0 oy
243 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (985 puan) tarafından
Kızlar oğluma normalde bepantol kullanıyordum geçen eczaneye gittim 70 lira dedi ama adam sudocrem çok daha uygun ve daha iyi dedi bu defa bunu aldım kızlar bu sudocrem nasıl birşey işe yarıyor mu ? 

İçeriğinde herhangi kötü birsey var mı ? 

18 Cevaplar

+1 oy
tarafından
İki cocugumda onu kullandım. Hala evimden eksik etmem. Bana göre en iyisi o. Anında geçiriyor.
(985 puan) tarafından
Sağolun teşekkür ediyorum
-Reklam-
0 oy
(881 puan) tarafından
Çok çok iyi bi krem pişige ıyi geliyo küçük bi kutuda olması lazım büyük kutu pahalı diye biliyorum 
(985 puan) tarafından
Evet bir küçük bir büyük boyu vardı.  Teşekkür ediyorum cevap için
0 oy
tarafından
Aslında etkili ve tercih edilen bir krem ama içeriğini araştırmadım hiç. Bepantolün kaç gramı 70 TL canım. Bak 105 TL aldım geçen 100 gr en büyük olanını her değiştirmede kullanmama rağmen üç ay gidiyor sen de büyük boy alabilirsin
(985 puan) tarafından
Bepantol 30 gram galiba en küçüğü olsa gerek
tarafından
Allahallah niye o kadar pahalı ki internetten fiyatlarına baktım 100 gr 95 ila 110 arası değişiyor canım istersen farklı eczaneye sor 30 gramı da 40 lira falan eczacı biraz yüksek söylemiş sanırım
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Bende Bepanthol kullanıyorum geçen sudocrem aldım baya memnun kaldım ikiside evde duruyor. 
(985 puan) tarafından
Öyle mi teşekkür ediyorum
(1,964 puan) tarafından
Sudocrem daha yoğun olduğu için daha uzun gidecek gibi görünüyor birde ben koltuk altı falan hafif kızarsın hemen sürdüm hemen geçirdi
(985 puan) tarafından
Adamda öyle dedi o daha uzun süre gidiyor dedi
0 oy
(1,065 puan) tarafından
1 saatte piiiği geçiriyor her bezde sürmüyorum ama hafif bir peöbelik fark edersem çoook minik sürerim koltuk altı ve boynuna sürdüğüm de oldu bire bir valla bundan iyisini kullanmadım
(985 puan) tarafından
Öyle mi bende bebeğim daha pişik olmadan sürerim pişik kremini daha kötüleşmesin diye
(1,065 puan) tarafından
Sudokrem biraz yoğun olduğu için gözenek tıkama ihtimali çok fazlaymış pişik olmadan kullanımı önerilmiyor sık kullanımda krem kendisi popoda pişik yapabiliyormuş nefes alımı engellediği için sadece hafif kızarıklık ve pişikler için uygun her bezde değil de sadece geceleri çok az da sürebilirsin normalde bepanthol ya da sebamed kullanabilirsin bunlar pişik önleyici sudokrem pişik giderici
(7,444 puan) tarafından
Valla 11,5 aylık her alt açmada sürüyorum doğduğundan beri hiç öyle bişey olmadı ya
(1,065 puan) tarafından
Doğrudur canım ben okuduğumu bildiğimi söylüyorum sadece :)
(7,444 puan) tarafından
Doğrudur bende tecrübe ettiğimi yazdım sadece :)
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Sudocrem çok daha iyi ya ama ben genelde hamaten yazdırıyorum 2 3 kutu genelde onu kullanıyorum Pişik için daha hızlı fayda ediyor bizde 
(985 puan) tarafından
Oğluma hametanı birkere yüzünde kullandım bilmeden alerji oldu . Onun için başka kremler kullanıyorum
0 oy
tarafından
1 sudocrem 2 kantron yağı çok iyi ikisi de kesinlikle 
(985 puan) tarafından
Teşekkür ederim
tarafından
Rica ederim inşallah hiç ihtiyaç duymazsınız çok üzülüyorum bebeklere pişik çok kötü gerçekten
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Hametan mavi olandan kullanıyorum sudocrem kötü değil ama hametan bize dha iyi geldi
(985 puan) tarafından
Hametanı birkere kullandım oğlumda yüzüne sürdüm alerji yapmıştı onun için kullanamıyorum
(7,768 puan) tarafından
Popo ayrı yüz ayrı kız popoda bizde tek sürüşte geçiriyor
0 oy
(1,572 puan) tarafından
Oğlum bebekken içeriği bana temiz gelmemişti hiç kullanmadım, içeriğini araştır bence
0 oy
(547 puan) tarafından
Kızıma ilk doğduğu günden itibaren (şimdi 3 yaşında) sudocrem kullanıyorum. Çokta memnunum,hiç bir zararını görmedim.. ikinci bebeğimi 2 hafta sonra Allah'ın izniyle kucağıma alacağım ve ona da kullanacağım inşallah 
0 oy
tarafından
Valla kizim 9 aylik her altini degistirmemde zeytinyag sürüyorum 1 kere bile pisigi gecin poposu kizarmadi bille maddi sıkintilardan bir cok kez farkli bez almak zorunda kaldik ona ragmen olmadi 
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Ben doğduğundan beri kullanıyorum problem yaşamadım
0 oy
tarafından
İçeriği kötü diye duymuştum var ama çok yağlı ve sürümü zor diye kullanmadım hiç. Bepanthol ve incia güzel.bence.
0 oy
(3,663 puan) tarafından
Bende onu kullanıyorum hep gayet iyi 
0 oy
(1,097 puan) tarafından
Sudocream kullandım oğlumda da. Kızıma da onu aldım. Çok daha uzun süre kullanırson. Bud apahalı ama çok uzun gidiyor
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Kuzu arko krem al sur ya.iyi geliyor 10 tl olmus gerçi oda.
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Bepantol hiç yaramadı bize sudocrem anında etki ediyor 
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Doğduğundan beri kullanıyorum her alt açmada hatta şimdi ikinci bebeğime hamileyim yine kullancam çok memnunuz

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 296 göst.
23 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Sermir (309 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 426 göst.
19 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,784 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 383 göst.
30 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Fatmacelik01 (333 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 153 göst.
5 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,330 puan) tarafından soruldu

378,380 soru

11,325,774 cevap

34,778 kullanıcı

...