0 oy
332 göst.
Diğer kategorisinde (337 puan) tarafından
Kızlar nerden başlayacağımı bilemiyorum su an ağlayarak yazıyorum kimseye anlatamıyorum gülerler diye kızlar ben unutuyorum ama nasıl bir unutkalik eşyaların yerlerini falan değil şöyle örnek verim mesela ocağın altını kapatmaya gidip kapatmadan dönüyorum kapattigimi sanıyorum mesala oğlumu yıkadım havlu almayı unutmuşum havluya diye çiktim unutmusum banyoda çocuğu geldim oturdum diyorum Allah Allah nerde bu çocuk banyodan cikardim ama gelmedi giydireyim sonra gittim baktım oynu keyfine diyecek yok ama şok geçirdim mesela TC kimlik numarasını unutuyorum yıllardır ezbere biliyorum ve bana ait bı turlu hatırlamıyorum 

Çok az sigara içerim iki tane falan günde bu gün bı tane getirip mutfak dolabına koydum raf yani açık çocuk uyanır gidip gelmim diye bütün gün mutfakta olduğum halde görmemişim içtim sandım 

Buraya yazmamin nedenide 7 Aylik oğlum var ağladı yanına gittim eğildim beşikten almaya dedim gel bakalım niye ağlıyorsun adı sıraç  niye ağlıyorsun dedim ya gelmedi gerisi oğlumun adını unuttum dakikalarca düşündüm neydi adı eşim geldi seslendi öyle aklıma geldi sizce kafayı mı yiyorum 

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
B12 eksikliği oluşmuş cnm iğnesini yada hapını kullanman gerekicek
(337 puan) tarafından
İnşallah sadece B12 eksikliği dir
-Reklam-
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Hayır kuzum vitaminlerine baktır b12 eksikliği olabilir. Eğer vitamin eksikliği yoksa oğlumun adını bile unutuyorum de Dr o seni yönlendirir zaten 
(337 puan) tarafından
Geçmişe çocukluğuma dair hiç bir şey hatırlamıyorum
(1,015 puan) tarafından
Bunun için Dr görünmelisiniz farklı birşey olabilir
(337 puan) tarafından
Gidicem inşallah
0 oy
(985 puan) tarafından
Kan değerlerine baktır bence niye deliresin vücudun sana sinyaller veriyor bir hastaneye gidip değerlerine baktır.
(337 puan) tarafından
Gidicem muhakkak
0 oy
(1,206 puan) tarafından
9 aydan bildiriyorum kansızlık yorgunluk bitkinlik uykusuzluk ve daha nicesi artık kendimi unuttum. Adımı filan çocuğu eşyayı bazen öyle şeyler unutuyorum ki inanmazsın ,;)))
(337 puan) tarafından
Sadece değil ki ani terliyorum su gibi oluyorum elim ayağım titriyor nefes alamıyorum
(2,291 puan) tarafından
Sen anksiyete hastasi olmussun psikoyatr git ilac kullan bazi kadinlar dogumdan sonra deliriyor normal bisey bende onlardsn biriyim
(1,206 puan) tarafından
Sen mutlaka doktora git canım hiç vakit kaybetmr
0 oy
(913 puan) tarafından
Kan degerlerinden olabilir yada çok ağır bişey yaşamışsan vücut bu psikolojiyi kaldıramadigi için unutma egiliminde olur. Korkma kafayı yemiyorsun inan bende de oluyor biseyi çok düşünüyorsam özellikle sonra geçiyor 
(337 puan) tarafından
Hayır ama çok huzursuzum sürekli kasiliyorum nefes alamıyorum boğuluyorum
(913 puan) tarafından
Allahalla canım bi doktora görün tez zamanda o zaman eşine anlattin mi
(337 puan) tarafından
Eşime anlattim doktora gidicem
(913 puan) tarafından
Tamam canım inşallah önemli bişey degildir Rabbim şifa versin
(337 puan) tarafından
Amin inşallah teşekkür ederim
0 oy
(7,774 puan) tarafından
Bence bi nöroloji ye git allah yardım etsin inşallah 
(337 puan) tarafından
Amin teşekkür ederim
0 oy
(2,556 puan) tarafından
Canım bence bir doktora görün kesinlikle erteleme yani 
(337 puan) tarafından
Neden sizce
(2,556 puan) tarafından
Oğlunun ismini unutuyorsun bu normal değil ki eksiklik varsa vücudun da en azından bakılır delirmekle alakası yok üstelik ihmal etme yani
0 oy
(1,387 puan) tarafından
Bence dahiliye randevu al sen 
0 oy
tarafından
streslimisin?
0 oy
(1,559 puan) tarafından
Kansızlıģın son noktasina gelmissin kan ilaclariyla haplarla iğneyle olcak gibi değil direk kan takviyesi olmasi lazim bende aynisini yasadim 
0 oy
tarafından
B12 eksikliği var çok çok büyük bir ihtimal ocağını altını unutuyorum havlu unutuyorum dedim gerisini okumadım bende öyleydim birine bi şey anlatıcam böyle duruyorum sürekli oluyor bu ama bı bosluktayim acaba ne diycektim diye vs. Daha bı sürü şey sonuç ömür boyu B12 iğnesi vurulmam gerekiyor
0 oy
tarafından
Bence bı doktora git tahlil falan yaptır ne olur ne olmaz küçük çocuğun da var çocuk banyoda unutmak isim unutmak çocuğun normal değil 
0 oy
(367 puan) tarafından
Büyük ihtimalle b12 eksikliği. Çocugumun ismini ,yıllardır kullandığım telefon numaramı, yolda karşılaşıp konustugum sima olarak tanıdığımı biliyorum ama kim olduğunu bi türlü hatirlayamiyordum cok iyi tanıdığım insanların ismini unutuyordum bende. B12 eksikliği vücudun bütün sinir sistemini etkiliyor. Kalp çarpıntısı nefes darlığı hepsine etki ediyor. O yüzden ihmal etme 
0 oy
(1,777 puan) tarafından
B12 eksikligiiii
0 oy
tarafından
Kan değerlerinde sorun vardır canım özellikle B 12 eksikliği git baktır 
0 oy
(15,311 puan) tarafından
Bence doktora gitmelisin. Acil. Büyük ihtimalle B12 eksikliği falandir

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 325 göst.