0 oy
197 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar kızım ve oğlum salgına yakalandı 15 gündür bir iyi oluyorlar bir kötü. Çocuklarım resmen eridiler. Ne versem anında çıkarıyorlar kaç kez doktora gittik 2 kez antibiyotik mide bulantısı için ilaçlar verildi 2 şer kez serum 1 rer kez ağrı kesici iğne. Dün kızım çok kötü oldu artık yavrumun neresi ağrıyorsa kendini yerlere atıyordu dün bende de karın ağrısı çok vardı kıvranıyordum resmen bugün sabah ishal olduğumu fark ettim tuvalet çıkıyorum afedersiniz daha banyo kapısıni kapatıp çıkmadan yine sancı giriyor ama nasıl bir sancı sanki doğum ediyorum çocuklarım çok zayıfladı ne versem kusuyorlar yoruldum artık Allah herkese şifa versin sağlıktan öte bir güzellik yok bu dünyada her şey boş 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben 5 gün damar yolu açıktı cocugun hastaneye sabah aksam gittim geldim sonra yavas yavas toparladi cok şükür büyük kızımda nezamn çeşme suyu icse hemen ishal o yuzden hazır su icin cnm Rabbim hayirli sifalar versin insallah
tarafından
Kuzum ben hiç çeşme suyu kullanmıyorum ki ondan şaştım kaldım nereden geliyor bu ben hep hazır su kullanıyorum 12 TL alıyoruz
tarafından
Bulaşıcı bir hastalık baskasindan bulasmistir ozamn
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 336 göst.
2 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Sehergenc (866 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 338 göst.
2 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,088 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 474 göst.