0 oy
141 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (121 puan) tarafından

Kullananm var mi memnun olan akintim var fitil kullanıyorum ilac kullanıyorum gecmiyor bu işe yararami acaba

image

7 Cevaplar

0 oy
(11,217 puan) tarafından
Hangı doktoru dinlesem vajına duru suyla yıkanır dıyo
-Reklam-
0 oy
(2,821 puan) tarafından
Canım hangi fitili kullanıyosun 
(121 puan) tarafından
Mixovul fitil ve travazol krem
(2,821 puan) tarafından
Canm ya o mixovuldan dün doktor banada yazdı dün ilk kez kullandm  gece koydum iyice ileri yittim 3 saat sonra kalktım çamaşırıma bembeyaz akmış birazı sabah sabah uyandıktan sonra da dolandıkça sürekli akıntım oldu hep ıslak hissettim bu şekilde olması sence Normalmi  ilk kez fitil kullanıyorum da o yüzden sordum
(121 puan) tarafından
Bnmde bazen camasirimda erimis goruyorum bazen sabah lavaboya gidince düşüyor parcalari bazende hicbsy olmadi
(2,821 puan) tarafından
Tamm canm
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım, su en güzeli bence
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Ben avonunkini aldım ama bu Royalin şampuanını falan kullandım iyi
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Hiç bilmiyorum canım ama böyle şeyler önerilmiyor genital temizlik için ordaki yararli bakterileri ve phs dengesini bozuyormuş.

En güzeli suyla yıkamak 
0 oy
(11,454 puan) tarafından
Adacayi veya papatya çayını demleyip onunla taharetlenebilirsin enfeksiyon için 
0 oy
tarafından
Hamile misin acaba, hamileyken baslarsa doğuma kadar zor geçiyor. Ama onu dışında bu intim jelleri doktorlar da pek önermiyor. Çok fazla şeker veya tatlı ürünler tüketiyorsan, bu geçmeyen akıntının bir sebebi olabilir. Şekerli şeyler yemeyi birak ve probiyotik yogurt ve kefir tüket düzenli olarak her gün. Bağırsak florasinin bozulması, vajinal akintinin en büyük sebeplerindenmis.
(121 puan) tarafından
Yok spiralliyim
tarafından
Dediğim gibi biraz probiyotik tüket, özellikle kefir çok iyi geliyor,  yoğurdunu da activia ile mayala. Eğer doktora gittiysen ve fitil de ise yaramadıysa büyük ihtimalle ondandır. Bu durum 2 kere başıma geldi, son gittiğim doktor bunu önerdi ve fitil ise yaramazken,  bir süre sonra bunları yaparak geçti.
(121 puan) tarafından
Cok teşekkürler deneyecem

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 273 göst.
30 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Oylesinebiriiste (1,371 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 561 göst.
13 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Serapemir (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 322 göst.
0 oy
7 cevap 233 göst.
3 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde 2323 (2,165 puan) tarafından soruldu

381,836 soru

11,431,532 cevap

34,993 kullanıcı

...