0 oy
377 göst.
Aile kategorisinde (78 puan) tarafından

Merhabalar kızlar iyi gecelerrr, eşiniz hamilelikte bebeğe düşkünlüğünü belli ediyor mu? Karnınızı sevip konuşuyor mu merak ediyorum. Eşim ben elini alıp karnıma koymadıkça tekmesini hissetmek için bir şey yapmıyor :(

35 Cevaplar

0 oy
(846 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Aynı postu bende açmıştım burda çok tanıdık geldi:D 

Merak etme canım çocuk doğunca heeeeppppsi bitiyor.

Zorla koyardım elini karnıma bak aşkım tekme attı bak nasıl kipirdiyor acaba ne yapıyor içerde izle dokun falan... Tamam ben huylaniyorum dokunmam der giderdi kendi kendime konuşurdum hep bebeğimle. Şimdi 4 aylık oldu doğduk doğduğu günden beri oğlum da oğlum aşırı düşkün.  Onlar biz kadınlar gibi hassas olmuyor doğduktan sonra baba olduklarını anlıyor. Tabi arada istisna olanlar çıkıyor illa ki 
-Reklam-
+1 oy
(1,925 puan) tarafından
Benim eşimde hamileyken öyleydi hatta ultrasonda bakmaya gidince ben bakmicam bana göstermeyin çok çirkin bişey diyodu ürperyorum diyodu. Şimdi o kadar düşkünki çocuğun üzerine titriyo, o da babayı ağzından düşürmüyo bir birine çok düşkünler. Ben olmasam çocuk beni aramaz ama babası olmasa gelene kadar ağzından babayı düşürmüyor.
(78 puan) tarafından
Çok şükür, inşallah bizim de öyle olur, benim de eşim  doktordan utanıyorum ben girmeyeyim diyip ultrasonda girmiyor
(1,925 puan) tarafından
Erkekler böyleya benim eşim gibileride her şeyden çok etkilenyor yapcak bişey yok. Erkekler eline alınca baba olyolar malum taşımadığı için
+1 oy
tarafından
Erkek bebeği kucağına almadığı sürece çok idrak edemiyor ne olduğunu kucağına aldıktan sonra birakamiyor
(78 puan) tarafından
İnşallahh ♥️
0 oy
(40 puan) tarafından
Merhaba babalar kucagına aldımı baba oldugunu anlar vede copu baba sever sever sonra anneye atar çocuğu :)) 
(78 puan) tarafından
Doğru, babalık sonradan öğrenilen bir şey sonuçta ama insan ilgi bekliyor işte
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Benim eşimde öyleydi özellikle yata yattigimizda sarıl.elini.karnima.koyucam derdim ama hiç kendisi hiç karnimo sevme.opme konuşma falan yapmadı yaniii 
(78 puan) tarafından
Aynı bizzzzz
0 oy
tarafından

Bir keresinde yataktan hızlı kalktım diye uykudan fırladı bebeğin beli kırıldı dedi :D

Bir keresinde şimşek çakıyor diye beni uykudan uyandırıp bebegimize zarar vermez dimi dedi 

(78 puan) tarafından
Çok iyiyimişş
(5,272 puan) tarafından
Yok artık
0 oy
tarafından
3 cocuk doģurdum bi kere bile elini atıp sevmedi ama doģduktan sonra çok seviyo çocuklarįnı 
(78 puan) tarafından
İnşallahh doğduktan sonra öyle olur bizim de
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Çok düşkündü gelir gider yoklardi elini karnıma koyup da seslenince icimde  dört dönerdi hele de büyük kızım eşim isten gelip de sesini duyunca çocuğun hali tavrı değişiyordu halada öyle ")) ama bazı erkekler korkuyor o kadar düşkün olmasına rağmen eşim mesela benim hamile halimden Hep korkmuştur kendi içinde bir çocuk olması dusuncesi onu resmen çıldırtiyo 
(78 puan) tarafından
Ahahahahahah inanın çok güldüm. Kendi içinde bir çocuk olması düşüncesi çıldırtıyor demenize  herkesin tavrı hali çok farklı tabii
(4,426 puan) tarafından
Öyle ama gerçekten ")) bazen beni kizdirinca dedim sende hamile kalda içinde çocuk oynasın inşllah diye acayip oluyo midesi falan bulanıyo ") bazı erkek kendime yedirip de bello edemez mesela o yüzdende dokunmak istemeyebilir bizim dna muzda  ki gibi her üç protein zincirinden biri analık değil ki bunlarin"D dümdüz baba işte "D
(78 puan) tarafından
Yaaa ahahahahahah çok doğruuuuu analığın zerresini bilemezler, karnına düştüğünden beri hormonlar hareketleniyorrr. Dediğiniz gibi bazıları kendine yediremiyor utanıyor sanırım
(4,426 puan) tarafından
Kesinlikle öyle canım o yüzden hiç  kafana takma bu seninle ya da gebeliginle alakalı bir durum asla değil tamamen kendi iç çatışmalarıyla alakalı herkes bir olmuyor ondan sebep sen kendı kıymetini daima bil kendi kendini yücelt ve bebeginide bu şekilde sev ve özgüvenli yetiştir gerisinide şiit gitsin ")
0 oy
(2,610 puan) tarafından

Benim eşimin elin sürekli karnımda :D arada dürtüyor hadi kızım diye

(78 puan) tarafından
Yaa ne güzell
(2,610 puan) tarafından
Canım babalar biraz daha geç babalık duygusunu hissedebilir çünkü hamilelikte her şeyi biz yaşıyoruz mesela benim eşimde hareketlerini dışarıdan hissedene kadar bana derdi sen kadar yaşayamıyorum henüz o duyguyu sonradan olacak herhalde falan derdi
(78 puan) tarafından
Çok doğru haklısınız tabii bir de hormonlar olunca her şeyi ekstra düşünüyoruz kafamıza takıyoruz sanırım onunla da ilgili
(2,610 puan) tarafından
Tabiki mesela ben eşime fazla alınıyorum sürekli ilgi bekliyorum fazla üstüne gidiyorum bazen uğraşıyorum o kadar nazımız olsun kolay süreç değil nede olsa:))
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Karnim yokken hic umursamazdi karnim büyümeye başladıkça bide bebegin hareketlerini gözüyle görmeye başladığında onemsemisti
(78 puan) tarafından
İlerleyen dönemlerde değişir belki bizim de
(1,334 puan) tarafından
Belki
0 oy
tarafından
Benim koca benden çok karnımı seviyordu valla bizim kızda babasının sesine tepki veriyordu. Şimdi 3 aylık oldu ve babaya düşkün. Babayla uyumayı seviyor babanin sesini duyunca gülüyor.  Bende anayım işte ☺️☺️☺️
(78 puan) tarafından
Yaa hahaha analar taş yermişş işte
tarafından
Valla ya. Uyumuyom yediriyom altını aliyom ama o babaci valla. Beni pek takmiyo sjsjsjsj... Kız çocuğu işte, babaya düşkün olur derlerdi ama bu kadar erken beklemiyordum ☺️☺️
(78 puan) tarafından
Bizim bebişimizin erkek, bana düşkün olmasını bekliyorum doğunca bakalım
tarafından
Erkek bebekler anacı oluyo şanslısın ☺️☺️.
Sağlıcakla kucağına al inşallah ❤️
(78 puan) tarafından
Amin inşallahhh, çok teşekkür ederim ♥️
0 oy
(551 puan) tarafından
Ben hissedemiyorum senin gibi dedi.. isteyerek de oldu aslında Rabbime şükürler olsun layık gördü. 

2 gün sonra gelecek. Oğlum 2 yaşına girdi kızımda 2 aylık bol bol sevgi bekliyorum babalarından, bakalım nasıl olacak ?
(78 puan) tarafından
Bol bol sevgi beklemek fıtratımızda var hem kendimiz için hem bebeklerimiz için. Rabbim herkesin istediğini versin inşallah
(551 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(1,736 puan) tarafından
2 hamileliğimdede yapmadı öyle bişey. Ben alıp elini koydum hep, kıpırdıyor diye. Ama bi doğdu sanki 9 ay heyecandan yerinde duramamış. Çok düşkün çocuklarına
(78 puan) tarafından
Ayyy inşallahhh bizim de öyle olur, ben de öyleyim elini alıp kendim koyuyorum
0 oy
(437 puan) tarafından
Bende hamileyken zorla karnımı sevdiriyordum sırf ben üzülüyorum diye bana karşi cokta ilgili degildi bebeğe karşıda oyle mesela bişey alınması gerek bebekle ilgi ne gerek var eskiden omu vardı diyordu simdi ayrılamıyor ne benden ne bebekten önceden takmazdı izinlerde yanıma bile gelmek istemezdi sen annende kal ben annemde kalim derdi simdi benim yanım senin yanın ayrılmak istemiyorum senden diyor aynı sekil bebegimizede oyle  5 dakika görmesin içi içine sığmıyor uyuyor uyandırmak istiyor 
0 oy
tarafından
Çok düşkün kızımız olcak 2 hafta sonra sürekli karnımı öpüyor, sarılıyor, kızla konuşuyor. Hamileliğin en başından beri böyleydi. İşe giderken hep karnımı sevip bu gün yorma anneni filan diye konuşur. Akşam geldiğinde de karnımı öpüp kızım baba geldi neler yaptınız bu gün diye onunla konuşmaya başlar. Ve gerçekten o da tepki verir eşim dokunduğunda. Bazen geceleri çok hareketli oluyor uyutmuyor, eşim karnıma dokunarak kızım az daha sabret vaktin de gel. Ama annenin şu an uyumaya ihtiyacı var o yüzden uslu durmalıyız şimdilik der. Uyurkende bir eli başımın altında diğeri de karnımda olur genelde. Kızımda babacı olcak büyük ihtimalle. Babasının sesini duyduğunda hareketleniyor resmen. Çok şükür çok hevesli. 
0 oy
(2,226 puan) tarafından
Hamilelikte çok değildi. Konuşurdu tekmesini falan görünce sevinirdi elini koyardı ama çok değildi 

Şimdi 2 aylık bitiyor yani bebek için 

Babalar öyle sanırım doğunca daha çok farkına varıyorlar 
0 oy
tarafından
Benim eşim karnıma düştüğünden itibaren sevip konisuyordu cenin di daha ama durmadı fıstık 2 aylikken
0 oy
(1,235 puan) tarafından
Evet karnimi severdi surekli gelecege dair olan yapardi bsyler alirdi kendikendine ve her dr gttigimde yanimda gelip bnmle dr odasina girerdi dogumdada yanimda oldu simdide acayip düşkün 
0 oy
tarafından
Bebek doğsun hele bi gör düşkün oluyorlar doğmadan anlamazlar 
0 oy
(2,092 puan) tarafından
Benimkide hicbisey yapmazdı hareket ettiği zaman görsün baksın diye canım çıkardı o kafasını telden kaldirmazdi doğdu doğunca sever ilgilenir dedim yalandan iki sever eder ne ilgisi var ne biseyi kendime çocuk yapmışım sadece Allah bildiği gibi yapsın.....

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 140 göst.
7 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Baloglum45 (162 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 396 göst.
28 Nisan 2021 Aile kategorisinde Younitygirl (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 108 göst.
1 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 718 göst.