0 oy
96 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bebeğimi sık yıkamama rağmen kafasında konak var nasıl çıkar bu konak saçınida yapıştırmış iki günde bir yıkıyorum az mı geliyor acaba

9 Cevaplar

0 oy
(284 puan) tarafından
Benim kızımda da vardı banyodan 15 dk önce saçlarına bebek yağı sürüyordum tarakla tariyordum iki defa yaptım geçti öyle 
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ne kadarlık 

Yikamakla alakası yok 
Kafasına zeytinyağ sur bir saat kadar dursun 
Sonra tersten tara saçını önden arkaya doğru dişli bir tarakla hafifçe 
Zaten yumusadigi için konaklar taraga gelecektir 
Sonra bici bici zamanı ☺️
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Alerjik bir bebektir benim oğlum da öyleydi şampuanı değiştir ve bebek yağıni güzelce sur saçına tarak ile tara 20 dk sonra 
0 oy
(810 puan) tarafından
Yılıyorsan yumuşaması lazm cıkması lazm hıc ovmuyorsun demekkı.duştan önce zeytınygıbsür yumuşasın braz tara yumuşayınca kalkıp gelıyo zten bebekntarakları varya onlarla tara acımasın sonra dusa sokarsın cıkar hepsı her dustn önce uygula en fazla 3duşa hıc kalmaz 
tarafından
Siz çocuğun kafasını ovuyor musunuz ?
(810 puan) tarafından
Tabıkı bebe taragı vr duştykrn onunla scını tarıyorum hem hoşuna gdiyor dınlenıyor hem konk olmuyordu
0 oy
tarafından
zeytinyag sur biraz beklet sonra tara sonra yika sonra yine tara
0 oy
(2,487 puan) tarafından
Köpüğü iyi durla. Ben iyi durladığım halde azcık oldu. Doktora sordum yıkamadan 1 2 saat önce zeytinyağı sür ovala,yıkadıktan sonra ince erkek tarağı yada konak tarağıyla tara dedi. Sadece yıkayacağım gün sabahtan sürüyorum zeytinyağı. Yıkıyorum taramadım bile öyle her zaman. Geçti gibi azaldı baya 
0 oy
(2,226 puan) tarafından
Bende de hergün yıkamama rağmen oldu . Bebek yağı sürüp taradık geçti. 2 aylık
0 oy
(162 puan) tarafından
Canım badem yağı sür kalsın sonra banyo yap hespi geciyo
0 oy
tarafından
Minidolin şampuan kullanıyoruz biz konaklarımız tamamen geçti 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 61 göst.
17 Eylül 2022 Diğer kategorisinde ozge2626 (198 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 125 göst.
25 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sinem_A (56 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 136 göst.
12 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ikiiprensesinannesi (158 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 168 göst.
4 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yenianne_tugce (1,302 puan) tarafından soruldu

384,730 soru

11,508,401 cevap

35,165 kullanıcı

...