0 oy
296 göst.
Diğer kategorisinde (311 puan) tarafından
Kizlar benim karşı komsumun şarj aleti bozulmuş tam 3 aydır benden alıp kullaniyo geride getirmiyo her seferinde 3gun onda kaliyo istemesem kendi getirip bırakmıyor ssadece şarj değil tuz şeker yumurta patates elektrikli ev aletleri ve aldığını asla geri vermiyo televizyonu çocuk kırmış eşi almam demiş şarjı çocuk bozmuş almam demiş bende onların kiracisiyim bugün yine istedi bende eşim işe götürdü dedim belki anlamıştır ama içimde rahat etmedi yalan dedim diye ama sürekli istiyo vermiyor bozulsa ben napicam benmi haksizim

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Vallahi haklısın bulmuş senin gibi birini sırtından geçiniyor umarım anlamıştır birdaha dq istemez inşallah 
(311 puan) tarafından
İnşallah istemez gerçekten bıktım
-Reklam-
0 oy
(5,353 puan) tarafından
Ben ortak kullanmayı sevmem ya hadi bir iki verdin de aylarca olur mu ya 
(311 puan) tarafından
Ya canım vallahi aylardir böyle durumuda kötü degilki sürekli geziyo gittiği yerden bir şarj alip gelebilir
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Tovbeee millet işin yolunu iyi bulmuş vallaha insan istemeye utanir iyi yapmişin bacim bir deel iki deel onla mi ugraşican gerekirse kapiyi acma gormedim de duymadim de bizimkide bozuldu de ne rahat insanlar var pes valla kocana sozun gecmiyoda komşuyami eziyetin 
(311 puan) tarafından
Vallahi öyle az önce istedi vermedim 10 dk önce kızı kapıyı çaldı içerden baktım kızı bende açmadım bu kadar yüzsuzler bide kaç gündür hastayım sürekli kapı calmasindan rahat yatamiyorum
(2,687 puan) tarafından
Diyemiyoruz iste bacim.ne gelip duruyon yav ayip denen bisey var yuzsuzluk artik diye bi desek rahata ercez de
0 oy
(2,011 puan) tarafından
valla boylelerine tepkini gistermesen iyice abartiyorlar.icin rahat olsn boşver
(311 puan) tarafından
Sağol canım ufak ufak uzaklasticam kendimden artik
0 oy
(2,373 puan) tarafından
Bakkal dükkanı mi senin evin ? Ne o öyle fazla yüz verme kiracisisin diye o senden bir gün olsun kira almamazlik ediyor mu yok günü gününe bekler sende yok de bozuldu De ama o yüzü senden bulmuş gene gelir 
(311 puan) tarafından
Tabiki canım kıra birgün gecikse gelirler ama ufak ufak uzaklasticam kendimden
0 oy
(6,375 puan) tarafından
Bence sen bir şarj aleti al hediye et uygun fiyatlı 
(311 puan) tarafından
Aynen canım öyle soyliyim o zaman gelmez heralde bı daha
(3,716 puan) tarafından
Çok mantıklı alırım ve kiradan düşerim ki ona bir ders olsun :)
(311 puan) tarafından
Ay vallahi doğru söyledin bu benim nasıl aklıma gelmedi en güzeli bı daha kapıdan geçerken ses bile yapmaz:))
(3,716 puan) tarafından
Atalarımız boşa hiç laf söylememiş. Dinsizin hakkından gelmek için imansız olmak gerekiyor. Eğer o seni kullanmaya çalışıp çak.allık yapıyorsa sen de onu onun silahı ile vur. Yazık değil mi şimdi orijinal şarj aleti ne kadar? Bir de ev sahibi.
(311 puan) tarafından
Aynen öyle canım çokta pahalı
0 oy
(684 puan) tarafından
Verme eskm götürdü benimkini de çocuk bozdu de vermek zorhnda değilsin bı şarj aleti çakması bile 100 lira nerdeyse 
(311 puan) tarafından
Aynen canım zaten bugün senin dediğin gibi söyledim eşim aldı götürdü benimkinde çocuk kafasını koparmış bozmuş dedim
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Geç bile kalmışsın 
(311 puan) tarafından
Aynen öyle oldu ama bundan sonra yok diycem çünkü benden geçen tuz istedi bende de azdı yarısını verdim yine dedim yetermi bendede az ver dedim alt katimizdada bakkal var bana dediki bakkala bilerek göndermiyor um çok pahalıya veriyo eşim işten akşam gelince yarın markete gideriz şok oldum o dank etti dedim bu beni kullaniyo
0 oy
tarafından
Bir kere alıştılar mi herşeyi istiyorlar o yüzden kimseye samimi olmuyorum özellikle komşularla
(311 puan) tarafından
Bende samimi olmamaya özen gösteriyorum ama yine de geliyor annesi ayrı kızi ayrı annesinden 10dk sonrada kızı kapıyı çaldı o ne istiycekti bilmiyorum içerden baktım kızı açmadım kapiyi
0 oy
(8,336 puan) tarafından
Evi komple ver bence.. 

İyi yapmışsın hiçte üzülme için rahat olsun 
(311 puan) tarafından
Bencede evi komple vermezsem yetmez galiba
0 oy
(496 puan) tarafından
Onun sana yaptıklarını sende ona yap ondan iste,
(311 puan) tarafından
Canım bu seferde yüz bulur daha çok ister
0 oy
tarafından
Çok geç kalmışsın 2 3 istemede kesecektin ayağını 
(311 puan) tarafından
Belkide haklısın canim

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 383 göst.
30 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Fatmacelik01 (333 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 444 göst.
19 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,972 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 244 göst.
1 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tomurcuksss... (985 puan) tarafından soruldu
0 oy
60 cevap 975 göst.
8 Mart 2022 Diğer kategorisinde Guldnz124 (159 puan) tarafından soruldu

380,248 soru

11,384,488 cevap

34,884 kullanıcı

...