0 oy
1,226 göst.
Aile kategorisinde (343 puan) tarafından

Kızlar benim eşim 28 yaşında bende 23 yaşındayım aramızda 5 yaş var fazla bir fark değil ama eşim biraz kel olduğu için yaşından büyük duruyor bende yaşımdan küçük duruyorum. Sizin aranızda kaç yaş var görelim bakalım :)

61 Cevaplar

+1 oy
(2,866 puan) tarafından
Aramızda 10 ay var :) yaşın bi önemi yok bence kafa yapısı uyuştuktan sonra erkek büyükmüş küçükmüş 10 yaş varmış hepsi laf 
(2,866 puan) tarafından
Valla bence olgun düşüneni :) biraz da kendini taşımasını bilecek ki beni de güzel taşısın. Bunun tabi yaşla alakası yok karakteri önemli olan :)
tarafından
Leylaa benim esim benden 11 yas buyuk mesela 19 um o 30  eger olgun olmasaydi bosanirdik simdiye kadar asla anlayis alttan alma susma huyu yok bende yasinin verdigi bi olgunluk var hep o susuyo ortayi buluyo alttan aliyo benim karsimda benim yasitim olsaydi eger birinci haftamizda bosanirdik :)
(343 puan) tarafından
Kuzum haklısın doğruda işte bana göre az yaş daha iyi oluyor ya ben eşimin yanında daha çocuksu duruyorum daha eğlenceliym 5 yaş fark olmasına rağmen sizinki fazla ama önemli olan yaş değil mutlu olabilmek
tarafından
Benim esim nisanliyken bile hayata cok kapaliydi avm ye gittigimizi bilmem mesela bi kere isi geregi gitmistik sadece evlendik simdi tatiliydi avm siydi her yere gidiyoruz evlenince genclesti sanki ama haklisin mesela nisanliyken oldugu gibi kalsaydi ben cocuk ruhlu o hayattan alcagni almis az yas olsaymis derdim ama cok sukur rabbime
(343 puan) tarafından
İşte sen sansliymissin değişmiş eşin işte hepsi öyle olmuyor malesef
-Reklam-
0 oy
(25,225 puan) tarafından
2 yaş var :) 
(343 puan) tarafından
Ohh en güzeli valla :)
0 oy
(277 puan) tarafından
14 yaş var ama Rabbime binlerce şükür dünyanın en şanslı kadını gibi hissediyorum kendimi... Sevgi had saffada var ama herşeyden önce bana olan saygısı beni benden ediyor bin şükür
(343 puan) tarafından
Allah daha mutlu etsin canım yanlış anlamssan birsey sorcam kuzum dışarıdan belli olmuyormu o kadar yaş farki
(277 puan) tarafından
Eşim yaşını hiç göstermiyor canım gören şaşırıyor şanslıyım o konuda:) ki gösterse de sorun etmezdim böyle güzel yürekli vicdan merhamet sahibi insanı buldum
(343 puan) tarafından
Senin adına çok sevindim canım doğru insanı bulmuşsun ❤️
0 oy
(13 puan) tarafından
Eşim sadece 9 ay bnden büyük
(343 puan) tarafından
Çok iyi canım ya bende fazla yaş farkı olmamalı
0 oy
tarafından
Eşim 28 yaşında ben 23 )))) 5 yaş benden buyuk 
(343 puan) tarafından
Aynıyız kız :)
tarafından
Aynen kiz ))))
(343 puan) tarafından
:))))) ❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️
0 oy
(2,550 puan) tarafından

Bizde 11 yaş fark <3

(343 puan) tarafından
Çok değilmi kuzum ❤️
(2,550 puan) tarafından
Hic göstermiyor yasini hem gosterse de benim icin onemli degil çok seviyorum :)
(343 puan) tarafından
Ne güzel önemli olan senin mutlu olman :)
0 oy
tarafından
Ben 6vay buyuyum nihahahaha
(343 puan) tarafından
Ahahhaha genç koca almışsın :D
tarafından
Affetmem :) gerci saclarini beyazlattim ama
(343 puan) tarafından
Ahaah olsun o kadarda :)
0 oy
tarafından
Benim eşim 18 yaşında bende 23 yaşında , ve resmen esim çocuk gibi yeni büyüyen bir bebek gibi ömrümden ömür götürdü , 
tarafından
Bu yorumun tuhsf grldi postlarina baktim
tarafından
5 _6 ay gibi nişanlı kaldım 10 aydır evliyim eşimle 1 buçuk yıldır hayatımda var ,
Sende bilirsin ki bazı insanlar yaşları büyük olduğu halde küçük kimiside yaşından büyük gösterir bende yaşından büyük gösterisine inandım açıkçası düğünden 1 hafta sonra evlilik cüzdanı yapınca  18 yaşında olduğunu orda öğrendim
(343 puan) tarafından
Kız sen nasıl kabul ettin 4 yaş küçük kocayı bide yaşı küçükmüş çocuk daha erkekler 20 den sonra olgunlaşır
tarafından
Büyük gösteriyordu hani ben o görünüşe baktım sonra evlilik cüzdanını yapınca 18 olduğunu öğrendim, bence erkek her daim kadından büyük olmalı , bilseydim bende kabul etmezdim , bu yüzden çok mutsuzum, kim ne derse kanıyor inanıyor , onunla kavga etmekten tartışmaktan bıktım
(343 puan) tarafından
İşte evlenmeden önce iyice araştırmak lazm cnm
0 oy
(716 puan) tarafından
Ben 21 eşimde 28 yaşında ama eşim kimlikte 3 yaş büyük vurulmuş 31 yaşında kimliğe göre garibim babasigil yüzünden küçücükken askere gitmiş ama oda bende minyonuz boy fazla yok :D
(343 puan) tarafından
Olsun kuzum önemli olan mutlu olmak :)
0 oy
tarafından
Bizim aramızda 6 yaş var ama ben yaş farkı olması taraftariyim çünkü erkekler geç olgunlasiyor hatta bazen kendimi eşimden daha büyük hissediyorum ama genellikle ikimiz de. Çocukla çocuk buyukle büyük oluyoruz 
(343 puan) tarafından
En güzeli o zaten huzurun yerindeyse tamam :)
0 oy
(2,469 puan) tarafından
10 yaş var :))
(343 puan) tarafından
Çok değilmi kuzum ❤️
(2,469 puan) tarafından
Hayır değil canım eşim yeri gelir çocuk gibi olur yeri gelir ağır başlı olur yaş farkının hiç önemi yok
(343 puan) tarafından
Ne güzel canım sevindim senin adına ❤️
(2,469 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım :))
0 oy
tarafından

4 yaş canım o 28 ben 24. keşke birkaç yaş daha büyük olsaydı diyorum ama :)

(343 puan) tarafından
Yok ya tam iyi bence :)
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Ben 20 esim 30 yani 10 yas war aramizda
(343 puan) tarafından
Fazlaymış canım anlasabiliyirsaniz problem yok, ❤️
0 oy
(5,324 puan) tarafından
2 yaş var aramızda :)
(343 puan) tarafından
En güzeli :)
0 oy
(663 puan) tarafından
Ben yaşım 31 eşim 38 yaşında fazla yaş farkı biraz sıkıntı çıkarıyor bana göre
(343 puan) tarafından
Ha bende onu düşünüyorum :)
0 oy
(20 puan) tarafından
esim 28 ben 25 
(343 puan) tarafından
İdeal yaş farkı :)
0 oy
tarafından
1 yaş var bizim aramızda
(343 puan) tarafından
Çok güzel valla :)
0 oy
(266 puan) tarafından
Canm benm eşim benden 1yıl 4gün küçük :)) ikimiz de minyon oldugumuz için küçük duruyoruz 
(343 puan) tarafından
Ahaah genç koca almışsın :))
0 oy
(158 puan) tarafından
Ben 20 yaşındayım eşim 26 6 yaş var canım 
(343 puan) tarafından
İyi canım olur o kadar :)
0 oy
(571 puan) tarafından
10 yas var aramizda ben 26 esim 36 :)
(343 puan) tarafından
Himm fazla değilmi kuzum
(571 puan) tarafından
Yoo degil bence biz 10 yildir beraberiz cok fazla fiziki olarak farkta yok yani ben biraz olgun duruyorum o arayi kapatiyor. Dusunce ve ortak zevkler konusundada esimin ruhu benden kucuk :)) kendini 18 hissediyormus lutfen yasimi soyleme ben hala 18im diyor :)) kiskancligi disinda hicbir sorun yasamadik cok sukur
(343 puan) tarafından
Ne güzel aynen benim eşimde benden büyük olduğu için kıskançlık çok fazla oluyor ama çok mutluyuz şükür önemli olan evindeki huzur :)
(571 puan) tarafından
Aynen canim valla cok şukür bidaha dunyaya gelsem tekrar esimi isterdim:)
(343 puan) tarafından
Maşallah canım Allah mutluluğunuzu daim etsin ❤️

İlgili sorular

0 oy
64 cevap 721 göst.
3 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Ayparcasi-68! (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
57 cevap 708 göst.
26 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Ezgibbb (530 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 444 göst.
3 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Nehir27Ebrar (223 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 171 göst.
30 Ekim 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Aysus35 (174 puan) tarafından soruldu

374,648 soru

11,205,682 cevap

34,506 kullanıcı

...