0 oy
472 göst.
Diğer kategorisinde (16 puan) tarafından
Kızlar daha 16 yaşımdayım ve şuan hamileyim kendi aileden hep eziyet çektim hep dövüldüm yurda girdim çıktım çıktıktan 2 yıl sonra eşimle tanıştı onunlada kaçarak evlendim  oda maddi durum dan şehir dışına gitti çalışmaya bende onun anne ve babasıyla kalıyorum şimdi bu adam benim. Ailem gibi değil ama oda ayın 6 sında eve gelicik3 ay uzak durdu şimdi konuşuyorum nerdesin diyorum sana rapor mu mericem diyor ben ona sığındım beni korur dedim oda şimdi bana yüz çevirse ben ne yaparım çok çektim ben ya yoruldum artık ölmek istiyorum artık gerçek ten yoruldum bana akıl verin nolur 

13 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Git polise de benimle iliskiye girdi hamile kaldım kurtarın beni devlet korumadna gir en azndan 2 sene devlet korumasnda dur sonra kendi hayatna bak
-Reklam-
+1 oy
(12,659 puan) tarafından
Sen şu an reşit değilsin evlenemezsin kendi rızan diye bir şey yok hamile kalamazsın seninle birlikte olan o kişi büyük ihtimallede senden çok büyüktür istismarcı başka bir şey değil onun olması gereken yer cezaevi senin olman gereken yer de devlet koruması çocuğun çocuğu olmaz olmamalı da gideceğin yer belli aslında 
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Senin nikahın falan var mı 
(16 puan) tarafından
Yok daha kıymadık ama dini dikah var sadece
0 oy
tarafından
Dadaş.sak geçme ya işiniz gücünüz yok mu
(881 puan) tarafından
Sananelaa bitiyorum yorumlarına:D
tarafından
Canımsın ❤️:)
(881 puan) tarafından
Sendee♡♡♡♡
0 oy
(492 puan) tarafından
Yasin çok ufak keşke evlenmek yerine okusaydın yada çalışsaydın evlenmek kurtuluş degilki şimdi birde bebek var sen daha kendin bebeksin bence Allah yardimcin olsun ayakta durmak zorundasın hersey düzelir güçlü ol o sana sahip çıkmasını sen kendine sahip çık kendini sev
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Burası dalga geçme platformu mu bacı
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Dalga geçme 16 yaşında hamileymiş nikahın var mı ? Ne ara tanıştın da hamile kaldın ?
(16 puan) tarafından
9 ayda tanıştım 10 da kaçtım ailesinin yanına bıraktı yine iş için gitti hep gitti şimdide bıraktı kendimi intihar ettim olmadı ölmedim keşke ölsemde kurtulsam
(98 puan) tarafından
Benim amcamın kızı da kaçtığında 15 yaşındaydı şaşıracak bişey yok
(7,444 puan) tarafından
Şaşıcak bişey yok mu asıl siz bu yaşta ki bu kadar yaşanan şeyi normalleştirmeyin..nikahında yok ve ortada bir bebek var ne olcak şimdi
(98 puan) tarafından
Onu onlar düşünsün biz ne yapalım
(7,444 puan) tarafından
Tamamda bunu normalleştirmek hiç normal değil
0 oy
(881 puan) tarafından
Gerçek mi buu eğer gerçekse felaketin olmuş keşke hemen evlenmeseydin 
0 oy
(692 puan) tarafından
keşke evlenmeseydin canım okuyup yada calissaydin ama işte sende haklısın bi yandan Al-lah yolunu açık etsin yardımcın olsun inşallah 
(16 puan) tarafından
Babam bile öz kızına sırf para almak için engelli yaptı özürlü yaptı gerçek ten çok yoruldum
(692 puan) tarafından
Al-lah yardımcın olsun canım çocuğun varmi
(16 puan) tarafından
Hamileyim şimdi
(692 puan) tarafından
hakkında Hayırlısı olsun canım
(16 puan) tarafından
Sağol ya
0 oy
tarafından
Allahım ınsaAllah dalga gecıyorsundur yoksa 16 yasında hamıle olman bıle aglanıcak konu 
(16 puan) tarafından
Yalan söylemiyor ve 30+6 haftalık hamileyim
(16 puan) tarafından
Bunun yalanımı olur
tarafından
Yagmurdan kacmıssın doluya tutukmussun, esırgemeden cıkanlar ıcın devlet cok guzel memurıyet verıyor az puanla nıye degerlendırmedın nedır bu evlenme ıstegın, 16 yasındasın canım ONALTI sen daha cocuksun, eşini sıkayet etsen ceza alıcak dını nıkahla oturuyosun hıcbır hakkın yok hukuksal olarak nıye boyle bırseu yaptın
0 oy
tarafından
Bana hikaye gibi geldi 

Ama doğru ise polise git 
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Polise git yurda yerleştirsinler seni 18 yaşını doldurunca kpssye gir direk memur olarak atarlar seni bebeğininde seninde hayatın kurtulur
0 oy
(2,062 puan) tarafından
O kaç yaş büyük senden
(16 puan) tarafından
16 yaş büyük
(2,062 puan) tarafından
32 yaşında ve sen 16 bu büyük bjr uçurum
Pedofili resmen

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 1,917 göst.
0 oy