0 oy
158 göst.
Diğer kategorisinde (16 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
...........

2 Cevaplar

0 oy
(1,117 puan) tarafından
Eşinizin yanınızda olduğu bir planlama yapın bence. Dışarı yemek fikri bana göre biraz saçma olmuş. 
(16 puan) tarafından
Ya aslında evet hafta sonu fikri var ama bayram ustu temizlik yapcam isim çok yani hazırlık yapmam gerekiyor çocukla zor oluyor. Yabancı değil ama illa hazırlık gerekli hani çocuk görmesi için eşim çalıştığı için goturemiyor bebegimi
(1,117 puan) tarafından
Bebekli olandan hazırlık beklenmez. Hatta eli dolu dolu gidilir bebekli eve ama işte insanlarımız ne yazık ki düşüncesiz oluyor. Olduğu kadarıyla yaparsınız ya da yapmayın. Arkamdan konuşur falan diye de endişe etmeyin. Sizi bilen biliyordur zaten
(16 puan) tarafından
Evet malesef bizim insanımız da o yok cagiriyorsa hazırlık yapmıştır kafası var genelde hep el açması yaparım yemeğe çağırsam eşim yokken zor olur baş başa kalması ama disarda en azında zaman geçer bi şekilde
-Reklam-
0 oy
(4,991 puan) tarafından

Kac sefer okudum niye anlamadım konuyu :angel:

(4,991 puan) tarafından
Yok artık
Evine çağır bari
(16 puan) tarafından
Yaa eve çağırırım ama kaynatamda gelmesi gerekir eşim evde olmuyor işte o saatlerde ben kadın kadına çıkarız hem çocuğu görür diye düşündüm
(16 puan) tarafından
Kaynatam da eşim yokken rahat edemez erkek erkeğe oturmak ister
(4,991 puan) tarafından
Ee gelsin dedesi oda görsün
Yani valla düşüncene şaşırdım yani bu benim görüşüm
Demekki cok büyük bir problem yokki aranizda hala arada gorusuyorsunuz yani nebileyim disariya davet etmekte bilemedim
Sahsen benim annem esimle nekadarda anlasamasalarda evde degil disarda görüşün dese cok agrima gider ve annemide disariya asla davet edemm
Oda kocamin annesi
(16 puan) tarafından
Canim anlamıyorsun kaynatam genelde eşim yokken gelmeye çekinir biz genelde 4 lu oturuyorduk ya da kaynatam tek gelir eşim varken evde ve çağırırsam hazırlık yapmam gerekiyor kadın kadına disarda yemej yeriz vakit geçer bi şekilde diye düşündüm fesatca düşünce değil bu. Benim merhametim çok ağır basıyor benim yerimde bi başkası olsa hayatta yüzüne bakmaz ben yine yumuşak davranıyorum.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 56 göst.
0 oy
8 cevap 248 göst.
0 oy
3 cevap 86 göst.
0 oy
8 cevap 104 göst.

397,461 soru

11,887,555 cevap

36,006 kullanıcı