0 oy
335 göst.
Diğer kategorisinde (866 puan) tarafından
3 gündür mahvoldu oğlum boğaz enfeksiyonu ağzı yara oldu hep damar yolu bulamadılar mahvettiler çocuğumu, kusmayı önlemek için iğne yaptılar anca onca ilaç verdiler bir çıkıyor Bi iniyor ateşi çok halsiz mızmız yüzü vucudu hep döküntü olmaya başladı, bişide yiyemiyor napacam ya ağzı yara diye yemek de yiyemiyor perişan oldu daha ne kader sürecek 

9 Cevaplar

0 oy
(226 puan) tarafından
İki gece ateş var kesinlikle hemde çok ateş yanına bez alıp hiç uyumucan malesef yaşıyorum şuan ucuncugece düşüyor ates o da ilaçla düşüyor ilacı vermezsen çıkıyor  Allah hardimcimiz olsun perişan olduk biz yarı çocuk lar ayri
(226 puan) tarafından
Yemek sadece çorba oda iki cu kaşık yerse şükür allaha
tarafından
kardiyoloji ye gidin bi  bacım
(866 puan) tarafından
Sabah zorla 2 kaşık yedirdim çorba ilaç içsin diye.
tarafından
Benim oglanda bişey yemiyor du ateşi düşünce kendine geldi toparladı çok şükür şimdi biraz yiyor
-Reklam-
0 oy
(799 puan) tarafından
Canim bizde oyleyiz gece 1gibi fitil koymustum simdi yine uyandi atesi cikmis sadece sirtinda boynunda basinda var ayaklar eller buz gibi hicbisey yemiyor ilaclar ishal etti kusmamiz bizimde igneyle durdu ilii dus aldir oda biraz rahtlatiyo ins bugun son bulur die dua ediyorum ha bide biri yazmisti kuru dut kaynat soguyunca icir enfeksiyonu geciriyomus ben simdi yaotim ins iyi gelir
(866 puan) tarafından
Bnde komşunun bahçesinden kara dut aldm süzdim 1 2 kaşık içirdim zorla, ishalimz yok, çorba yaptım yemiyor ki ilaç vereyim bide vucudu da döküntümmü sivilce gbi şeyler çıkmaya başladı
(799 puan) tarafından
Bizdede oyle canim yuksek atesten dedi o dokuntuler korkma sonrdan soyulacak gunes yanigi gibi muhallebi tarzi seyler yap pirinc unu ishalede iyi zorlada olsa onu yedirebildim ben kefir icirdimnbirazda
(866 puan) tarafından
Çok geçmiş olsn valla çok zor
0 oy
(4,390 puan) tarafından
Rabbim şafi ismiyle şifa versin 
(866 puan) tarafından
Amin inşallah
(866 puan) tarafından
Amin cnam
0 oy
tarafından

image

bacım böyle mi çoçugun bizimkide agzı yara vücüdu böyleydi sürekli uyku halinde 15 gündür çekiyor duk 5 gğn evde ateş düşürücü verdik geçiyo tekrar çıkıyo ateşi acile geldik viral enfeksiyon dediler test sonuçlarının çıkmasını beklediler 5 gğn viral enfeksiyon diye bizi oyaladı lar baktılar ateş hala düşmüyor kardiyoloji ye gönderdiler  kavazaki diye bi hastalık mış  kardiyoloji bi serum verdi ivining diye anında düştü ateşi şimdide elleri soyuluyor 10 gğndğr hastanede yatıyoz degerleri düzelmeye başladı sende durma hemen git ama  kavazaki olabilir mi de viral enfeksiyon olabilir mi de  hepsini araştır viral enfeksiyon dersler sen bide kardiyolojiye götür kardiyoloji geç kalınmamış ilerlememiş kalp damarlarında genişleme olurdu yoksa dedi umudum pazartesi çıkmak toparladı çok şükür bebegim 
(866 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canm Allah şifa versin inaşşah pazartesiye kazadr kurtulur yavrucak hastalıktan, biizmkide vucudu kabarmaya başladı kanları temzi çıktı daha yeni acile götürdüm su çiçeği yada kızamığa benziyor dedi net bişi de demedi jel verdiler inşallah kötü ye gitmez ağız etrafı sırtı sivilce gibi
tarafından
Bacım bizimde kanlar temiz çıkıyo du ultrason falan çektiler ciger enzimleri çok yükselmiş bence sen o çoçugu bida götür kardiyoloji de baksın inşallh bişey çıkmaz ama genede götür derim
tarafından
Çok geçmiş olsun ya nasıl oldu böyle nerden bulaştı ne oldu kıyamam ya Allah acil şifalar versin
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun 
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin kıyamam kuzucuga ya . Ne salgınıymis bu ya burda goruyorum sürekli Allah korusun nerden bulaştı sizce bende dikkat etmeye çalışıyorum ama 
(866 puan) tarafından
İnan ki günlerdir hava çok ruzgarlı diye dışarı çıkmıyordu evdeydik hep, Bi gün güzel dolu dışarı çıktık parka gittik aynı gün  akşam ateş 39 oldu anlamadım gitti
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Evet canım mafoluyor çocuklar salgın valla 1 haftaya anca geçti canım 
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım hastaligin ismi nedir?
(1,524 puan) tarafından
El ayak ağız hastalığı sanırım
(866 puan) tarafından
Öyle diyolar, da bu su çiçeği oldu
0 oy
(1,584 puan) tarafından
Bizde bir haftadir böyleyiz vücudunda döküntüler basladiktan sonra ateş bitti çok şükür 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 196 göst.
25 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 198 göst.
16 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Mervees (163 puan) tarafından soruldu
+1 oy
20 cevap 819 göst.
28 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Linkin (15,227 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 700 göst.