0 oy
218 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Geçen memlekete gittim bir kaç günlüğüne eşim zehir zıkkım etti her şeyi oraya gidince arkadaşlarıyla bulusunca abilerini görünce bir tuhaf oluyor dönüyor resmen evde daha iyi geçen çok kötü kavga ettik boşanıcam dedim karar verdim kesin bize geçtim ilk bir şey olmamış gibi davrandım annemlere bir şey diyemedim biraz sakinleşip öyle anlatayım dedim sonra babam işten geldi yorgun argın biraz muhabbet edeyim dedim sonunda söylerim dedim babama hani yorgunsun yüzün düşük bir şey mi oldu bana dedii tek şey stresten mahvoldum senden veya evden biri telefon açınca çok kötü oluyorum kolum falan. Vuücudum uyuşuyor diyor ki annemde aynı eve geçince yüzüm düşüktü annem öyle görünce kavga ettiğimizi anlamış eli ayağı titredi bende uykusuzum dedim bir şey yok dedim ben ne yapacam şimdi ya sırf iyi olayım diye annem  babam eşime her şekilde iyi davranıyorlar alttan alıyorlar da aramızda bir şey olmasın yoruldum artık boşanıp gitsem onlar gözümğn önünde her gün hasta yatacaklar ya da çyle bir şy olduğunu duysalar biri kesin kalpten gider ama eşimide çekemiyorum artık :(

2 Cevaplar

0 oy
(388 puan) tarafından
Ailen eşini mi alttan almak zorunda kaliyor? 
tarafından
Onu kendşne avamtaj görüyor zaten benden vazgeçemiyor oluyor bu sefer anamı babamı geçtim benim halimi de görmüyor çok kırıyor aşırı yemşn ederim gören herkes kendi akrabaları olsun benden çok memnunlar çok severler de ama yok beni kğçğk düşğrmek için her şeyi yapar ben sank karısı değil düşmanıyım artık yoruldum abileri öyle depil herkes yerini bilir ama bu başka türlü kendine erkekleniyor ailem desem başka kötü kocaları bana örnek veriyorlar haline şükret diye ya artık bıktım dua ediyorum hergün ama ne biliyim
(388 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım. Gerçekten çok zor. Sanki kendi yükümüz yokk gibi birde aileler üzülmesin diye susmak ağir oluyor.
tarafından
Vallahi çok sıkıldım 3 senedir ağzımdn burnumdan geldi her seferinde ayrılıcam diyorum annem babam krşımda kardeşlerim bile artık benden bımtı senşn yüzünden diyorşar sussan olmuyor mu iki şafda söylesin duyma diyorlsr ama kşmse benş anlamıyor :( ;(
(388 puan) tarafından
Eşinle oturup konusmak mümkün değil mi peki? Bir destek alsanız falan.
tarafından
Konuşuyorum canım vallahi her seferinde diyorum ya sanki düşmanıyım dinlemiyor dinlese dahi yine kendi bildiği
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok üzüldüm.çok
tarafından
Ne yapayım bilmiyorum annem bazen bana baban senin yüzünden yaşlandı diyor kolum kanadım kırılıyor :(
tarafından
Hayat bizi bi yerden alıb bir yere bırakıyor al yaşa diyor
tarafından
Öyle hiç bu şansım olmadı benim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 252 göst.
18 Eylül 2022 Aile kategorisinde Fikose24 (101 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 373 göst.
2 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Asi. Seda (11 puan) tarafından soruldu
0 oy