+1 oy
807 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bugün kontrole gittim doktor ilk ultrason fotosunu verdi eve geldik yemek yedik kızım fotoyu yere atmış kaynanamda baktm aldı çöpe atmak üzereydi bilmiyo ne olduğunu anne dedim dur noldu dedi bak dedim burda torunun var ultrason resmi bu birden duygulandı oyy kurban olurum ona öptü resmi göğsüne soktu bu benim dedi doğana kadar bakıp bakıp öpücem dedi sonra eşim geldi çıkardı yine öptü şimdiden böyleysen dogunca nörücen dedim cok duygulandım ya

17 Cevaplar

+1 oy
(888 puan) tarafından
Bazı yorumlar ne garip kadın torununu sevse bi dert sevmese bi dert
tarafından
Katılıyorum sevse niye bu kdr bağlı sevmese niye sevmiyo torunu değilmi anlıyamadm
(888 puan) tarafından
Aynen
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Yaa ne güzel vallahi burda ilk defa böyle bir post gördüm Allah senden de ondan da razı olsun demekki iyi kaynanada varmış 
(941 puan) tarafından
Hulyas abla nasılsın ya kacgündür  yoksun
tarafından
Ayy ne güzel Allah razı olsun

Dilan iyiyim çok şükür kuzum Allah razı olsun sen nasılsın evet bizim burda sel oldu İnternet ve şebeke çekmiyorddu
(941 puan) tarafından
Bende iyim saolasın vlah kac gündür öyle merka ettim cok sükür iyisin cnm ♥️♥️
tarafından
Sağol canım benim çok teşekkür ederim ❤
(941 puan) tarafından
Rica ederim ablam benim♥️♥️
0 oy
(12,943 puan) tarafından
Kızını boyle sevmiyor mu 
(12,943 puan) tarafından
K.validem  de oğlum doğdu kızım üzülmesin diye oğlumu kızım.uyurken yada dedesiyle oynarken seviyor:)
tarafından
Kızımı yanında uyutur akşama kdr besler altını temizler hiç dibinden ayırmaz doğsada elifin yeri ayrı bende diyo
tarafından
Anam ben kızımın kaynanamla uyumasını istemem. Hiç güvenmiyorum ona. Memesini fln ahgzina verir o
tarafından
Yok cnm olurmu öyle şey
tarafından
Verdi valla benimki
0 oy
tarafından
Ay tuafima gitti yanlis anlamada
tarafından
Nasıl yani tuhaf
tarafından
Bi an almasi resmi gogsune sokmasi bana nor.al gelmedi yada ben gormedigime bi garibime gitti
tarafından
Benimde garibime gitti tabi ama daha doğmadan benimsemeside hoşuma gitti
0 oy
(311 puan) tarafından
Görmemişin torunu olmuş:D
tarafından
He kız görmemiş valla cocugu da olmamış şimdi evlatlık alıp büyüttüğü oglunun cocugu olucak 85şinde torun görcek
(311 puan) tarafından
O
Hayırlısı olsun canım
tarafından
Saol kuzum
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Bence her zMN kaynana yerini bilmeli doğunca sanki anası gibi davrancak sürekli kucağına almak isteicek gibi gibi şeyler aklıma geldi inşallah yanlış fusunuyorumdur ayrıca tabi güzel bisi yaptığı 
tarafından
Yok kaynanam kızlarımla oynarken bile izn ister benden anne diyom bana sorma belki yanlış anlarsın diyo onunki 85yasından sonra ilk defa babaanne olucak onun heyecanı
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Ne güzel maşallah kendi çocuğu olmamas haliyle evladının evladı ölucak ne kadar mutlu belkide buyuzden senide çok seviyor kimsesi yokken şimdi torunları gelini oldu ne güzel ya
tarafından
Aynn diyo siz olmasaydınız evlat almasaydm şimdi koca evde tek basıma kalmştm siz beni yalnızlıktan sessizlikten kurtardınız
0 oy
(17,703 puan) tarafından
Bende kötü bişi yaptı sandım ne kadar güzel babaneler var bizimki en küçüğüme çok düşkün o rahatsız ya damarı dardı anjiyo oldu diye halen üzülür Allah var ama ötekiler büyük diye pek şaapmıyo öper sarılır ama bebiş en çok tatlıymş :) 
tarafından
Benim kızları çok sever ama bu evlatlık oğlunun bebegi olcak diye daha Bi sevinçli iki günde Bi ne zamn doktora gitcen canın ne çekiyo aman kurban olim ağır bişi alma tembihleyip duruyo
(17,703 puan) tarafından
İnşallah devam eder böyle çok güzel
tarafından
İnşallah kuzım
0 oy
(39 puan) tarafından
Bı garip oldum ya ne güzel sevgi dolu olması torunlarıyla mutlu
tarafından
Aynn cnm cok şükür umdugumdan daha iyi çıktı
0 oy
(48,610 puan) tarafından
tontis.babanne ❤️ esin kendi ailesini bulmuş mu bende bunu merak ettim
tarafından
Ailesi Bi üst sokagımızda oturuyo ama görüşmüyor onlarla ailesi kaynanamn uzaktan akrabası
(48,610 puan) tarafından
aa cokta yakin
0 oy
(5,794 puan) tarafından

Başlıgı görünce olumsuz birşey cıkacak sandım sonra vay be ne kaynanalar varmış dedim :D

tarafından
Aynn baslık içeriği kıyamet bişeye benziyo
0 oy
(1,486 puan) tarafından
Maşallah canm Rabbım ağzınızın tadini bozmasin
0 oy
(230 puan) tarafından
Ne güzel valla..burda okuyorum aramadı cocugum doğdu bakmadı...hamileliğimde sevinmesi diye..böyle sahiplenen seven biri mutlu ediyo insani..herkez bir kulp bulmusta..güzel şeylere.alerjisu olmuş insanın..
tarafından
Aynn kuzum rabbim herkese hayırlı insanlar nasip etsin
0 oy
tarafından
Yaaa ne güzel kaynanam hiç benden ultrason resmini istemedi bakayım mı demedi 
tarafından
Sorma kız bnm de ilk kaynanam bırak ultrasonu doğunca bile gelmedi ********
0 oy
(7,935 puan) tarafından

Alsın kız boşver , demekki seviyor , değer veriyor sizlere ne güzel işte :)

tarafından
Bende verdim ertesi gün vefat eden eşinin resminin yanına sokusturmus
0 oy
(10,871 puan) tarafından
Ay ne güzel ya. Allah daim etsin insallah. Özelse her ulturason kagıdından 2 tane veriyorlar isteyince hem her ay sizde de olur kayınvalidende de. Kıyamam ya. 
tarafından
Devlette verdiler bize
0 oy
(3,612 puan) tarafından
Kaynananın dibi :) 
tarafından
Aynn cnm valla

İlgili sorular

+1 oy
22 cevap 724 göst.
25 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Bahar6565 (137 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 214 göst.
6 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Eylülünannesi (699 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 358 göst.
14 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Eda.. (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 408 göst.
3 Şubat 2024 Diğer kategorisinde siyahmezarinsahibi (1,091 puan) tarafından soruldu

378,954 soru

11,343,267 cevap

34,809 kullanıcı

...