0 oy
803 göst.
Aile kategorisinde (1,777 puan) tarafından

Adem, Nagihan ve Semanın hakkını yediklerini düşünüyorum:'( Adem çocuk çok üzüldü ya hak eden kesinlikle ademdi

22 Cevaplar

+5 oy
(230 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Hic kaçırmadan izleyen ben  keşke izlemeseydim..parkularda uyudu..millet savaşırken o sevgili tartışmalarıyla ugrasiyodu .son zamanlarda hep yattı zaten ...aşırı sinir oldum 
(1,371 puan) tarafından
Batuhan oy alamadı hadi ademi niye hiç ettiler.  O zaman sistem değişssin  . Biz şirinlik yapanı mı survivor şampiyonu yapar olduk herkes yapar şirinlik
(1,964 puan) tarafından
Başından beri planlı canım ya. Nisa diyor ya siz uyuduğum da kizmadiniz kafana gore takıl dediniz diye acun öyle demedim falan kivirmaya çalışıyor. Başka yarışmacı olsa neler neler demezdi.
(230 puan) tarafından
Boşu boşuna 6 ay kendileri i yirtilar...dokunmazlik kazanicaz diye..anlamıyorum.ki nisa nasıl o kadar çok oy.potasinyeli olabilir...yada oy verenler nasıl neye göre vermiş merak ediyorum.hak etti diyen ne yaptı hak etti açıklasalar..
(1,371 puan) tarafından
Dürüstlüğü ve saflığı ile hakemin survivor ekstra var y onu bi dinleseniz  nisayı haklı çıkarmak için neler diyorlar performans iyi olmasa bile saflığa dürüstlüğe gibiler kavgaya girmemeye bakıyoinsanlar diyorlar
(230 puan) tarafından
O zaman evde yaşasınlar biri bizi gözetliyor gibi yarışması laf karakterine oy verelim..
-Reklam-
+1 oy
(12,494 puan) tarafından
Hiç şaşırmadım resmen kurgu izledik bu sene 
(1,777 puan) tarafından
Bencede, kadın şampiyon olacaksa keşke nagihan olsaydı
(12,494 puan) tarafından
Aynen ya kadın bütün herşeyini veriyordu
+1 oy
(2,701 puan) tarafından
En son dudak büzüp yalandan mıymıy ağlıyor du ne ara şampiyon oldu de. Lirmiş bunlar :D 
(1,777 puan) tarafından
Çocuk takipçileri oy attı hep ndmdk
(1,964 puan) tarafından
Acun babası sen uyu keyfine bak ben seni şampiyon yapıcam demiş :)) Batuhanı linç etmek için mektup yazıp yollayan Acun nisaya uyuduğunda istediğini yap kafana göre takıl demiş
+1 oy
(2,889 puan) tarafından
Vallaha ben çok sevindim 

Yalan olmasın 
(1,777 puan) tarafından
Hep uyudu oyunlarda, parkurlarda ağladı, hiç hak etmedi
(2,889 puan) tarafından
Ne yazık ki kadının düşmanı her zaman gene kadın
(230 puan) tarafından
Bunun dusmanlikla.alakasi yok..ňagihani karakterini hiç sevmem.ama o kazansaydi üzülmezdim..orası yarışma programı ..uyucam diye yarışmaya birini şampiyon yapmak nedir.. sema olsaydı Ayşe olsaydı..tek kadın nisa mi kaldi
(1,777 puan) tarafından
Düşmanlık değil canım Nagihan kaç kere sakatlandı, sema, Ayşe nerdeyse 5/5 yaptı, nisa ağlıyordu, oyun sırasında uyuyordu tv de görüyorduk hak etmedi sadece onu diyoruz, Evrim olsaydı bile olurdu ama nisa olmadı
(2,889 puan) tarafından
Buna halk karar verdi
iyi ki Nisa kazandı
Bence haketti
+1 oy
(186 puan) tarafından
O kadar haklısın ki evrim bile daha çok mücadele etti en azından miy miy değildi delikanlı kizdi turabiyi de sevmezdim ama sonuna kadar all star olmayı hak etti adam performans anlamında şov yaptı o kadar iyi kadın varken Nisa mi gerçekten yazık ya aklım almıyor
(1,777 puan) tarafından
Kadın olacak dediler bare Nagihan olsaydı yada Sema sevinirdim, nisa nedir
(186 puan) tarafından
Kadn olmasini yıllardır bende istedim ama kadin olacak diye hak etmeyen biri olmasj çok saçma oldu
+1 oy
tarafından
Kaç sene sonra 1 kadın şampiyon olması beni çok sevindirdi halk karar veriyor halk nisanın yanındaydı 

Gurur duydum ademde çok iyi bir yarışmacıydı oda çok hak ediyor du 
(1,777 puan) tarafından
Kadın olsaydı tamam ama Nagihan yada sema olsaydı hak ettiler derdim, onlar daha güçlüydü
0 oy
(830 puan) tarafından
Elendiyse cokk sevindim ayyy şimdiye kadar baya izledim ama en iticisi bu kızdı umarım bir daha gelmez 
(1,777 puan) tarafından
Kız şampiyon oldu
tarafından
Şampiyon oldu ne elenmesi
(830 puan) tarafından
Ayyy şuan üzüldüm ya :/// en haketmeyen sinsi yılan
(1,777 puan) tarafından
Adem bütün oyunlarda 5/5 attı şampiyon olamadı şaka gibi
0 oy
(2,366 puan) tarafından
İnanmıyorum ya nisanın kazandığına kazanabildigine djdjjd
(1,777 puan) tarafından
Ademin hakkiydi kesinlikle, sırf kadın şampiyon çıksın diye diye o malı şampiyon yaptılar, olsaydı bare Nagihan olsaydı
0 oy
tarafından
Anaaamm nisa mii sampiyon olduuu  

(1,777 puan) tarafından
Heee şaka gibi ya, nagihanin hakkiydi bence, ve ademin
tarafından
Mallar yaaa valla mallar
0 oy
tarafından
Haketti veya etmedi aldi ama
(1,777 puan) tarafından
Almasaydı iyiydi sjsjs kesinlikle performansa bakarsak Nagihan yada sema hak etmişti
0 oy
(594 puan) tarafından
Haketmedi ama ben sevindim şahsen onun kadar heyecanlı gurur verici vala 
(1,777 puan) tarafından
Nagihan olsaydı sevinirdim
(594 puan) tarafından
Vala onu da sevmiyorum canım o da cok itici
0 oy
tarafından
Ademdense nişanın alması daha iyi oldu 
(1,777 puan) tarafından
Nisa yılan yılan
0 oy
(606 puan) tarafından
Hak etmedi vallahi neresi Survivor hı seviyorjm nisayi.ama.survivor a yakışmıyor 
(1,777 puan) tarafından
Adem olmalıydı
0 oy
(13,030 puan) tarafından
Kesinlikle hiç haketmedi 
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Bn sevindim başardı valla aferin kıza 
(1,777 puan) tarafından
Kadın şampiyon dediler ya kuzum, çocuk sms cileri özellikle onu bu güne getirdi, kadın olacaktır olsaydı Nagihan yada sema olsun isterdim çok daha güçlüydü, nisa uyuyordu yarışırken
0 oy
(1,235 puan) tarafından
Hic sorma yaa  hayret ediyom valla nisa ne yaa sans eseri bugune geldi bide tutturdular kafin yarsmaci kadin yarsmaci sampiuon olsun kirkyilda bi denk geldi oda nisaya vurdu zaten hic sevmiyom ama ne demisler para parayi ceker
0 oy
(4,276 puan) tarafından
Hiç mi hiç haketmedi kesinliklikle yazık gerçekten adem sonuna kadar hakediyordu yazık çok yazık ogedayla sevgili diye ogedayin fanları saldırdı ama gel gör ki yarın birgün tekmeyi yiyince anlar ogeday uyuyan saygısız bi kere bilr dokunulmazlık alamayan birini nasıl şampiyon yaparlar bi ladin şampiyon olması gerekiyorsa o nisa değildi yaa 
(1,777 puan) tarafından
Nagihan daha çok hak ediyordu yada sema, en ufagindan evrim
(4,276 puan) tarafından
Kesinlikle nisa survivor değildi hiç mi hiç haketmedi
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Sonuna kadar katılıyorum.  Sistem değişmedikçe  daha çok hak etmyeen insanlar birinci olur cemalcan gibi. Ya Batuhan Ayşe  özelikle Adem. Erkeklere bişe fark atan nagihan  sema seda Atakan saymakla bitmiyor neredeyse Nisa hariç hepsşdicwm 
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Bir kadın şampiyon olmasını çok isterdim ama hak eden emek veren helal olsun diyebileceğim bir kadın şampiyon olmasını isterdim. Arkasına aldıklarına güvenip sağa sola yuvarlanan köşelerde uyuyan labali bir insanın olmasını istemezdim. Yalandan sağa sola kafalar atıp dikkatleri üzerine çeken her oyun 3 kez sakatlanan birini istemezdim. Başından beri belliydi kurgu geldi. Batuhanin olmasını isterdim bu sene. Nisaya kadar olmasını istediğim 15 kişi sayabilirim daha çok emek veren.  Yazık oldu diğer yarışmacıların emeklerine bu sene Acunda düştü gözümden bilinçli bazı yarışmacıları karalama çalışması yaptı. Olan diğer kadınların emeklerine oldu. İkinci defa hak etmeyen birinin şampiyon olduğunu gördüm. İstedikleri kadar kupayı versinler bu sene boş geçmiş gibi gözümde nisanın acun babası uyuduğunda bile istediğini yap demiş zaten Elbette onu yapardı şampiyon 
0 oy
(1,223 puan) tarafından
Tamam sayginlik hayranlik karakter vs de olmali ama bu program bi yarisma, ve başarı uzerine kurulmus degil mi yani performansi digerlerine nazaran dusuk olan birinin basariliymis gibi sampiyonluga gitmesi kurgu mu desem kitleden mi kaynakli desem bilemedim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 103 göst.
15 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selimbebek (942 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 123 göst.
15 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Ece0935 (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 330 göst.
26 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Meleknazz (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 142 göst.
18 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Kezban94 (415 puan) tarafından soruldu

380,157 soru

11,380,570 cevap

34,871 kullanıcı