0 oy
515 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar ev hanımıyım çalışmıyorum ama banka kartı almak istiyorum olur mu nasıl olur neler yapmam gerekiyor bilgisi olan var mı acaba 

Nereye baş vurmam gerek  şartları neler ücretli mı 

Bana bilgi verebilir misiniz 

26 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende var internet alışverişi için aldım 
tarafından
Bende internet alış verişi için almak istiyorum
-Reklam-
0 oy
(7,324 puan) tarafından

Normal para kartımı cnm dedin o ise herhangi bi bankaya git şöyle para kartı istiyorum diye hemen çıkartıyorlar eline veriyorlar ücretsiz  bnm var para biriktirim diye ama birikmiyo:D

tarafından
Ahahah niye kız valla bende duramam harcarım
0 oy
tarafından
Benim var ama daha önce çalışıyordum diye çikardim şuan ev hanimiyim bence kart çikarmak istediğin bankanin müşteri temsilcisini ara sana daha detayli bilgi verecektir
tarafından
Ara canım müşteri temsilcisini seni daha detaylı yönlendirir aklında soru işaretide kalmaz
tarafından
Aynen öyle yapayım haklsın çok sağol ama ben bankaya gitmeden almam kart demi sadece telefon üzerinden olmuyor
tarafından
Bankaya gidersin bilgilerini verirsin onlar kartı ptt aracılığıyla eve gönderiyorlar.
tarafından
Hmm analdim canım çok sağol gerçekten çok yardımcı oldun bana
tarafından
Rica ederim
0 oy
(486 puan) tarafından
Herhangi bir banka gidiyorsun senin adına kart verecekler 15 gün içinde.  Herhangi bir ücret vermiyorsun. 
tarafından
Benim adına banka hesabı da açılacak demi
(486 puan) tarafından
Tabiki ama herhangi bu sorun almıyor istersen kartını kullanırsın istersen kulanmazsın
0 oy
tarafından
Ücretsiz..herhangi bir bankaya git kimliğinle git birkaç güne geliyor kart yada hangi bankadan istiyorsan onun uygulamasından müşteri olmak istiyorum diye başvur online siteleri var ordan da oluyor
tarafından
Aaa internet üzerinden da mı olur
tarafından
Mesela benim iki tane var iş bank ve denizbank sitenin önünde denizbank var diye aldım onu..mobil indirdim müşteri olmak istiyorum dedim bilgiler istedi başvurdum 1 haftaya grldi evrak imzalıyorsun gelince o kadar
tarafından
Iş bankası da olur demi
tarafından
Olur cnm bir dene
0 oy
(710 puan) tarafından
Kuzum ben 1 sene önce sosyal yardima basvuru yaptım bankaya yatırdılar adıma gittim o zaman kart verdiler 1 senedir kullnymrm bankaya gitcen bankamatik karti basvurusu yapcan canm
tarafından
Analdim canım yaa çok sağol bi çok kişi yazmış çok teşekkür ederim
0 oy
(667 puan) tarafından
Ücretsiz ama çok uğraştırıyo bankalar açmıyo sadece çalışanlar için şubeden açıyorlar çalışmıyanlar için mobil bankacılık üzerinden açın diyolar kaç tane banka gezdiysem mobil bankacılıkta zor uğraştım uğraştım yapamadım en son enpara saolsun adamlar kapıma kadat geldi öyle hallettim aldım bendd canım
tarafından
Allah ALLAH niye senin bu kadar zor oldu ki
(667 puan) tarafından
Bu virüs sonrası herşey dijital bankacılığa döndüğü için artık banka görevlileri uğraşmıyo mobil üzerinden açın deyip hep yolladılar bende anlamadım
tarafından
Kız benimde iyle kolayıma gider kim gidecek bankaya
(667 puan) tarafından
İşte mobildende uğraştım olmadı kimliği okutuyorum sonra yüz taraması yapıyo kabul etmiyo ondan sonra tekrar başa en son işte enparaya başvuru yaptım adam kapıya geldi işlemleri kapıda yaptı aldım kartı:D
tarafından
Hmm anladım canım benim inşallah ben kolay alırım istediğim bankadan
0 oy
tarafından
Bende garanti var garantinin uygulamasını indir yada başka da olur bilgilerini gir görüntülü görüşme ile hemen açıyorlar 
tarafından
Analdim canım çok sağol teşekkür ederim görüntülü de konuşuyorlar demi
tarafından
Tabi 2 dk sürüyor zaten rica ederim canım
0 oy
(3,674 puan) tarafından
Var Canım netten alışveriş yaparken kullanıyorum hangi bankadan çıkarmak istiyorsan git bankaya kart çıkarmak istiyorum de hemen çıkartıyorlar çok basit
tarafından
Yaa anladım canım çok sağol teşekkür ederim:)))
0 oy
tarafından
Banka kartı almak için çalışmaya gerek yok ki cnm. Ben ev hanımıyım şuan ve 4 banka kartım var :)))
tarafından
Ooo Çok iyi valla hangi bankalar
tarafından
Ziraat Bankası
İş Bankası
Vakıfbank
Garanti Bankası
tarafından
Hey maşallah :D
tarafından
Evett
0 oy
(22 puan) tarafından
Bir ay önce bankadan istedim aynı gün verdi poanım yüksek olmasına ramen  anaylanmadı alış veriş için istemiştim onaylanmayınca bende aradım geri iptal ettirdim  çalışiyor olmak lazımmış dendi ev hanımı olduğu için onaylanmadı  saçma çalışmaya biliriz paramızla alışveriş yapcaz neyapcaklarsa işi  saçmalık
tarafından
Bi sürü kişi yazdı bana şimdi öyle bisey olmamalı yaa başka bankaya baş vur
0 oy
(7,986 puan) tarafından
Bende çalışmıyorum eşim hep diyo sana çıkaracam istemiyorum diyorum
tarafından
Niye kız benim eşim diyor ne yapacan kendimkini vereyim dedi bende yok bana ait olsun istiyorum dedim
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Ücretsiz canım istediğin bankaya gidip banka kartı çıkartmak istediğini söyleyebilirsin. Eve gelen bankalar da var ben internetten başvurmuştum Finansbank enpara için bankaya gitmeme gerek kalmadı 
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Herhangi bir bankaya gidip adına hesap açıp ekspres kart alırsan orada hemen hesabına tanımlayıp kartı veriyorlar üstüne ismim yazsın dersen de bir hafta flaan sonra evine yollarlar benim ziraatte hesabim var o hesabıma bağlıca karton var internet alışverişi para çekme yatırma için kullanıyorum sürekli 
tarafından
Hee isim için beklemem lazım yani
(4,426 puan) tarafından
Ayenn canım isimsiz al bir şey olmaz ben senelerdir kullanıyorum
0 oy
tarafından
Evet alınıyor benimde var 
0 oy
(1,486 puan) tarafından
Benimde var ama bekarken çalıştığım kart halen kullanıyorum 
0 oy
tarafından
Bende var alabilirsin 
0 oy
(355 puan) tarafından
banka hesabı açmana gerek yok internet alışverişi yapmak istiyor san. papara kartı al heryerde geçiyor.

Google la papara hesabı aç yaz sonra kartı eve gönderiyor lar
0 oy
tarafından
Esin sana kendi kartı üzerinden ek kart çıkartsın canım
tarafından
Eşim öyle ne kadar param var görür mu peki  ortak olmuyor demi
tarafından
Kendi kartı üzerinden cikarttirirsa görür canım mesela eşinin kartının limiti 5 bin ek kartla 2 bin tlsini sen harciycan diyelim ki gideni kalanı gorur
tarafından
O zaman olmaz :D
tarafından
Heee tamam o zaman canım;)
0 oy
(27,369 puan) tarafından

Kullanıyorum o illa çalışan kullanacak diye birseu yok istediğin bankaya git verirler

tarafından
Tamm canım çok sağol

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 257 göst.
0 oy
4 cevap 132 göst.
12 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Meleksss (4,705 puan) tarafından soruldu
0 oy
54 cevap 868 göst.
1 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Nyx880 (23 puan) tarafından soruldu
0 oy