0 oy
75 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (761 puan) tarafından
Kızlar böbreğim de değil biraz üstü ama feci ağrıyor düşünün ki uykumdan defalarca kez uyandım şuan bu ağrı için. Tam sırtta değil tam böbrek de değil nedir bu ben anlamadım. 21 haftalık hamileyim korkuyorum acaba bebekle alakalı bir durum mu? 

6 Cevaplar

0 oy
(731 puan) tarafından
Benim de o şekilde bir ağrım olmuştu belimi bile doğrultamamıştım tam böbrek yakınlarında daha sonra tahlil yaptı doktorum çok idrar yolu enfeksiyonun var bundan kaynaklı demişti toz gibi bir içecek verdi! Gece yatmadan önce iç ve yat içtikten sonra sabaha kadar lavaboya gitme demişti onu kullandıktan sonra rahatlamıştım
(761 puan) tarafından
Zaten dün o kadar çok enfeksiyonum vardı ki afedersin kaç kere altıma kaçırdım akşama doğru biraz rahatladı yanmam falan. Ama geceden beri de bu ağrı başladı. Sabaha kadar nasıl dayanicam bilmiyorum şimdi beraberinde mide bulantısı da başladı
(731 puan) tarafından
Sen bence hemen doktoruna görün benim ki aşırı ilerlemiş o yüzden o kısıma vurmuş ağrısı bir an önce kurtulmaz isen daha da şiddetleniyor o ağrı
(761 puan) tarafından
Sana cevap verdikten sonra baktım yok olacak gibi değil acile gittim baya baya yüksek idrar enfeksiyonum ama paroldan başka da birşey verilmiyor. Akşam serum verildi geçti ama bır saattir yine tuttu. Kaşe verildi bir tane de gece iç deniliyor. Ben bu acıya nasıl dayanacagim ya
(731 puan) tarafından
Kendimden bildiğim için direk enfeksiyon olayı geldi zaten aklıma
(761 puan) tarafından
Ne yazikki öyle hem enfeksiyon hemde böbrekte büyüme var geçer inşAllah
-Reklam-
0 oy
(547 puan) tarafından
Hamileyken gebeliğe bağlı bendede ayni şikayetler vardı böbrek büyümesi yaşamıştım istersen bi ürolojiye görün canım 
(761 puan) tarafından
Enfeksiyon dedi doktor da bilmiyorum ki zaten iki üç yildir hep bu sorunu çekiyorum ama bu kadar ilerlememisti. Şuan dayanamıyorum ne randevu var ne birşey
(547 puan) tarafından
Anladım canım yaşadığım için çok iyi biliyorum gerçekten bazen dayaikmicak gibi oluyor Allah yardımcın olsun
(761 puan) tarafından
Amin amin Allah razı olsun
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Aynı şeyi bende yaşadım 29 haftalıkken ben doğum sancısı sandım o kadar dayanılmazdı acile gittim baya arastirdılar önce taş düsürüyosun dediler sonra tahlil çıkınca sağ yan ağrısı dediler az su içmeye bağlı hemde enfeksiyon baya serum falan taktılar doğrulamıyodum bile 5 günde falan geçti bence hemen git acile git gide siddetleniyo çünkü 
(761 puan) tarafından
Bende doğum sancısı diye korktum haftam da erken gittim serum rahatlattı ama şuan yine başladı ya beş gün bu ağrı nasıl çekilir
(1,125 puan) tarafından
Ben belimi doğrultamyodum ne yemek yiyebiliyodum nede kalkabiliyodum
(761 puan) tarafından
Bende öyleyim dünden beri 4 serum aldım ama etkisi geçince mahvoluyorum
(1,125 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım çok iyi anlıyorum seni.
Ne dediler peki hastanede ?
0 oy
(581 puan) tarafından
Bebek büyüdükçe kaburgalar ic ice giriyor sanki baskı yapıyor sırta kemik agrısına sebeb oluyor canım bebişte iyice yerleşiyor yerini büyütüyor ben doguma kadar cektim agrı her tarafım ağrıyordu 
(761 puan) tarafından
Öyle bir ağrı değildi ya gittim zaten gece enfeksiyondan mis ama nasıl geçecek bilmiyorum
0 oy
(1,236 puan) tarafından
Büyük ihtimal enfeksiyon var Bi idrar kan ver 
(761 puan) tarafından
Evet normalde en yüksek 0-5 arası benimki 70 çıktı ve dayanilabilir gibi değil ya
(1,236 puan) tarafından
Bende de oldu canım ürolojiye gittim en son enfeksiyon için ilaç verdi geçti şükür boşuna aylarca çektim
(761 puan) tarafından
Bende böbrek büyümesi de varmış üroloji baktı ilaç verdi ama açık doktoru ilaç yazdı diye vermediler
0 oy
(1,027 puan) tarafından
Benim doğum doktorum bakmıştı böbrekte genişleme var bolca su iç demişti içtim hergün ne kadar sıklıkla içersem geçti geri canım
(761 puan) tarafından
Bende bugün ultrason çektirdim büyüme varmış sadece su mu geçiriyor

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 81 göst.
21 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gunes1997 (3,244 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 83 göst.
26 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Meltem 123 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 66 göst.
0 oy
1 cevap 89 göst.
24 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,949 soru

11,374,174 cevap

34,857 kullanıcı

...