+1 oy
1,344 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bir kaç posta cevap olarak yazmıştım önceden sorunlarımiz vardı ama düne kadar hiç sorunumuz yoktu Bayadır. Bugün bir sürü küfür etti arkadaşına laf söyledim diye omu dolduruyor yoksa seni dedim ve bana etmedik hakaret bırakmadı. Üstüne üstlük ben hiç küfür etmeyen birisiyim küfür sevmem kullanmam. Hayatımda hiç birine gerizekaa.limisin bile demişliyim yok sanırım bundan ötürü duyduğum küfürleri kaldırmayip sinir krizi geçirdim. Kriz esnasında üstümü başımı yirtmişim bilincim yerinde değildi o anı hatırlamıyorum bile tek hatırladığım şey o an bana tekme attı. 2 evladım var 4 senedir düzelir diye umduğum ilişkim bir kaç düzgün sonrası bozuk gidiyor. Aldığımız o eve bile "sen o eve layık değilsin" dedi annesinin yanında. "Hiç yakışmıyorsun" dedi. Ve sözleri o kadar dokundu ki içime daha sabah trendyoldan ev için avizeler bakıyordum şuan hiç bir şey içimde yok. Sanki her şey ayağımın altından kaydı gitti. Kavgayi sadece benimle etse anlarım aramadık kimse bırakmıyor kavgadan sonra herkesi arayıp eve çağırıyor gelip alın götürün diye. Eskiden bilenler bilir annem babam yok dedem ve babaannem büyüttü beni. Dedem öldükten sonra bu insanla evlendim. Amcamlarda vardı evin içinde şuan amcam yengem kuzenim ve babaannem bir göz odada yaşıyorlar köyde bir mutfak birde oturma odası ve banyo. İki bebeğimide alıp gideceğim Allah nasip ederse de tekrar ilçeye gelip bir ev tutup çalışırım yengem de çocuklarıma bakar çok iyi bir insan. Düşüncelerim bu yönde nasip ederse rabbim. İçim çok rahat arkadaşlar doğdum doğalı hiç vicdan azabı çekecek bir cümle kurmadım hiç vicdan azabı cekevek bir hareket yapmadım kimseye. Ama üzgünüm hayatımın hiç yolunda gitmemesine hayallerimin yıkılmasına heveslerimin kırılmasına çok üzgünüm. 

20 Cevaplar

0 oy
(4,889 puan) tarafından
Üzüldüm. Allsh hayırlı kapılar açsın 
tarafından
Hiç üzülme ölümden sonrasini düşünen rabbim elbette bundan sonrasını da düşünmüştür
-Reklam-
0 oy
(116 puan) tarafından
Çok üzldm ya ne diyeceğimi bilmyorm Allah hakknda hayırlısını nasip etsn csnm benm 
tarafından
Çok büyük hayallerim vardı benim. Her şeyimi kursağıma dizdi asla affetmicem. Hayatımda hiç şiddet görmemiş ben şiddet gördüm
0 oy
(2,116 puan) tarafından

:((( inşAllah bir gün nickin gerçek olur "hayat sana güler"

Hakkında hayırlısı neyse o olsun.

tarafından
Şuan çok duygusal bir şeyle vurdun beni çok teşekkür ederim eblet ölümden sonrasini düşünen rabbim ondan sonrasinida düşünür
0 oy
(88 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun en hayırlı kararı verirsin inşallah. 
tarafından
Amin gerçekten çok zor bir karar birinde kurtuluş var ama çok zor bir hayat var geçim sıkıntısı var çocuklar var nasıl yapıcam bilmiyorum korkuyorum terk ettikten sonra başıma gelecek olanlardan
(88 puan) tarafından
Şuan bnde yaşıyorum o korktuklarınızı ama diğer halimdense bu psikolojim daha iyi hayata daha umutla bakıyorum. Blki zorlncam bir kaç yıl ama geçicek diyorum.
0 oy
tarafından
Önemli olan insanlık işte. Elbette terk et sana şiddet uygulamış, var mı ötesi? Hatırladım sizi, ev paylaşıp linç yemiştiniz burada. Huzurun olmayınca neye yarar? İnşallah kurtulursunuz.
0 oy
(7,699 puan) tarafından
Hakkınızda hayırlısı olsun 
0 oy
(736 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun gerçekten üzüntünün derinden hissettim sen o eve layik olmasan nolur o sana layık olamamış insallah değerini çok geç olmadan anlar
0 oy
(13,841 puan) tarafından

Rabbim yardimcin olsun:(

0 oy
(4,961 puan) tarafından
O kişi jle gelmedin dünyaya canım kendini bağlama ssn böyle tek basinada güçlüsün ve akillisin Allah ona acısın 
0 oy
(91 puan) tarafından
Hersey yoluna girer en doğru karar senin için  de bu bence dediğiniz gibi biraz zorluk çekersiniz ama düzelir kimler neler yapıyor yaşıyor merak etmeyin Allah bir kapı açar sen bile şaşırır kalırsın iki çocuğun var hep onlar gelsin göz önüne hata yapmazsınız eşini de Allah ıslah etsin  tekrar düzen kurma şansı var ama nasıl tabi hakkınızda hayırlısı 
0 oy
tarafından
Hayvannn heriff sana yakistirmadigi ev kendine de nasip olmasın ins aglayanin mali gulene yaramaz kim bilir o ev için nelerden vazgeçtin neler yaptın sanki tek başına aldı. Dünya malı dünyada kalır boşver insanın huzuru olsun yeter ki ins bundan sonra çok çok  mutlu ve güzel bir hayatın olur. Allah çok güzel kapılar açsın sana ve yavrularına. 
0 oy
tarafından
Nazara mı geldiniz acaba.  Çok üzüldüm canım 
0 oy
tarafından
Hicbirsey senden önemli degil
0 oy
(15,838 puan) tarafından

Ayyy üzüldüm inanki yeni ev almamismiydinizzz:'(

0 oy
(2,576 puan) tarafından
Cokk üzüldüm.Bu renkli kişiliğinin altında neler yatiyomus meğer.

Derler ya gülüşü güzel olanın acısı çok olurmuş 

Hakkında hayırlısı olsun inşallah...
0 oy
tarafından
Kocanı Allah'a havale ediyorum 
0 oy
tarafından
üzüldüm canım . Bir kaç gün sakinleş sonrasında ne yapacağına karar ver.Sakin kafayla pilan yap haraket et.

Öfke gelir göz kararır, Öfke gider yüz kızarır. Bakalım eşim sakinleşinve ne diyecek. 
0 oy
(7,935 puan) tarafından

Çok üzüldüm canım :( .Hakkında hayırlısı olsun , bahtın yolun açık olsun

0 oy
tarafından
Hakkında hayırlısı olsun 
0 oy
(396 puan) tarafından
Nazara geldin bence sen. Geçenlerde ev postu açtığında ahaaa dedim çekti şimdi tüm nazarı üstüne.. 

Hakkında hayırlısı olsun ama ani karar verme bence sakinleş iyice ondan sonra karar ver 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 726 göst.
13 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 454 göst.
+1 oy
16 cevap 467 göst.
26 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,976 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 433 göst.
1 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Asyahatunnn (481 puan) tarafından soruldu

381,809 soru

11,430,595 cevap

34,990 kullanıcı

...