0 oy
359 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
hanımlar çok afedersiniz, kabızlık problemim olmamasına ve rahatça lavaboya çıkmama rağmen feci derecede gazım var ve son çıkışımda o özel bölgemde yanma hissettim. hayatımda hiç hemoroid falan da olmadım da korkuyorum 13 haftalık hamileyim. yanma demek illa hemoroid mi demek?

4 Cevaplar

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Kabızlıktan dolayı fazla ıkınmadanda tahriş olmuş olabilir. Kaşıntı falan varsa aynı zamanda hemoroidde olabilir
tarafından
kabızlığım yok işte canım. çok korkuyorum hemoroid olmaktan :/
(25,224 puan) tarafından
Pardon kabızlık olmasına ragmen diye okumuşum, inşallah değildir varsada kantoron kremi bire bir geçmiş olsun
tarafından
yağı vardı evde. süreyim canım çok sağ ol
-Reklam-
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Canım hemoroİd de meme şeklinde dokular oluşuyon bundan dolayı sadece tuvalette değil oturuken yürürken de rahatsızlık yaşarsn. Seninki belki başlangıc belirtisi olabilir ya da başka birşeydir bilemidim.
tarafından
o zaman önlemimi alayım şimdiden limonlu ılık suya oturayım bari geçsin başlarken. teşekkürler canım
0 oy
tarafından
Çatlamışta olabiliyor canım dra gidince sorarsın ama insan ister istemez çekiniyor biliyorum benim annemde var ameliyat olmasına rağmen geçmedi ihmal etme kabızlıktan da olabiliyor ama sen kabızlık yok diyosun 

Çok geçmiş olsun 
tarafından
bende parça yok ama sorucam. benim randevuma daha iki buçuk hafta var :| sen daha önce gidicekmişsin inşallah kremle falan geçer canım gebeliğin sonunda kalmaz hiçbir şey
tarafından
Tamam o zaman ben gidince sorabilirsem sorarım senide bilgikendirmeye calışırım olur mu :)
tarafından
Allah razı olsun canım teşekkürler ❤️
tarafından
Allah sende de razı olsun canım iyi geceler Allaha emanetsin :)
tarafından
iyi geceler canım sen de :)
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Aci yedin mi aci yiyincede oluyor
tarafından
yok kuzum tam aksine midem bulanıyo acı falan asla yemiyorum
(5,519 puan) tarafından
Ozmn bilmiyorum ki canim cok rahatsiz olursa doktora git mutlaka
tarafından
gidicem mutlaka canım
(5,519 puan) tarafından