+3 oy
871 göst.
Aile kategorisinde (79 puan) tarafından
Kızlar konu su eltimle aramiz soguktu yeni bir ay once falan duzeldi gecen durum paylaştım kızımın arkada duvardaki tabloyu görmüş bu benim düğünümde hediye geldi diye kayinvalisemlere söylemiş istemis bugun kayinpederim aradi tablo bahane esinle abisinin arasini acicak kizim ben sana alicam aynisindan dedi bende gerek yok baba sorun değil ben getirmedim bilmiyordum bilsem almazdım dedim gurbetteyiz kargolayali dedim gerek yok gelirken getiri dedi ama sinir oldum siz olsanız naparsiniz bu arada dugunleriizin arasi iki ay benim evim once serildi kayinvalidemdeydi gelen hediyeler eşime annesi vermiş o da bilmiyormus diger tabloyu sa onlara vermiş getiren kisi yakını hatırı vardr dedim kayinpederi benim arkadaşım geturdi kizim ayni tablo dedi sadece deseni farklı 

31 Cevaplar

0 oy
(12,930 puan) tarafından
Ver canım belli ki canı kavga istiyor alsın tabloyu o er ya da geç kavga çıkartacak başka bir şey bulur karekteri onu gösteriyor en azından herkes huzursuzluğun sebebinin o olduğunu görsün başka zaman başka bir şeyde aynısını yaparsa bu sefer mesafe koyarsın 
-Reklam-
0 oy
(564 puan) tarafından
Evet gerçekten problem çıkarmak için istemiş ver gitsin onun tablosuna mı kaldın canım. O 3 senenin üstüne utanmadan istediyse. Yerinde olsam kargoyla yollardım
0 oy
(1,666 puan) tarafından
Pes ya insan istemeye utanır. Gören de Picasso nun tablosu sanar 
0 oy
(3,003 puan) tarafından
Ne tablosuymuş ki canım slsın tepe tepe kullansın
0 oy
tarafından
Kiz tabloyu cok merk ettm koysana buraya
0 oy
(4,961 puan) tarafından
İz bırak yolla gitsin
0 oy
(228 puan) tarafından
Canım benim eltim de ben evliyken kayananamin bana aldığı halıyı tutup evine götürmüş niyw ki kaynanam. Bana 3 tane ona 2tane almış diye ben evelndigimde 8 yıldır evliydi ben dedim neden aldin dedi bana kayannam 8 yıl önce 2 tane yapmış sana 3 tane yapmış dedi aldı götürdü ve kayannam buna sesini çıkarmadi ben dedim 8 yıl önceki davayı şimdi mi yapıyorsun bana dönüp dedi 8 yıl değil 80 yıllık davayı yine yaparım dedi ne diyim bacım böyleleri kendi başını yesin inşallahhhhhhh kibirleri hasetleri kendi basinda patlasın inşallahhhhhhh aminnn
0 oy
(5,818 puan) tarafından
Ben o elti olsam varya ölsemm isteyememm benn. Bizde hatır diye birşey var Bi tablonun lafı olmaz yani. Bi tablo kazanır ama Bi dost kaybeder 
0 oy
(14,428 puan) tarafından

Münasip bi yerine girer inş,yolla gitsin yada (girsin) 

:angel:

0 oy
(1,414 puan) tarafından
Evinin adresini öğrenir kargolar içine de not bırakırdım ben dünyalıklara önem vermem bunlarla ortam germeye çalışma tınımda olmaz.! yazardım.. Sonra da bnm için öyle biri asla olmazdı..
0 oy
(1,316 puan) tarafından
Sende bana gelen tabloyu getirirsin artık derdim bende !

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 602 göst.
27 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Kizlarimmmm21 (1,313 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 704 göst.
24 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 623 göst.
8 Ekim 2021 Aile kategorisinde Annelerrr (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 438 göst.
31 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde 1234ts (108 puan) tarafından soruldu

379,101 soru

11,348,094 cevap

34,813 kullanıcı