0 oy
367 göst.
Aile kategorisinde tarafından

kizlar oglana sunnet yapin diye diye eşimin aklina girdi kaynana diyorum ben istemiyorum  bu sene hamileyim giydigim ettigim yakişmiyor cokta kilo aldim

seneye yapalm diyorum anlamiyo laftan kaynana

yapmiycaz biz diyorum benim canimi skmayin diyor kaynana

valla arada kaldim eşimde annesinin lafina giden birisi ben kendime ne bulup ne gycem ya

çok dik başli birsi kaynana ne dersem o olacak modunda ben istemedikce o daha çok üsteliyor olacak olacak dye

12 Cevaplar

+1 oy
(1,098 puan) tarafından
Hiç kafanıza takmayın. 

Boşverin yapsınlar. Onlar yapsınlar siz giyinin süslenin gidin. Elinizi bişeye sürmeyin.

Madem yapalım yapalım yapıcaz diyorlar. Bi de gebesiniz.. Stres yapmayın oluruna bırakın. Bu günler de geçer elbet. Siz canınızı soktığınızla kalırsınız. Kimseye de bişey olmaz. İnadına yapıyorlar. Sizde inadına tamam diyin kudursunlar:) 
tarafından
canm mevzu kendime kiyafet bulamazsam diye korkuyorum
(1,098 puan) tarafından
Bulursunuz canım niye bulamayasınız?
tarafından
ben kendimi boyle hayal etmiyodum incecik beyaz bi elbisenin icinde kuğu gibi isterdim nalet kaynana hayalimi bitiriyor
-Reklam-
0 oy
(481 puan) tarafından
Ne munasebet ya
tarafından
geçen gün kavga ettik bu konu yuzunden
(481 puan) tarafından
Herkes yerini haddini bilsin artık kayinvaliden analigini yapmis kendi ogluna biraksin da cocuguna sen annelik yap. Izin verme bence
tarafından
izin vermedkce dikleşiyo benle koca kadin
0 oy
(1,947 puan) tarafından
Ayy eşimde Anasının sözünü çok dinelemey başladı bu aralar :( hiç sevmem bole şeyleri bende oğlumu 40 i çıkınca sunnet ettirmek istemiştim kaynanam istemedi mevlut yapicam ona felan diye eşimde onu dinledi yaptıramadjm o zmnlar 1 buçuk yaşında para verdik ole yaptırdık valla zor bacim bole kocalar
(481 puan) tarafından
Valla mevlit her zaman yapilir. Ben de oglum bebekken sunnet ettirip mevlidini sonraya birakicam
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Niye karışırlar anlamıyorum ya çocuk senin çocuğun onlara ne oluyo kararları sen verirsin onlar değil. Öyle sinir oluyorum ki 
tarafından
bu sene yaptirmazsaniz seneyede kocan yaptirmaz diyor ya yaptirmasin napayim ben bu halde yaptirmak istemiyorum
(2,387 puan) tarafından
Niye seneye yaptırmasın ki sen o halinle birde nasıl koşturacaksın hem buda bi anı olacak ilerde güzel hatırlamak istersin sende
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Sünnet düğünü mu yapcaksiniz yani ? Hiç sevmiyorum saçma geliyor ya
tarafından
banada ama gel kaynanaya anlat
0 oy
(4,988 puan) tarafından
Çok cici hamilelikler var al çık kız seneye küçük bebeyle hiç yapamazsın 
tarafından
ama kiloluyim bâya siştim
(4,988 puan) tarafından
Hamişsin tabiki şişecen
0 oy
(27,564 puan) tarafından

Pardon da neden karışıyor büyük ise büyüklüğünü yapsın.yani

0 oy
(1,324 puan) tarafından
Senin oğlun kaynanan merakliysa bir tane daha doğurdum diklessin ne olacak istediğim birşeyi bana kimse yaptıramaz valla 
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Ya bu durumda ne kaynanayı düşünürdüm ne de süsümü püsümü çocuğumun sağlığı için ne zamana uygunsa o zaman yaptırırdım sünneti ne kadar erken yaptırırsan hem iyileşme süreci hem de psikolojisi için o kadar iyi 
tarafından
sunnet oldu dugun istyolar bide
(4,089 puan) tarafından
Çok saçma ya
0 oy
(888 puan) tarafından
Sünnet düğünü nedir yaa . Çocuğun pipisi kesildi diye çok saçma ve gereksiz erkek diye mahremiyeti yokmu bu çocuğun ilan etmek eğlence düzenlemek nedir.
0 oy
(13,793 puan) tarafından
Çok istiyorsa kendi oğluna yapsın bir sünnet senin oğlunu da bir zahmet sana bıraksın 
0 oy
tarafından
Hshshsh bende sünnet ettirelim diyorum yok kendini anlatsinda öyle diyor 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 500 göst.
19 Kasım 2020 Aile kategorisinde Manas (928 puan) tarafından soruldu
+2 oy
18 cevap 653 göst.
22 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Panikanne (416 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,069 göst.