0 oy
1,313 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi
Kızlar koca olacak mahlukat çocuk onu istiyo almıyo aldı bi baktım çocuk ağladı ısıtırmış yanağını bende kızdım çocuğu neye ıstırıyon diye bana vurdu tokat attı niye ıstırıyon demi ******** bide baba olacak görümcemde ıstırdı gelmiş bugün kızdım dedim onada telefon attı geri geldi gine vurdu sen kimsin karşımda konuşuyon diyo allah belasını versin pislik çocuğa bile sevgisi yok ****** ben kıyamıyorum adi nasıl bi yaratıksın geri gelmiş gözünü kör etmişim çocuğun toz kaçmıştı gözüne kanlanmış doktorada götürdüm toz kaçmış dedi damla verdi görümcem ne biliyo doktor damlatmayın dedi damlatma diyor yaa nasıl bi aile gözü geçer demi kızlar beddua ediyo görümcemin yanında bana 

26 Cevaplar

+2 oy
(446 puan) tarafından
Sana şiddet çocuğa şiddet ne bekliyorsun canım ?
(661 puan) tarafından
Aynen
-Reklam-
+1 oy
(311 puan) tarafından
Sende kocani ısır hoşuna gitti mi de
(311 puan) tarafından
Ağlanacak hallere gülüyoruz ne insanlar var yazık :D
tarafından
Ona geri öyle bir şey yapsam daha beter döver sen ne sanıyon onu yapmadığını koymaz bana çocuk onu ısırmış diye yapmış zaten
(311 puan) tarafından
Abini çağır size o sizdeyken ya da ailenize gittiğinizde yapın zaten aklı başına gelsin
(226 puan) tarafından
Allah yardımcısı olsun yorum cuk diye oturmuş gülmeden duramadimçok haklı bı yorum ama aynen yapbbence
tarafından
Herkese söyledim düzelir sabret diyolar sanki bizim hayatımız çok mu iyi diyolar bıktım artık gerçekten
0 oy
(1,995 puan) tarafından
bişey anlamadım  

kim kimi ısırıyo ne damlası ne gözü
tarafından
Babası ıstırdı oğlumu ağlattı gözüde kanlanmış toz kaçmış çocuğun doktora götürdüm damla verdi
(351 puan) tarafından
Kocası ile görümcesi bebeğini ısırıp ağlatmış üstüne bide kadını dövmüş kocası mikrop. Bebeğinde gözüne toz kaçmış doktor damla vermiş görümcesi çok bilmişlik yapıp damlattırmıyormuş kocası da onun aklına uyup izin vermemiş damlatmasına.
(1,995 puan) tarafından
ayy pislik ne diye ısırıyolar cocuğu ya canını yakıyolar bide hadi kocan pislik görümcen neyin kafasında
(2,072 puan) tarafından
Allah belalarını versin
0 oy
tarafından
Tovbeestafurullah tovbe 
0 oy
(351 puan) tarafından
Babası güya sevmiş mi oluyor ısırarak Ay sinir oluyorum şu bebeklerin canını acıtarak yalandan sevmelere
0 oy
(1,223 puan) tarafından
Doktor ne bilecek damlatmami diyo sende sana ne çocuk benim çocuğum degilmi ister damlatirim ister damlatmam l o güzel zekânı kendi çocuklarına sakla de sinir oldm şuan 
tarafından
Gözü kanlandı kör etmişim ben çocuğun gözünü öyle diyo herkese
0 oy
tarafından
Kız nıye ıstırdı dıyosun ısrarla tum cıddıyetımı kaybedıyorum okurken ısırdı desene, senın kocanı mahallede kopekler ısırsın el kadar cocugu ne ısırıyo
(1,170 puan) tarafından
Ay aynen ya
tarafından
Tam aradığım cevap iç sesim olup hepsini harfiyen yazmışsnz sağ olun.
0 oy
tarafından
Eşin çocuğunu mu ısırmış 
(2,671 puan) tarafından
Hem eşi hem gorumcesi isirmis cocugunu
tarafından
Öyle  bi yazmşsnz ki mina hanım  bi an Aşıları eksik zannettim :)
(2,671 puan) tarafından
Ha ha (◍•ᴗ•◍)❤ ayy ya valla sinirlenmissim farkında olmadan ne yazdığımı bendw bilmiyorum bebeği ısırmalarina sinir oldum
0 oy
(1,225 puan) tarafından
Ozur dilerim de esin ve gorumcen ne ki bebegi isiriyo akillarinda bi problemmi var
0 oy
(563 puan) tarafından
Ben sinir oldum şuan eksik akıllı mallar 
0 oy
(93 puan) tarafından
Cidden ben beddua etmem ama oyle bir dertleri olsun ki caresi tek sen ol canim . 
0 oy
tarafından
İsiran dişleri dökülsün , elleri kirilsin ins . Hepsi ruh hastası. Kaç kurtar çocuğa da sana da yazık mall mi bunlar ya tımarhane gibi Allah korusun yazık yavruya ya biz öpmeye kıyamıyoruz kopekkk nasıl ısırır 
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Ayy Allah'ım ya naisl kiyiyorlat ya beni oğlum ısırıyor nasıl canım yanıyor yani o daha bebek yazık günah değil mi belli ki eşin gorumceni çok dinliyor valla Rabbim yardımcın olsun inşallah canım eşin laftan anlamıyor ama onlar görmeden damla koy istersen yada kendi sütün varsa onuda damlatabilirain anne sütü şifa diyorlar bendw kucuukken yengemin sütünü gözüme çok damlatiyordum
0 oy
(1,308 puan) tarafından
O bebeğini isirirken o sabinin cani yanarken evde ne var ne yok geciremedinmi kafasına 
0 oy
(2,550 puan) tarafından
Bunlar oluyor ve sen halen bekliyorsun bravo çocuğuna bunu yapan sonra neler neler yapar 
0 oy
tarafından
Ay yeter ama. Koruyun çocuğunuzu.
0 oy
(2,417 puan) tarafından

Önceki hayatında köpekti  galiba benim gerizekalı kocamda ısırarak seviyo çocukları 10 sene oldu evleneli insanlığa geçiş yapamadı  kendini hala ****** zannediyoq:angry:

(2,417 puan) tarafından
Gorumcen olacak o mahlukatada şöyle birdaha gi kendi cinsinden olan  kardeşini ısırsın ben insan yavrusu doğurdum sizin giti ** değil dersin
tarafından
O kadar haklısınız ki bazı yerlerde kendimi gülmekten alamadım:)
0 oy
tarafından
Elaaaaa elaaaaaaa hani sen ailenin yanındaydın bosanıyordun niye ela
tarafından
Ailesi geldi annemgile yok çocuğunuz var yapmayın yazık akrabayız felan filan bende mecbur geldim yapmaz bir daha dediler ne bileceksin gelmez olaydım bir türlü kurtulamıyorum ki kene gibi yapıştı
tarafından
Babam da çocuğu ver onlara boşan dedi ben çocuğumsuz nasıl yapıyım
0 oy
(3,125 puan) tarafından
Eşin sana değer vermediği için görümce de aynısını sana yapıyot bu böyle devam eder. Çocuğu onlara bırakma ağladığı halde çocuğu ısırmak nedir ya nasıl kafadalar yani. Sözde biri baba diğeri hala 
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Bunlar ailecek isiriyor demekki. Bari anasi babasi bir uyari assalardi "dikkat isirabilir" diye ona göre evlenip evlenmeyecegine karar verirdin
(1,370 puan) tarafından
Aşıları tamdır inşallah

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 270 göst.
0 oy
20 cevap 679 göst.
3 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Zhlfrk (6,919 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 217 göst.
0 oy
27 cevap 858 göst.