0 oy
870 göst.
Diğer kategorisinde (279 puan) tarafından
Kizlar ben hiç cimri degilimdir tüm komşular bilir ondan yüz bulmuşlar zaten resmen iyi niyetimi kullaniyorlar karşı komşum sürekli sepet sepet kiyafet getiriyor makinem saatlerce çalişiyor bozacak en sonunda yağ un şeker patates çamaşir suyu şampuan her gün ama hergün birşy istiyor bizimde halimiz oratada zengin degiliz kocasiyla kocam ayni maaşi aliyor eşimde kiziyor verme artik bilerek yapiyor diyor az önce geldi bu saatte kiyafet getirmiş en son eşim geldi bu saatte bizi rahatsiz etmeyin yatacaz dedi suratini astı gitti bir gun dahi birsey istemedim ondan artik kapımı bile açmiycam 

33 Cevaplar

0 oy
(4,102 puan) tarafından
Ay inanilar  gibi değil insanda utanma olur ay eşinede yazık günah verme canim bu krizde millet zar zor kendi karnını doyuryor
(279 puan) tarafından
Vermiycem artık süpürge bile istiyor herşeyini bozmuş sıra benimkilere gelmiş
-Reklam-
0 oy
(4,860 puan) tarafından
Kendi makinesi mi yok niye sana getiriyo ki Allah allaaaah ne kadar ayıp defalarca aynı şeyi yapmasi
(279 puan) tarafından
Aylardir bozuk diyor tüm mahalle bikti sobasi var süpürgemle soba borusunu süpürmuş bilmiyordum bir actim hersey yüzume püskürdü temizlememiş bile
(4,860 puan) tarafından
Ayy kız verme bir daha bırak arkandan mi konuşur laf mı eder boşver ne yaparsa yapsın sen kötü ol verme malını gitsin yenisini alsin yazık değil mi sana eşine bı süpürge almaya kalksan 2 binden aşağı değil artık boşver verme veremem artık de
(279 puan) tarafından
Yok kesinlikle vermiycem gerekirse küssün annesi bir mahalle ötede ondan istesin kapiyi acmiycam
(4,860 puan) tarafından
Kuserse kussun aman boşver zaten kıt kanaat geciniloyor artık gitsin alsın kendine ayıp bu kadarda olmaz
0 oy
(13,566 puan) tarafından

Yardımlaşmayı coooook severim.

Amaaaa kullanıldığımi hissettiğim anda isterse babam olsun asla yapmam.
Sende yapma
(279 puan) tarafından
Bende inanın ne olsa veririm ama bu çok fazla birde bu saatte gelmiş utanmadan eşim cok erken kalkiyor hayatta akşam makineyi çalistirmam elimde yikar milletten istemem
(13,566 puan) tarafından
Tersle kız  
Eşimden azar isitiyorum yapamam falan de kuserae kussun demekki menfaat için gelip gidiyordu dersin
(279 puan) tarafından
Aynen zaten artik bir süre gelmez utanir gelirsede vermem
(44 puan) tarafından
Aynen bende çok severim ama ne zaman keriz yerine koyulduğumu anladım o an çekerim elimi ayagimi
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Fazla yüz vermişsin canım. Bu devirde olurmmu.oyle sey
(279 puan) tarafından
Herşeyi çay bardagiyla istiyor direk kapima geliyor dayanamiyorum ama artik kapiyi dahi açmiycam
(1,072 puan) tarafından
Valla ben olsam birinde verirsem 2. Ye 3.ye bende de yok derim salarim. Sen yuzvermissin ayı ya gelmiş yapmış kapıya resmen
0 oy
tarafından
Ohhhh iyi demiş eşin bugüne kadar senin demediğin hata
(279 puan) tarafından
Bu saatte hic gelmedi ama surekli kendini acındiriyor bugun eşim soyleyince kendime geldim artik bende kesinlikle musade etmiycem iyi niyet bu kadar kullanilmaz
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Yani makinesi mi yok sebep ne hoş bozuk olsa bile böyle yapılmaz da merak ettim neden getiriyor. Esin iyi yapmış 
(279 puan) tarafından
Makinesi aylardir bozuk almiyor kiyamiyorlar birsey almaya süpürgeyi mahallede sirayla herkesten istiyor herkes bikmiş
(1,284 puan) tarafından
Bosver o zmn uzak durun. Resmen kullaniyor mileti.. ya cnm alakasız olacak ama merak ediyorum o gorumcen nasil bebegine bakiyor mu guzelce :/
(279 puan) tarafından
O görümcem insan falan degil yakınıma taşındı arada gidip geliyorum bebegiyle ilgileniyorum çok tatli bebek görümcem eskisi gibi degil ama kiziyla artik daha iyi
(1,284 puan) tarafından
Aman cnm bebege guzel baksin da  yazık çok üzülüyorum ben bebeklere ya
0 oy
tarafından
Kız bı kapıyı kontrol et yardımlaşma derneği, karagün dostu falan mı yazıyo acaba ☺️☺️☺️
tarafından
Hahahaha :))))
(279 puan) tarafından
Karşimda market var bilerek yapiyor açmayacagim artik
tarafından
Kız mahallenin del.isi sen misin verme valla bı şampuan olmuş kaç lira de :)).  Eşinin dediği gibi bilerek yapıyor bence ve oldukça arsız belli ki. Veremem bizde ay sonunu zor getiriyoruz de. Çamaşırlarını da makinası yoksa elinde yikasin. Eskiden makina mi vardı ☺️☺️☺️
(279 puan) tarafından
Aynen ben hep iyi niyetliyim ama artik oyle olmayacagim beni kullanıyor buna müsade etmem artik
tarafından
Yok yok akıllı ol anam devir tasarruf devri. İyi niyet te bir yere kadar. Bir daha geldiğinde Maymun artık gözünü açtı bu kapıdan sana ekmek çıkmaz de gönder :)
0 oy
(888 puan) tarafından
Bu zamana kadar mesafe koymadığını kabahat.  Hiçbiri ile samimi değilim insani iyilikten sogutuyorlar benimde vardı böyle bitane onun yüzünden hepsine mesafeli yim
(279 puan) tarafından
Market karşimizda gelip gelip istiyor en son market veresiye vermiyor mu niye oradan almiyorsun dedim surat asti yine ama utanmiyor yine geliyor artik kapiyi acmiycam
(888 puan) tarafından
Açmayın yani ne arsız mis
0 oy
(3,275 puan) tarafından
Millette nasıl bir yüzsüzlük var yaa ben tasinali 2yilim olacak daha bitanesin kapısını çalıp birşey istemedim 

Eski komşum dan da çok sayılıdir aldığım şeyleri de geri iade ederdim şaşırıyorum bu tarz insanlara
(279 puan) tarafından
Bende böyle birsey yok yani
0 oy
(1,288 puan) tarafından
Aynı beni anlatmışsın ama ben kestim iki yıl benden geçindi resmen en son kaç defa ona buna geldi yok dedim biraz durdu
(279 puan) tarafından
Çok kötu bir durum market karşimizda annesi ötede oturuyor yok illa ben valla biktim vermem artik iğne dahi olsa vermem
(1,288 puan) tarafından
Verme canm bunlar yüzsüz bizimde market karsida ama o bana geliyor beleş ya iki yıl hep acıdım diye verdım durumu yok sandım meğer kadının durumu benden iyi a dan z ye ne lazımsa benden istiyordu kestim
0 oy
(852 puan) tarafından
Hayir demesini bilmelisin
(279 puan) tarafından
Hayır demeyi öğrenmem gerek gerçdkten ailemden boyle gördum bizde öyledir komşu komşuya iyi olur eli bol olurlar ama artik boyleleri jcin asla birsey yapmam
(852 puan) tarafından
Canim o resmen sizden geçiniyor onun adı komşuluk değil..bir olur iki olur ayda bir bilemedin iki oyle saçmalık olur mu herkes ev gecindryo ne yüzsüz insanlar var yarabbim
(279 puan) tarafından
Vallahi yüzsüzlügün bu kadarini hiç görmedim utanmada çikin ben evinize taşinicam der yok bacım ben artik asla onunla muahattap olmam bitti yani
0 oy
(2,844 puan) tarafından
Malesef iyi niyetini suistimal ediyor sende kullandırma kendini 

Ama niye sana getiriyor kıyafetleri anlamdım 
(279 puan) tarafından
Çamaşiri bozukmuş çalişirkende küçuk diyordu
0 oy
(2,062 puan) tarafından
Ki sen ki kayamam nezdinde geberik gelin unvanını alan birisin❣️şaka bir yana da ayıp ya böyle zırt pırt şunu bu j istemek en iyisi. Birkaç kez kocan çıksın seni hasta diye anlatio.isyedikleri seyinde bulunmadığını ifade etsin
(279 puan) tarafından
Çok pis gaza geldim şuan asla müsade etmem artik
0 oy
(7,503 puan) tarafından
Ne yüz ve nede istediklerini 
(279 puan) tarafından
Asla bitti artik
0 oy
(1,405 puan) tarafından
oha çamaşır getirmek nedir be
(279 puan) tarafından
Makinasi bozukmuş mahalle bikti herkes gitsin istiyor sadece beni degil herkesi rahatsiz edip duruyor
(1,405 puan) tarafından
kabul etme canım
0 oy
tarafından
İyi niyetini su istimal eden, çıkarcı insanlardan nefret ederim. Bundan sonra ne isterse istesin yapma. Kuserse kussun konuşma gelip gitme.
(279 puan) tarafından
4 yildir komşuyuz birgün evine gitmedim gitmemde bu saatten sonra
0 oy
(1,642 puan) tarafından
Çamaşır makinesi mi yok gece gece insan rahatsız edilir mi marketin adresini şaşırdın heralde biz de ordan alıyoruz de 
(279 puan) tarafından
Makinesi bozuk aylardir almiyorlar mahalleden geçiniyor kadin başkalari soyleyince anladim
0 oy
(1,048 puan) tarafından
kz acma kapiyi ne hali varsa gorsun one oyle camasir yikamaya getirmek ne demek elektrikteki zam ortada yuhhh yani 
(279 puan) tarafından
Evet yok vermem artik
0 oy
(881 puan) tarafından
Tövbeler olsun yarabbi ne değişik insanlar var ya tavrını koy kuzum açma kapını yüz de kalmamış onda edepde nasılsa yıkıyor sesi çıkmıyor diye abartmış o birazcık bi kez de sen götür çamaşırları ona bakalim napacak
(279 puan) tarafından
Makinesi bozukmuş ama artik asla iğne dahi vermem bitti yani
(881 puan) tarafından
Aman elinde yapsın yapacağını daha hiç böyle komşum olmadı
(279 puan) tarafından
Allah korusun olmasinda vermeyin birseyinizi alişiyorlar
0 oy
(881 puan) tarafından
Komşuya kızan mal sahibi olurmuş.. diye bi söz var boşver tersle gitsin alsın bence amaan ay sen yaşamışsın ben can sıktım burda .
(279 puan) tarafından
Kimseye anlatamadim bir sis varsiniz valla yoksa çatlıycam gerçekten iyi ki varsiniz
(881 puan) tarafından
Yaaa sende sizlerde iyiki varsınız kuzum bende kimseye anlatamadiklarimi buraya yazıyorum burda bi aile gibiyiz bence :)
(279 puan) tarafından
Evet anneme bile anlatamadigim şeyleri paylasiyorum yoksa çatlarim vallahi
(881 puan) tarafından
Aynı aynı amaan söyle gitsin burda herkes fikrini söylüyor konuşuluyor insana ıyi geliyor:)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 211 göst.
18 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde uldgdml (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 596 göst.
0 oy
3 cevap 285 göst.
10 Mayıs 2022 Aile kategorisinde 38 (252 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 290 göst.
31 Mart 2024 Diğer kategorisinde Yenibiri12 (10 puan) tarafından soruldu