0 oy
224 göst.
Aile kategorisinde (640 puan) tarafından
Kızlar bizim düğünümüz olacağı sene kizkardesjm kaçtı. Hemen nikahlari oldu düğün falan vs. Şimdi 2 yaşında çocukları var. Kaçacağı zaman annemle bana kahvemize uyku ilacı koymuş. Sırf bu yüzden eşim kin besliyor kardeşime gorusmemi istemiyor. Aileler barıştı kusluk olmadi çok da mutlu Allah bozmasin. Saten başka şehirde görüşemiyoruz bi bayramlarda geliyor ben de hep arada kalıyorum. Yani b3nim annem babam aşmış bu durumu sen niye kabullenmiyirsun? Yani benim kardeşim namussuzluk yapmamış sevdi kaçtı evlendi yuvasını kurdu. Etrafımdaki insanlar kardeşleriyle geziyor İnternete atıyor görüyorum zoruma gidiyor. Bekar gorumcem var belki günah ama inşallah başınıza gelir görürsünüz diyorum.Ben onun kardeşlerine bi şey demem arar sorarım niye gelmiyorlar bize diye gonul bile koyarim. Ama ben hep saklı gizli konuşuyorum onunla konuşurken surat yapiyor çünkü. Benim evime kocasıyla beraber gelemezmis. Sizce haklı mı boşa inat değil mi çok daralıyorum ya başka kimseye diyemiyorum ki iyi ki burası var

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Eğriye eğri, doğruya doğru söylemek gerekirse; uyku ilacı vermeyi planlayıp yapması beni de rahatsız ederdi. He bu kadar kin besler miydim hayır ama samimi olup, güvenemezdim de. Markete çıkıp gitseydi madem, uyku ilacı alıp bunu içirmeyi planlaması ve yapmasını ben de çok normal karşılamazdım. 
(640 puan) tarafından
O da zaten ben bu daha nasıl güveneyim kafasında ama olan oldu. Ben de onun ailesinin birçok şeyini görmezden geldim. Ama o inat ediyor
tarafından
Görüşmene karışması hoş değil ama çok fazla samimi olmak istememesinde haklı bence. Ayrıca onun tarafının da eksileri çoksa ve sen görmezden geldiysen otur konuş bunu da.
-Reklam-
0 oy
(8,323 puan) tarafından
Ya elinden bişey yemesın içmesin ama gelmesine de laf etmesin.Uyku ılacını tasarlamakda iyi değil
(640 puan) tarafından
O konuda zaten ben de kızıyorum kardeşime ama kanlı bıçaklı mi olalım? Olan olmuş kardeş sonuçta nasıl sırtimi döneyim? Aslında baksan kendisi de kıyamaz ama iste ediyor iste
0 oy
(913 puan) tarafından
Bu neyin kini canım kızmış olabilir o konuda haklı ama sizin araniza giriyor resmen günah yani çok yanlış 
(640 puan) tarafından
Yani çok arada kaliyorum
0 oy
(134 puan) tarafından
Esin bence uyku ilaci olayina cok bozulmus abladina annesine bunu yapan daha neler yapar gibi dusunuyor olabilir mi?. Asil problemin ne oldugunu bi konusun kardesinlede paylas ozur dilesin o da enistesinden neye bozulmussa ne bilim aklima baska birsey gelmedi. 
0 oy
(7,680 puan) tarafından
Senin Beddua etmen de yanlış kocanın şeyini niye görümcene yüklüyorsun. Beddua döner dolaşır sahibini bulur

İlgili sorular

+1 oy
4 cevap 171 göst.
28 Eylül 2021 Aile kategorisinde Assaasasdaddd (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 288 göst.
4 Haziran 2021 Aile kategorisinde Lillte garden (539 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 616 göst.
11 Mart 2022 Aile kategorisinde Nalannyy (1 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 169 göst.