+3 oy
870 göst.
Aile kategorisinde (79 puan) tarafından
Kızlar konu su eltimle aramiz soguktu yeni bir ay once falan duzeldi gecen durum paylaştım kızımın arkada duvardaki tabloyu görmüş bu benim düğünümde hediye geldi diye kayinvalisemlere söylemiş istemis bugun kayinpederim aradi tablo bahane esinle abisinin arasini acicak kizim ben sana alicam aynisindan dedi bende gerek yok baba sorun değil ben getirmedim bilmiyordum bilsem almazdım dedim gurbetteyiz kargolayali dedim gerek yok gelirken getiri dedi ama sinir oldum siz olsanız naparsiniz bu arada dugunleriizin arasi iki ay benim evim once serildi kayinvalidemdeydi gelen hediyeler eşime annesi vermiş o da bilmiyormus diger tabloyu sa onlara vermiş getiren kisi yakını hatırı vardr dedim kayinpederi benim arkadaşım geturdi kizim ayni tablo dedi sadece deseni farklı 

31 Cevaplar

+3 oy
tarafından
vay arkadas ne yüzü yirtik insanlar var. insan utanir da isteyemez. ama madem kayinpederin arkadasi getirmis. ben olsam unuttum getirmeyi deyip getirmezdim. ne sinir bozucu ya. aranizi duzeltmissiniz  fotolarda arka plani inceleyecek kadar kiskanc. bence aranizi tekrar bozun ki su durumdan sonra gorusmeyin bence
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ben olsam onu yolladıktan sonra oraya güzel bir şey alırım eskisi çöpte yenisi duvarımda diye story atardım
0 oy
(27,307 puan) tarafından

Vay anasını ne bencil insanlar var

(79 puan) tarafından
Bencillik mi art niyet mi çözemedim vala ayni boyuttaki tablo 3 yıl olmus soylemenin istemenin mantigi ne ki
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Ver gitsin aman. Dert etme tatlı canını üzme böyle şeyler için. 
(79 puan) tarafından
Yok canım zaten vericem durdurmam tabloyu bi tablo ama boye yapması canımı sıktı süreli bi kavga cikarma sogukluk pesinde art niyet aramayim diyorum engel olamiyirum kendime
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Ne kindar geçimsiz bencil bi insan
0 oy
(916 puan) tarafından
Keşke hiç düzelmeseydiii
0 oy
tarafından
Yuhhh benim eltim benim düğünde gelen o kadar şık kaseler tabaklar vardı hepsini aldı annesine götürdü kendisi kullandı hemde bana sormadan üstelik benim elti biliyordu ona rağmen birşey demedim ben
(1,948 puan) tarafından
Kız niye demiyorsun seninki de haksızlık olmuş, niye sana gelen kaseyi tabağı alsın götürsün kullansın. Üstelik annesine vermiş. Ne hakla.
tarafından
Almış götürmüş ben sonradan fark ettim üstünden 3 ay geçmiş söylesem ne olacak annesi yaşadığımız şehirde de değil
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Ben olsam hemen kargolardım 
0 oy
tarafından
Biri benim birşeyimi alıp getirmediğinde çekiniyorum ben karşısı kırılır mı diye istemeye. Ne insanlar var be. 
0 oy
tarafından
Oda , ondaki tabloyu versin o zaman bu kadar biliyorsa
0 oy
tarafından
Ayyy eltinin hayatı çok yolunda kendine dert arıyor galiba 
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Oyle bile olsa istemem ben gerek yok
0 oy
(4,665 puan) tarafından
Aynı şeyler geldi başıma çiçek meselesi 10 yıllık evliyim 5 parmağını geçmez yanlarına gitmem komşu gibide yakınız 
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Aman ver gitsin ne laf ettireceksin. Hatta kargola karşı  odemeli olarak alsinlar
0 oy
(13,570 puan) tarafından
Peeeeeeehhhh delirmiş kız millet 
0 oy
(370 puan) tarafından
Tabloyu merak ettim 
0 oy
(11,217 puan) tarafından
ayy dgl tablo altin olsa knfini dusurmezdim bu kadar. cok seviyesz bir eltin varmis ben olsam hic durmam kargolardim icibe de soyle bir not yazardim. senin oldugunu bilsem degil evime asmak depoma bile  sokmazdim.
0 oy
(3,530 puan) tarafından
Kilit nokta kayınvaliden. Sana diyeceklerine yeni gelinlerine deselermiş kızım ondaki kalsın sana yenisini alalım, ben hediye ettim ona geri istemem diye. Bu böyle gider arkadaşım, çekinilen gelin hep o olacak, alttan alan hep sen olacaksın çok belli. 
0 oy
tarafından
Alıcı ödemeli gönder gitsin kargo parasını da versin alsın. Görgüsüzzz
0 oy
(3,140 puan) tarafından
Tamam oda seninkini yollasin o zaman 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 602 göst.
27 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Kizlarimmmm21 (1,313 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 703 göst.
24 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 619 göst.
8 Ekim 2021 Aile kategorisinde Annelerrr (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 436 göst.
31 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde 1234ts (108 puan) tarafından soruldu

377,334 soru

11,292,191 cevap

34,710 kullanıcı