0 oy
272 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,371 puan) tarafından
Kizlar uygun fiyatli genital bölge yikama jeli önerilerinizi bekliyorum 

16 Cevaplar

+2 oy
(888 puan) tarafından
Bunlari kullanınca mantar oluyor
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Kuzenim senin gibiydi. Resmen fosur fosur yikiyormus orasını. Sonra sancıları başladı doktora gittiğinde rahmi yaradan görünmüyormus. Doktor asla içine su girmeyecek demiş. Ameliyat oldu. Yani sudan başka bişey kullanma icinide yıkama zararlı 
+1 oy
(788 puan) tarafından
Bende yakın zamanda kadın doğum a gittim canım kesinlikle iç kısmı yıkama dedi rahîm de olmasi gereken bakteriler gidiyormuş 
0 oy
(10,046 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Neden ihtiyac duyuyorsunki canim
(1,371 puan) tarafından
Sadece suyla yikamak icime sinmiyor günlük dusta kuölanabilecegim yikama jeli ariyorum
(10,046 puan) tarafından
Yani cok onerilen birsey olmadigini biliyorum. Genitaldeki yararli bakterileride olduruyor
tarafından
Genitalde yararlı bakteri ne alaka kiz
(10,046 puan) tarafından
Vajinal flora denilen sey canim oradaki yararli bakterilerdir. Onlari yok edersen zararli bakterilerden korunamayacaktir
0 oy
tarafından
trendyolda  siberian weallens   ürününe bak canım . fiyatınl bilmiyorum kullanmadım. Kozmetik ürünlerini çok kullanıyorum. sert kimyasallardan arınmış tamamen bitkisel ürünler
(1,371 puan) tarafından
Tamam canim bir göz atayim sagol
0 oy
tarafından
O tip seyler onerilmiyor yalniz. Vajinanin dogal florasini bozuyorlar. Saglik acisindan dr lar kullanmayin diyor.
(1,371 puan) tarafından
Sade suyla yikamak temizlik hissi vermiyor
(3,162 puan) tarafından
Canım kadın doğum doktorları çok karşı bu tarz şeylere. Bir araştır derim ben. Arkadaş çok doğru söylemiş
tarafından
Vajina kendi salgisiyla kendini dogal olarak temizliyor, bu tip seyler dogalligini bozuyor. Doktorlar kesinlikle onermiyorlar ben yine de sormadan kullanma derim.
0 oy
(13,702 puan) tarafından
Sabun biliyorum moos diye.

Jel duymadim
(27,352 puan) tarafından
Ahahahhaahhah ay merveeeee Moos ne olduğunu bilmeyen ben lafına gülüyorum ehehehehehhe
(13,702 puan) tarafından
Markası moos lan :D spiralin ipini çek ipini :D çocuk dogue kendine gel :D
(27,352 puan) tarafından
Ahhahaha neyin markası Moos shshshhshs valla bilmim
Yok delimiyim kız aanaaaa
(13,702 puan) tarafından
Lan genital bölge temizleyicinin markası moos

:D kardeş yap kıza kardes
(27,352 puan) tarafından
Haaa bende suyu mosss diye yıkıyorsun anladim sjsjsjssjsj Allahim ya shshshsh
Yok beybisi erken henüz
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Sağlıklı değil su en iyisi.

0 oy
(2,610 puan) tarafından
Sağlıklı bir şey değil ki 
0 oy
(4,859 puan) tarafından
İç kısmını bilmem öyle bi belde kullanmadım ama ne gerek var kız al lifi eline hacı şakir yada başkasından sabunu iyice köpürt lifte fosur fosur temizle ohhh miis
(1,925 puan) tarafından
Ahahahaha kız temizliği iliklerime kadar hissettim :D
(4,859 puan) tarafından
Ahahha :))) vallahi en iyisi bu bence çocuklarına da aynını yapıyorum lifle fosur fosur tertemiz oluyorlar
(1,925 puan) tarafından
Aynı kız bende sabunla fosur fosur yıkamadıkça temiz hissetmem sade suyla tottukmu temizlenir :D
(4,859 puan) tarafından
Hee vallla aynen öyle :D d
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Yalnız yorumlara şaşırdım sadece suyla yıka demişler ama en çok kokan en çabuk pislenen yer orası sadece suyla temizlenmezki. Ben banyo yaptığım sabunla yıkıyorum tabi içini değil. Yoksa temiz hissetmem yani.  Genitel bölge jelini kullanmıştım çok ferahlama hissi bırakyodu çok iyidi ama markasını hatırlamıyorum.
(1,371 puan) tarafından
Valla sorma herkes suyla yikiyor galiba
0 oy
(44 puan) tarafından
Sadece dış kısmıni yıkamak için kullanıyorum içeriye çok fazla temas etmemesi gerekiyormuş yararlı bakterileri yok etmemesi için sebamed kullaniyorum
0 oy
(872 puan) tarafından
Avından kullanıyorum. Ama hamileyken doktor bi köpük yazmıştı ama markasını unuttum. 
0 oy
(1,872 puan) tarafından
sadece en dışını 2-3 güne bir sebamed intim jelle yıkıyorum çok uzun süre gidiyor. i
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Doktor önerisi ile alsan daha iyi değil mi canm benim doktorum bana vermişti markasını unuttum kutuyuda atmışım keşke atmasaydm
0 oy
(2,374 puan) tarafından
Böyle şeylerle yıkamak sağlığa yararlı mı zararlı mı istersen biraz araştır da öyle al. Önerilmiyor diye biliyorum. 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 141 göst.
28 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minigim49 (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 559 göst.
13 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Serapemir (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 114 göst.
14 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde zehraTekin (366 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 147 göst.
21 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sifanurr (209 puan) tarafından soruldu

380,171 soru

11,380,961 cevap

34,874 kullanıcı

...