0 oy
613 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
Kızlar selam ben yeni evliyim esimin ailesiyle beraber yaşıyoruz evde 2 kaynim anne baba görümcem var evimiz büyük şükür sığıyoruz ama evimiz kaynımın evi esimin babasının köyde evleri var neyse 1 ay kaynımın evinde yasadik ama köydeki eve gitmeden önce kaynim birden bire kayinbabamla kavga etti kayinbabam ben bu evden gidiyorum dedi sonra kaynanam sen gidersen bizde geloyrouz diyip oğluna tepki gösterip al senin olsun dedi ev çok güzel luxs daire sonra esimi beni gorumcemi diğer kaynimi alıp köydeki eve gittik çok kcuuk ve eski bir ev eşyalar falan hepsi eski olabilir yaşarım ben ama ev çok kcuuk tuvalet kapıda resmen neyse birden görümcem sabah o diğer eve geri dondu kaynanamda akşam oglum geliyor mangal yapıcaz dedi ama siz akşam kavga ettiniz o bizi evden kovdu dedim lafı diyip ortalığı karıştırma dedi gayet mutlu bir şekilde mangal yaptılar acaba bana iyun mu ettiler gibi geldi beni oraya layık görmediler sanki şuan görümcem kaynim o evreler bizde köydeki evdeyiz 1 kaynim eşim ben kaynana kayinbaba çok küçük ev hiçbişey yapamıyorum 

22 Cevaplar

+3 oy
(2,564 puan) tarafından
Sende eşini al git gidelim de yeni evliyiz rahat edemiyorum de eşinin aklına gir götür oyun ettilerse onlara güzel kapak olur
(252 puan) tarafından
@kıymet daha ben diyecektim
(2,564 puan) tarafından
Senin yerine e demiş oldum CNM
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Kocan çalışıyorsa neden birlik oturmayı kabul ettin ki büyük evi küçük evi mi olur bunun.1+1 olsun kocamla başbaşa olayım yeter
0 oy
tarafından
Bencede sizi kandırmışlar canım eşinle konuş ayrı eve çıkın neden birlik oturmak istedin ki
(1 puan) tarafından
Böyle yapacaklarını sanmiyorduk o buyum evde kalacagiz saniyorduk
tarafından
Eşinle konuş ayrı eve çık canım boşver kimseyle birlik oturma kendinize ait özelini olsun
0 oy
(119,126 puan) tarafından
ozel degilse neden birlik yasamayi kabul ettiniz
(1 puan) tarafından
Sanıyodum o buyuk evde yasicaz
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Pardonn eşin ne diyo bu duruma evlenmeden önce ne olarak anlaştınız nerde yaşanacak diye karar alındı
(1 puan) tarafından
Sen kabul ettin diyor bana
(1,389 puan) tarafından
Sen köyde oturmayı kbul mu ettin?
0 oy
(1,108 puan) tarafından

Hmmmmmmmmmmmmmmmmm

0 oy
(316 puan) tarafından
Ah canım yaa eşin ne diyo bu duruma
0 oy
(897 puan) tarafından
Hiç bir şey anlamadım 
0 oy
(494 puan) tarafından
Peki wsin bisey demiyor mu duruma neden Sİ kendi düzeniniz kurmuyorsunuz eşinle  valla olabilir canm akşamdan kavga edip sabah hiç bieey olmamış gibi magal yapmaları çok saçma geldi bana bu arada bu olayda esin hiçmi bisey demiyo
(1 puan) tarafından
Demiyor oda oyun ettiler beni evden götürmek icin
(494 puan) tarafından
Peki sen bir oturmayi bilerek mi evlendin canm bence de oyun yapar insan kurulu düzenini bi gecede bozacak kadar kavga edip başka eve gidecek ve sabahına düzenini bozan oğluyla hiç bisey olmamış gibi mangal yapacak mutlu mutlu tepkini koy bence seni susturmalarina izin verme ya eşinle konuş yada tavrını belli et herkese arkanda duracak ailen varsa
tarafından
Ya banada oyun gibime geldi kavga eden hemen konusurmuki sıcağı sıcağına bide
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Sana oyun yapacak kadar ciddiye almıyolar seni bence.Saf iyi bi kızsın .Bir oturmak zoruna gitmemiş buna sevindim demekki seni üzmüyolar ama küçük evdede zor olur bir maaşmı var büyük eve çıkma durumu yokmu yada siz ayrı eve çıksanız?
(1 puan) tarafından
Yok yeni evliyim ya bence oyun ettiler hayır herkeste çalışıyor erkeklerden
(1,786 puan) tarafından
Madem öyle oyuna oyunla cevap vermek lazım sizde çıkın o evden be kızım
0 oy
(809 puan) tarafından
Eğer ayrı oturma imkanın varsa otur bende senin gibi kaynanamlarla birlikte oturuyorum evim dayalı döşeli olduğu halde  kendi  evin gibi rahat olamaz orası . Konuş eşinle onu ikna et kendi evinde daha huzurlu ve mutlu olursun  benim karşı olduğumu bildikleri halde beraber oturtuyorlar şimdi aklım olsaydı sesimi başta çıkartırdım
0 oy
(9,500 puan) tarafından
Ordan koşarak uzaklaş seni kandırmışlar göz yumma 
0 oy
tarafından
Kız oyun oynamışlar sana aklım varsa uzak dur bu insanlardan evini ayir
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Taklaya gelmişsin sen kuşum
0 oy
(4,915 puan) tarafından
Allah Allah sanki bana da oyun gibi geldi. Seni nasıl oraya goturcekler dur böyle yapalım sonra çocuklar geri gtsin sende onlara  bak orda die geldi bana bilemedim ki
0 oy
tarafından
Böyle durumlarda asla karışma. Eşin nerede sen orada
0 oy
tarafından
Bana oyun gibi geldi kavga eden insan hemen sıcağı sıcağına mangal mi yapar Allah aşkına ya çik o evden kalmak zorunda değilsin
0 oy
tarafından

Soru basligini görür görmez sorunu açmadan içimden "KAÇ ORDAN "dedim :D

Sorunu okudum yine söylüyorum uzaklaşın sen ve eşin başka eve çıkın 

0 oy
(4,391 puan) tarafından
konu dışı olacak ama merak ettim burayı nasıl keşfettiniz
0 oy
(2,355 puan) tarafından
Koçanı al gidin oraya burada yaşayacağız de teokilerine bak anlarsın canım. Hatta kaynanana deorada yaşayacağız biz. Bakayiyne diyecek

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 224 göst.
30 Haziran 2022 Aile kategorisinde Kadriyendc (640 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 473 göst.
3 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Emine_Ertunc (250 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 869 göst.
21 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Anneadayi54 (968 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 165 göst.