) tarafından
Ne alaka gün verildiği zaman aç gitmesinin bir manası yok ki zaten anestezici sadece bir kaç soru soruyor ondan sonra gününde gidiyorsun keşke sorsaymis ablanz neden aç geliyorum diye
(48 puan) tarafından
Sormamış aç gelmeniz  gerek gün verebilmemiz için dediler belki pazartesi direkt sezeryana alınacaktır ama testler için aç gelmesi gerekmis
-Reklam-
0 oy
(2,923 puan) tarafından
Evet aç olmasi lazım,iki sezaryen doğumum var ikisinde de aç karnına gel dediler
(48 puan) tarafından
Ama pazartesi sezeryan olacaksın demediler ac gel pazartesi gün verecez dediler  bizde onu anlamadık
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Aç olması gerekiyo canım ona göre testler yapıyolar 
(48 puan) tarafından
Peki o gün sezeryana alırlar mı o durumda hemen yoksa başka gün mü verilir
(2,565 puan) tarafından
Başka gün verirler canım
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Tahlıler ıcın aç olmak gerekmıyokı. Bende yaptırdım bıc oyle bısey demedıler 
0 oy
(14,039 puan) tarafından
Bende sezaryen oldum hemde ilkti. Sadece doğuma aç gittim gün almaya gayet normal rutin kontrol e gider gibi gittim 
0 oy
tarafından
Banada dedilee ac gel testler yaptilar kan idrar canim ondan kaynaklidir
(48 puan) tarafından
Peki testlerden kaç gün sonra dogurdunuz
tarafından
Normalde 18 hazirana vermisti gunu ama benim kizim beklemedi normal dogum baslayinca 5 gun önce aldilar sezeryana

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 721 göst.
5 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 239 göst.
5 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde nihanimmm (7,412 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 337 göst.
0 oy
23 cevap 1,015 göst.
5 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Nese&Lorin Eva Lolom (1,449 puan) tarafından soruldu

381,691 soru

11,426,259 cevap

34,985 kullanıcı

...