0 oy
116 göst.
Diğer kategorisinde (198 puan) tarafından
Kızlar bebeklerinizi geceleri kaç ayydan itibaren sırt üstü yatirdiniz acaba benimki 8 ayı bitiyor yatakta takla atıyor geceleri bazen yüz üstü bile buluyorum korkuyorumda sırt üstü yatarken de kusar diye korkuyorum yan yatrmaya çalışıyorum amma olmuyor sizlere sorayım dedim belki rahatlarim şimdiden tşk ederim 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından

Sen istersen sabaha kadar başında bekle sırt üstü yatır o fırsat bulunca yine dönecek benim oğlum akşam başı yanımda yatıyor sabah ayakları ağzımda uyanıyoruz zaten 6 ayi geçtikten sonra çok risk kalmiyor

image

(198 puan) tarafından
Aynen öyle ama insan korkuyor yine tşk ederim sağolun böyle şeyler bı nevi rahatlatiyor
tarafından
Rica ederim korkacak bisey yok büyüdükçe her hareketi gibi yatmasıda değişecek canım biz öyle kaldıkmı
-Reklam-
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Benimki yatağında şekil değiştiriyor ama sürekli yuz ustu yatmak istiyor .Nasıl rahat ediyorlarsa ole yatıyorlar canim sen ne kadar düzgün yatirirsan yatir
0 oy
(2,358 puan) tarafından
Benimki de 8 aylık kafasına göre oraya buraya dönüyor canım. Ne yaparsan yap yine de istediği yine dönüyor. Zaten Allah korusun tehlikeli bir durumda kendini çevirir yani. Artık çok tehlikeli olduğunu düşünmüyorum.
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Yastık kullanma beşiğin süngerinin altına ysstık koyup eğim yapabilirsin çk korkun vrsa ama hiç gerek yok annesi maşallah o kendini kurtarmış
0 oy
tarafından
Sırt üstü uyuması en güvenilir uyuma şeklidir. Ani bebek ölümleri yan yatarken olur. Bebeğinizi yan yatırdığınızda yemek borosu kapanıyor ve kustuğunda boğuluyor. Kızım 17 aylık doğdurğından beri sırt üstü yatırıyorm kendi dönmediği aürece 
0 oy
tarafından
Doğduğundan beri ...
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Sal canım artık kontrol edemezsin 292738292 sekılde uyuyacak
0 oy
(426 puan) tarafından
Canım bebeğim dönmeyi öğrendikten sonra istediği şekilde yatmaya başladı. 
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Doğdu doğalı sırt üstü yatıyor bebeğim sen nasıl yatiriyordun anlamadım 7 aylık şuan sağa sola dönerek uyumaya başladı bacağının birini atıyor artık büyüdüler kafalarını kaldırıyorlar bir sorun olmaz 
0 oy
(241 puan) tarafından
Benimki 5 aylıktan beri dört dönüyo yatakta ilk başlarda ben de korkuyordum ama artık 8 aylık kendilerini kurtarabiliyorlar korkmayın rahatça uyuyun :) 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 43 göst.
27 Mart 2024 Diğer kategorisinde Fatma Nur (53 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 77 göst.
24 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anne-bebek (761 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 62 göst.
8 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fadik63 (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 51 göst.
14 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Meleniko (696 puan) tarafından soruldu

380,332 soru

11,387,937 cevap

34,891 kullanıcı

...