0 oy
219 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar bebeğim bensiz durmuyor hep ağlıyor yanımda dur diyor e haliyle yemek yapamıyorum iş yapamıyorum gece de doğru düzgün uyumuyo koca olacak insanda ne işe yarıyon diyo herkese aç kalıyom yemek hazırlamıyo bulaşığı yıkamıyo diyo gördüğü halde yalan söylüyo herkese ne yapmalıyım sizce çocuğa bak hazırlayım diyom o zamanında hazır olacak diyo 

11 Cevaplar

0 oy
(640 puan) tarafından
Benimki de öyle pusete koyuyom mutfak yatak odası salon hem yanjma koyuyom hem zor da olsa işimi yapiyom benim bi de 2 tane biri 2 yas biri 5 aylik. Büyük küçüğü kıskanıyor. Hiç bi isim dört dörtlük değil. Bi gün duracak başında hatta kendi bakacak anlar o zaman
-Reklam-
0 oy
(307 puan) tarafından
Yapma bırak çık evden dışarı hava al bunlar anlamaz ya benim ki Bi cumartesi gunu sadece evi süpürdü sildi başka bişe yapmadı nası terledim falan diyo dedim daha ben bulaşık topluyorum yemek yapyrum çamasrı as topla oyuncak topla vc yıka hepsini yapyrum dedım diyo ki acaba bu çamaşır suyu kokusu mu terletiyo
tarafından
Ya annesini kaynıma görümceme aç kalıypm yemek yapmıyo diyor bir şey aldığı bile yok doğru düzgün eve gelmiş bana da laf ediyor
0 oy
(506 puan) tarafından
Şuan evim göçüyor bulaşık çamaşır ama kızım durmuyor benim de kocam aynı 
0 oy
tarafından
Benim oğlum da öyle eşimde herşeyi 4 4 lük istiyor 2 saattir temizlik yapmaya çalışıyorum sadece evi süpürüp toz alabildim çok yoruldum bi temizliğe koş bi çocuğa koş daha yemek derdi var 

Allah yardımcımız olsun 
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Vallahi 2 cocukla her seye yetismeye calsyrm eger is yapamiuoswn yemegini yap en azindan ben de msela camasir isini ayri birgun yaparim yemegim varsa evi supururum gbi gbi duzene sokmaya calsyrum
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Erkekler hep öyle nankör. Benim 3 tane biri 6 yasında biri bir buçuk diğeri 50 günlük. Koştura koştura yapıyorum işlerimi uyurlarken. Kocam da sağolsun çok akıl verir ama kendisi yapmaz 
0 oy
tarafından
2 çocukla daha zor inan gece hiç ama.hic uyumadım sabah 7 de de 3.5 yaşında olan kalktı minik 1 aylık su an sallıyorum ve bütün isim duruyo 
0 oy
tarafından
3 aylık bebeğim var ve ben evi bile zor süpürüyorum oda kaç günde bir Allah bilir. Yeri geliyor aç kalıyorum eşim evde yokken yemek bile yiyemiyorum yemek bile yapamıyorum.

Eşim gelir çocuğu alır bakar ben hallederim yada dışardan söyler. Ama asla ailesine iş yapmıyor beni ac bırakıyor demez. Dememeli de..

Bir gün o evde durdun çocukla bakalım ne iş yapabilecek acaba. Davulun sesi uzaktan hoş gelirmiş 
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Kanguruya koyup yaptım hep. Tabu sımdı bel agrısından duramıyorum. Anaların işi zor vesselam
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Durumumuz farklı değil hic birseyi yetistiremiyorum üstüne üstlük kocama is konusunda da yüzde 50 yardimmim var ama yinede yaranamiyorum kafayı yiyince anlicak durumun ciddiyetini heralde
0 oy
tarafından
Rabbim yardımcın olsun cidden böyle kocaları görünce kocama şükür diyorum yeri gelir gece uyumak bakar her şeyi yapar şükür bı altını açmaz onuda beceremiyorum der

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 165 göst.
27 Aralık 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde topris (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 83 göst.
5 Haziran 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Esmaa11 (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 149 göst.
0 oy
3 cevap 95 göst.
22 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Eylem Asya (333 puan) tarafından soruldu

377,272 soru

11,290,072 cevap

34,703 kullanıcı

...